Re: Mistrzostwa Polski CP

Moderator: Moderatorzy CP

irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 177
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: irek_39 »

Napisałem, że wyświetlanie wyników podczas zawodów jest zgodne z wytycznymi dot. organizacji zawodów PZSS. Ale czego na patencie powinni uczyć - nie wiem co ma piernik do wiatraka? Widocznie mnie nie nauczyli i dlatego drążę temat :)
Forum jest chyba od dyskutowania?
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Marek- »

Żal że nie rozumiesz co sam wklejasz.
Jak kiedyś coś sam zorganizujesz to życie cię nauczy co ma być, a co nie musi.
Teraz tylko narząd roszczeniowy ci się rozrósł.
Nie podoba się, nie musisz brać udziału, jakoś nie zauważyłem obowiązku.
Diabeljar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 10 listopada 2019, 12:32
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Diabeljar »

Tak się zastanawiam co będzie jak kiedyś braknie prądu :roll:
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 177
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: irek_39 »

@Marek Szkoda, że robisz personalne wycieczki w ŻADEN sposób nie odnosząc się do merytorycznych argumentów. Puść focha, tupnij nóżką, napisz, że sam mam zrobić zawody, to będę mógł wyrazić opinię i dodaj, jako wisienkę na torcie jakieś niepowiązane pierdoły o patencie i licencji - słabe to trochę! Chcę brać udział w zawodach, bo bardzo je lubię i wcześniejsze posty napisałem wyłącznie, żeby były jeszcze lepsze niż są, a nie żeby obrażać kogoś lub wchodzić w pyskówki. Napisałem wcześniejszej: "nikt nie neguje ogromu pracy organizacyjnej - wielkie podziękowania za Waszą pracę" i jest to szczere. Natomiast moje posty dotyczyły rozwiązania, które funkcjonuje na innych zawodach z powodzeniem (tak, tych ważniejszych też) i które jest ujęte w regulaminach związkowych.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Marek- »

Jeszcze nie podałeś merytorycznych argumentów, nawet nie zrozumiałeś przepisów, które sam wkleiłeś.
Jedyne do podałeś to listę życzeń.
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 177
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: irek_39 »

@Marek
Wszedłem z obowiązujące w PZSS "OGÓLNE PRZEPISY TECHNICZNE" ISSF i w dziale POSTĘPOWANIE DOTYCZĄCE OCENY I WYNIKÓW znalazłem "Biuro Obliczeń musi publikować na tablicy wyników wstępne listy rezultatów najszybciej jak to możliwe po zakończeniu każdej zmiany, części i konkurencji." i "Rezultaty końcowe muszą zostać zamieszczone na głównej tablicy wyników po upłynięciu czasu na protesty." - nigdzie nie ma zakazu stosowania ekranów, jako tablicy głównej. Jedynie stwierdzenie najszybciej jak to możliwe jest dyskusyjne.
Proszę wyprowadź mnie z mroków ciemnoty i niewiedzy.
slaw2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 265
Rejestracja: 02 września 2018, 17:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: slaw2 »

Irek - mam prośbę w imieniu swoim i syna . NIE W-K-Ó-W-R-W_I_A_J MARKA BO W TYM ROKU MA JESZCZE JEDNE ZAWODY ZORGANIZOWAĆ NA ALFIE . Oby się nie zraził roszczeniowością tych zawodów . W przeciwieństwie do Ciebie chciałbym trochę postrzelać a nie zajmować się pierdołami . Jak sadzisz że można lepiej to zrób zawody ludzie przyjadą bo są głodni strzelania . Pokaż więc jak można zrobić zawody i tyle .
Jak zrobisz przyjadę na pewno i wiele osób przyjedzie .
Więc zamiast teoretyzować zrób coś oprócz narzekania i pitolenia :piwo:
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Marek- »

Czyli reszta to pobożne życzenia, już ci to napisałem.
Będzie zgodnie z przepisami.
Pożytek taki, że w końcu i ty i inni się nauczą obowiązków wynikających z przepisów, powoli ale w końcu zrozumiesz.
Coś kiedyś zrobisz od siebie, będziemy dyskutować, teraz po jednym pobycie na Mistrzostwach Polski to tylko narząd roszczeniowy.
Jędrek_10
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 666
Rejestracja: 11 lutego 2005, 07:12
Tematy: 18
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Jędrek_10 »

———-
wykasowałem swojego posta, bo widzę że tutaj miejsca na spokojną dyskusję nie ma, wielu pisze aby tylko pluć, nie chcę aby ktoś kwalifikował mnie do tego grona, choć zamiary mam czyste.
Ostatnio zmieniony 12 września 2020, 17:14 przez Jędrek_10, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Włodek61 »

Jak Ci wszystko jedno to po jakiego poruszasz temat ? Trzeba przy...........olić Markowi ? Dajcie spokój , zacznijcie strzelać tak jak Marek i wtedy pogadamy :-D
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Jędrek_10
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 666
Rejestracja: 11 lutego 2005, 07:12
Tematy: 18
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Jędrek_10 »

I z czego ty wnosisz że chcę Markowi zaszkodzić? Znamy się z Markim wieki, chyba razem zaczynaliśmy przygodę z CP, nigdy nie mieliśmy nawet najmniejszego konfliktu. Wyraźnie napisałem że chcę wiedzieć z czystej ciekawości, a ty wyjeżdżasz z takim tekstem.
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Włodek61 »

Tiaa ... Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :-D a poza to co to jest czysta ciekawość ? jest też brudna ? i co to jest ?
Dobra dajmy spokój , dyskusja bez sensu i tyle.
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 37
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: stangret »

Jakoś przebrnąłem przez te kilka ostatnich stron, ale nie ukrywam ze sporym niesmakiem :-/ Widzę, że u kilku kolegów guma w majtkach napięta do granic wytrzymałości. Zaczęło się od propozycji losowań stanowisk. Losowania były a wyniki... no cóż :027: du** nie urywa ;laughing:
Co tym razem było nie tak? Tempertura, ciśnienie, księżyc w nowiu czy wilki wyjące ?
Który to lasy chronić chce a ołowiem strzela i jeszcze związki siarki i inny syf z lufy wydziela? No comment :090:
Obiekt spełniający światowe standardy, ale jak widać nie dla wszystkich :wink: A to światło, a to kąt, a to ... Weżcie się koledzy ogarnijcie i poluzujcie tą gumę, bo za chwile się zsunie na jaja i będzie tragedia ;laughing:
Zawsze z wielką chęcią pokonywałem 1700 km aby być na MP w Starachowicach kiedy tylko mogłem. Po to aby móc konkurować z najlepszymi, czasami stanąć na pudle, ale przede wszystkim dla samej atmosfery. Dla super ludzi (nie wszystkich :027: ), dla ciekawych rozmów, aby móc wieczorem posiedzieć i dobrze się bawić.
Nigdy jednak nawet przez myśl mi nie przeszło aby czegoś żądać. Wręcz przeciwnie. Zawsze pomagałem i wspierałem więc jak czytam takie roszczenia i pomysły z d...py to czasami mi się odechciewa i nawet się dziwię, że Markowi się jeszcze chce :651:
ps. Ciekaw jestem czemu zawdzięczamy poszatkowany kulami obiekt :583: Że stanowiska były losowane? Może wada konstrukcyjna?
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: Marek- »

Jestem na Moravach na zawodach, własne skończyłem strzelać i widzę że temat się dalej rozwija ;laughing:
Jak to było :roll: forum jest od dyskutowania :mad:
Ciekaw jestem czemu zawdzięczamy poszatkowany kulami obiekt :583: Że stanowiska były losowane? Może wada konstrukcyjna?.
Sam kiedyś widziałeś jak to było :shock:
Strzały liczone wedle życzenia :evil: jest monitoring, nie da się strzelić 9 x i krzyczeć ze 13 było.
Strzał w deski i potem krzyk tam była dziesiątka w jednej dziurze kilka się zmieściło.
Stanowiska daleko od siebie to trudno do cudzej tarczy strzelić wiec dalej po deskach, słupach, może sędzia policzy więcej.
Awatar użytkownika
MicromaX
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 116
Rejestracja: 19 marca 2017, 23:44
Tematy: 0
Lokalizacja: .:Jaworzno City:.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: MicromaX »

Przyznać trzeba ze obiekt odnowiony za***iście, każdej strzelnicy życzę tylu złotówek wpompowanych. Świetna robota.

Sam pewnie posłałem kilka kul w konstrukcje na 50m, nie wiem czemu, nie mam zamiaru się tłumaczyć, tak po prostu wyszło. Widocznie nie był to mój dzień. (przepraszam za szkody). :-D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”