Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

II GP (II runda): Zawody CP z broni krótkiej i długiej - 27 maja 2018 Raszków

Moderator: Moderatorzy CP

unitech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 2014-05-04, 07:21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

II GP (II runda): Zawody CP z broni krótkiej i długiej - 27 maja 2018 Raszków

Postautor: unitech » 2018-05-10, 20:17

Zapraszamy
Wszystkich strzelców na Zawody czarnoprochowe z broni krótkiej i długiej.

Przed rozpoczęciem zawodów wydamy śniadanie o godz 10:00 na które zapraszamy wszystkich uczestników. W trakcie zawodów organizator zapewnia gorący posiłek, kawę i herbatę.

UWAGA:
Zawody są częścią GRAND PRIX w którym wyłonimy zwycięzcę sumując punkty z konkurencji "Karabin CP" i "Pistolet lub rewolwer CP" w zawodach które odbędą się w następujących terminach:
1. 25 marca 2018
2. 27 maja 2018
3. 16 września 2018
Dla zwycięzcy GP przewidziana nagroda rzeczowa.




Termin zawodów: 27 maja 2018
Godzina rozpoczęcia: 11:00
Miejsce: strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Raszkowie przy ul. Jarocińskiej (wjazd na parking od wodociągów - jest drogowskaz przy drodze Jarocin - Ostrów Wlkp).

Konkurencje strzeleckie:
1. Karabin CP - rodzaj dowolny, karabin dowolny
Ostrogi i grzybki dozwolone, przyrządy celownicze dowolne wg typu broni.
Odległość do tarczy 50 m
Postawa strzelecka stojąc, z wolnej ręki.
Dla zwycięzców konkurencji przewidziane są puchary (I-III) i dyplomy (I-V).

2. Pistolet lub rewolwer CP
Odległość do tarczy 25 m
Postawa strzelecka stojąc (można strzelać oburącz).
Dla zwycięzców konkurencji przewidziane są puchary (I-III) i dyplomy (I-V).

W konkurencji karabin i pistolet strzelcy oddają 13 strzałów (10 do oceny), czas 30 minut.
Przestrzelina aby mogła być zaliczona do wyższej wartości musi co najmniej połową średnicy "leżeć" na wyższym polu.

3. Strzelanie do kura z pistoletu CP
Strzelanie wg regulaminu strzelnicy.
Maksymalny kaliber w tej konkurencji to .45.
Darek


unitech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 2014-05-04, 07:21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: II GP (II runda): Zawody CP z broni krótkiej i długiej - 27 maja 2018 Raszków

Postautor: unitech » 2018-05-31, 14:59

Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach. Poniżej wyniki.

Pistolet lub rewolwer CP
1. Jacek Antczak 92
2. Alina Stefańska 92
3. Arkadiusz Korach 92
4. Witold Wiśniewski 90
5. Paweł Kaszub 85
5. Przemysław Grzegorczyk 85
5. Zbigniew Półtorak 85
6. Paweł Czuwaj 84
7. Tomasz Przegoń 81
8. Ryszard Bandosz 77
9. Dariusz Grzegorczyk 73
10. Grzegorz Olejniczak 72
11. Mateusz Trzebniak 71
12. Dawid Cichocki 70
13. Marek Stefański 68
14. Kamil Sitarz 66
15. Krzysztof Koralewski 58
16. Piotr Rożko 56
17. Grzegorz Wejman 53
18. Andrzej Bruś 49

Karabin CP
1. Witold Wiśniewski 96
2. Paweł Kaszub 88
3. Ryszard Bandosz 87
4. Jacek Antczak 85
5. Marek Stefański 83
6. Arkadiusz Korach 82
7. Dariusz Grzegorczyk 77
8. Andrzej Bruś 75
9. Dawid Cichocki 72
10. Przemysław Grzegorczyk 72
11. Alina Stefańska 63
12. Grzegorz Olejniczak 60
13. Zbigniew Półtorak 58
13. Grzegorz Wejman 58
14. Krzysztof Koralewski 47

Strzelanie do kura
1. Ryszard Bandosz
2. Kamil Sitarz
3. Krzysztof Koralewski

Klasyfikacja GP po II rundzie
1. Witold Wiśniewski 362
2. Paweł Kaszub 352
3. Jacek Antczak 342
4. Arkadiusz Korach 336
5. Ryszard Bandosz 328
6. Przemysław Grzegorczyk 319
7. Dariusz Grzegorczyk 296
8. Marek Stefański 295
9. Dawid Cichocki 288
10. Grzegorz Olejniczak 280
11. Alina Stefańska 278
11. Zbigniew Półtorak 278
12. Grzegorz Wejman 222
13. Andrzej Bruś 201
14. Bogdan Bury 174
15. Paweł Czuwaj 171
16. Adrian Guzior 156
17. Artur Mańkowski 145
18. Mateusz Trzebniak 143
19. Krzysztof Koralewski 141
19. Andrzej Stachurski 141
20. Kamil Sitarz 140
21. Krzysztof Staśkiewicz 136
22. Adam Półtorak 84
23. Tomasz Przegoń 81
24. Jacek Jędrzejak 77
25. Piotr Kuberacki 74
26. Radosław Korach 71
27. Aleksander Sabura 64
28. Piotr Rożko 56
29. Marian Włosik 23
Darek



Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości