Quigley Match Europe – 2019

Moderator: Moderatorzy CP

Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: Marek- »

Nie tym razem ;laughing:
Zawody wygrał Tomek z wynikiem 38 trafień, potem był Wlado z nitro 37, potem Andrzej 35.
Mi się muszka poluzowała i przez półtorej dnia tego nie zauważyłem, już mi pomysłów brakowało, bo ciagle z prawej i z prawej i z prawej a to co strzał muszka żyła własnym życiem i jak już wylazła tak daleko że to było widać wpadłem na to co się stało, palcami dało się ja wyjąc i latała sobie w lewo i prawo. Potem to szybko młotkiem w jaskółczy ogon bo zawody w toku i wbiłem ja na nowo no i szybkie przestrzeliwanie w trakcie zawodów i znów karabin stał się celny.
Nosek mój spoter po zawodach powiedział że bal się ze pomyśle ze tak mnie złe naprowadza ;laughing: i mu się oberwie kolbą.
Pogoda nas nie oszczędziła, w pierwszej zmianie burza x 2 a po południu huragan, tym razem druga zmiana miała podwójne fory od przyrody bo wieczorem jeszcze im wiatr ucichł, coś dobrze poczarowali :621: ze tak ładnie im trafiło.
Kapiszon wygrał nasz neofita Proca :one: gratulacje :piwo: , co świadczy o tym że wystarczy chcieć i słuchać rad i da się strzelać celnie nawet na 800y nie mając pojęcia co to MOA ;laughing: do odważnych świat należy.
Ładnie tez strzelił całkiem nowym sharpsem kal. 38 Marek, na 800y skupienie jakie zaobserwowałem to około 35 cm jak już się wystrzelał, świetny karabin.
Podobał mi się tez team Czesław / Adam, po dniu treningu i pomocy Cześka, Adam strzelił życiowy wynik.
Sama strzelnica jest kapitalna, widać więcej niż na innych strzelnicach bo jest piasek w wielu miejscach i widać gdzie upada nietrafiony strzał, nie zawsze ale o wiele częściej niż na innych strzelnicach, spoter ma łatwiej.
Hotel też bardzo fajny ze świetnym klimatem Trylogii, z wyśmienitą kuchnią przez co nawet goście zagraniczni byli zachwyceni.
W tym roku to taki zwiad bojem jak i co najlepiej zrobić, za rok będzie lepiej a może i pogoda nie zje nam kilku godzin.

Zdjęcia później.
cezzo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 398
Rejestracja: 21 września 2005, 11:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: cezzo »

Myślę że każdy komu się udało wziąć udział w Quiqleyu może powiedzieć Veni , Vidi , Vici :one: bo nie jest łatwo złapać partnera-( bo jak strzelać to tylko we dwóch) , ustawić się w pracy i domu itd. itd. Gratulacje :piwo:
Miłość,Kobiety i śmiech gdy nie trafiamy celnie
nosu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1503
Rejestracja: 27 grudnia 2005, 09:30
Tematy: 4
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: nosu »

Byłem widziałem i strzeliłem :-D
Poligon WITU to dla strzelca LR prawdziwa Mekka ,jest tam sporo miejsca na piasku ładnie widać ładnie upadek pocisku (choć w niektórych miejscach jest czarna dziura) , wiatr ma się gdzie rozpędzić i czasami jest ciężko.
Hotel blisko , jedzenie bardzo dobre a sala bankietowa ciekawa.
Dziękuję Organizatorowi i innym Zawodnikom za udział i do przyszłego roku :-D

Wracając do Markowej muszki , cholera żyła własnym rytmem i doprowadzała mnie do bezsilności bo ile razy można powtarzać że po poprawce nic się nie zmienia :shock: więc w pewnym momencie pomyślałem że Marek uwierzy że robię go w konia i najzwyczajniej w świecie walnie mnie kolbą ....

PS.Co do mojego wyniku , ostatnio dwa razy wypadłem z zawodów LR i dobrze że na wiosnę byłem na treningu w Senicy bo by mnie konkurencja rozjechała a tak jeszcze załapałem się na pudło. Jeśli ktoś myśli że wygrywanie jest łatwe to tak nie jest , wyniki idą w górę i robi się ciasno . Trzeba trenować ciężko pracować i nie spoczywać na laurach , to tyle albo aż tyle dla adeptów długiej osi .
Proca
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 11 stycznia 2019, 16:57
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: Proca »

Witam,czy ktoś może wkleić tutaj oficjalne wyniki bo nie mogłem zostać na bankiecie i ogłoszeniu wyników,
a czytając powyższy post Marka niemal spadłem z krzesła.
Tak czy inaczej chciałem podzielić się wrażeniami z zawodów.
Generalnie impreza mega,super ludzie,klimat tych pięknych karabinów jak i sama strzelnica zrobiły na mnie niesamowite wrażenie.
I jeszcze ten dzwięk trafionego celu...
Musze tutaj podziękować Andrzejowi i Markowi za rady,nauke i możliwość wspólnego strzelania w dniu treningowym
a także koledze Maciejowi,który naprowadzał mnie na samych zawodach,i jeszcze strzelającemu po sąsiedzku Adamowi,
który entuzjastycznie reagował i gratulował każdego trafienia.
To sprawia że atmosfera samych zawodów jest niepowtarzalna,kiedy oprócz sportowej rywalizacji,można sie nawzajem oklaskiwać..
Szacuneczek i do następnego
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7302
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: marekp »

Awatar użytkownika
Colin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 65
Rejestracja: 10 października 2012, 09:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: Colin »

Jak sobię uświadomię ,że dopiero za rok następne zawody Quigleya-to mną telepie ze złości.
Trafienie 5 razy w kwadracik o boku 43 cm ustawiony na 370 metrach z "papierowego" Sharpsa w kalibrze 54 pociskiem rozpędzanym Vesuvitem LC coś znaczy o możliwościach tego sprzętu.Wiele razy, taki jeden Kapral (raczej nie mały)powtarzał,że oswajanie karabinu Sharps/a to wieloletnia praca.I tak chyba jest.Dzięki jednemu Koledze którego nigdy nie widziałem, ale który cierpliwie odpisywał mi na moje
pytania umiem już nie wypalać płytki zamka.Z obecnej strzeliłem około 400 razy i jeszcze mi posłuży.
Pozdrawiam Quigleyowców.
WIELKIE dzięki Michale.
Adam
TrumanHead
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 290
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 16:41
Tematy: 23
Lokalizacja: Morava
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: TrumanHead »

witaj Colin :P ,
a co spotkanie v tom roku na Slowacii ?
28.9.2019 quiqly match v Senici ?
fajna strzelnica,fajni ludie....w tam tym roku bylo super.

s Pozdrawem
Richard.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: Marek- »

.a co spotkanie v tom roku na Slowacii ?

Tak mi się przypomniało ;laughing:
cezzo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 398
Rejestracja: 21 września 2005, 11:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Quigley Match Europe – 2019

Post autor: cezzo »

Tak ............to była fajna laska, ale to chyba nie o to chodziło :-D :-D :-D
Miłość,Kobiety i śmiech gdy nie trafiamy celnie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”