Turniej Niepodległościowy
Moderator: Moderatorzy CP
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Ocieska
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 141
- Rejestracja: 27 czerwca 2004, 19:17
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Jaworzno
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Tadeusz P.
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 1514
- Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Mysłowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- adriano
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 318
- Rejestracja: 02 lutego 2014, 11:09
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Polska, Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Turniej Niepodległościowy
Darku jaj da jeszcze radę to poprosilbym 12:00 mariette, 13:30 vetterli i 14:15 lamarmora i jakiś obiad ;-)
Gibbs .40, 1777 Corrigé An IX .69, Hatfield (frontier) .45 skałka, Remington nma .44, Kentucky .54
- adriano
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 318
- Rejestracja: 02 lutego 2014, 11:09
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Polska, Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Turniej Niepodległościowy
Jednak muszę anulować zgłoszenie, sorry za zamieszanie.
Gibbs .40, 1777 Corrigé An IX .69, Hatfield (frontier) .45 skałka, Remington nma .44, Kentucky .54
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- adriano
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 318
- Rejestracja: 02 lutego 2014, 11:09
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Polska, Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Turniej Niepodległościowy
też bardzo chciałem przyjechać trochę ze Śląskiem powalczyć ale niestety nie dam rady jednak, mój samochód nie dojedzie tam o własnych siłach i muszę go do warsztatu wstawić a z Robertem nie mam jak się zabrać, ale postaram się w tym roku jeszcze do was przyjechać
Gibbs .40, 1777 Corrigé An IX .69, Hatfield (frontier) .45 skałka, Remington nma .44, Kentucky .54
- mura
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 877
- Rejestracja: 25 grudnia 2003, 20:51
- Tematy: 103
- Lokalizacja: Ornontowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Turniej Niepodległościowy
I po zawodach i po rozdaniu medali i dyplomów wszyscy mam nadzieję szczęśliwie dotarli do domów.
Dla tych co nie byli jak i ku potomności jak zawsze link do wyników w postaci Protokołu MLAIC
Jutro zarchiwizuję zawody i uaktualnię rankingi.
Można zresztą już zaprosić wszystkich na ostatnie zawody w tym sezonie w Jaworznie na oczekujcie na zgłoszenie Prezesa CKS
Dla tych co nie byli jak i ku potomności jak zawsze link do wyników w postaci Protokołu MLAIC
Jutro zarchiwizuję zawody i uaktualnię rankingi.
Można zresztą już zaprosić wszystkich na ostatnie zawody w tym sezonie w Jaworznie na oczekujcie na zgłoszenie Prezesa CKS
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
Re: Turniej Niepodległościowy
Jak zwykle super organizacja oraz przemiła atmosfera.
Duże podziękowania dla organizatorów i oczywiście dla wszystkich strzelców.
Do zobaczenia w grudniu (mam nadzieję, że tym razem Wrocław pojawi się w większym gronie).
Duże podziękowania dla organizatorów i oczywiście dla wszystkich strzelców.
Do zobaczenia w grudniu (mam nadzieję, że tym razem Wrocław pojawi się w większym gronie).
- Tadeusz P.
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 1514
- Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Mysłowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Turniej Niepodległościowy
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, był to dla nas zaszczyt gościć tak zacnych gości.
Dziękujemy za bezpieczne zawody.
A teraz oficjalne wyniki zawodów.
BROŃ DŁUGA
Lamarmora
⇓ Zawodnik Pkt
1 KUBASIAK Czesław 92
2 PYSZNY Marek 92
3 BARTOŠEK Petr 90
4 JASIOK Wojciech 88
5 ZYMON Wojciech 87
6 RYCHLIK Zuzanna 86
7 SIEJA Michał 85
8 RYCHLIK Mariusz 84
9 SOBOLEWSKI Mariusz 81
10 MAKOWSKI Dariusz 81
11 MICHALSKI Krzysztof 74
12 JURCZYK Piotr 74
13 MAZUR Maciej 73
14 MAZUR Marek 67
15 SROKA Józef 55
16 DUDKA Mirosław 36
17 ĆWIĘK Arkadiusz 35
Marti-Dynamic
brak wyników
Miquelet
⇓ Zawodnik Pkt
1 KONARIK Richard 77
2 PIOTROWSKI Paweł 38
Pennsylvania
⇓ Zawodnik Pkt
1 DUDKA Emilia 49
2 KANIA Eugeniusz 35
3 DUDKA Mirosław 35
4 MAZUR Marek 17
Sharps 50
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 93
2 JASIOK Wojciech 87
3 BARTOŠEK Petr 86
4 MAKOWSKI Dariusz 85
5 SIEJA Michał 83
6 KONARIK Richard 79
7 KANIA Eugeniusz 73
8 NIEDOPYTALSKI Paweł 67
9 PIOTROWSKI Paweł 66
10 GUSZCZENKO Mariusz 64
11 CZERNER Rafał 43
12 MAZUR Marek 30
13 ĆWIĘK Arkadiusz 23
Tanegashima
brak wyników
Vetterli
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 94
2 JASIOK Wojciech 92
3 JURCZYK Piotr 89
4 ZYMON Wojciech 88
5 BARTOŠEK Petr 88
6 PIOTROWSKI Paweł 86
7 MAZUR Maciej 84
8 SROKA Józef 82
9 GŁĘBOCKI Arkadiusz 82
10 SMUTEK Andrzej 81
11 KACZOROWSKI Roman 80
12 KUBASIAK Czesław 78
13 KONARIK Richard 76
14 DRÓŻDŻ Krzysztof 75
15 MICHALSKI Krzysztof 73
16 RYCHLIK Zuzanna 72
17 PAWLIK Michał 46
BROŃ KRÓTKA
Cominazzo
⇓ Zawodnik Pkt
1 OCIESA Andrzej 64
Donald Malson
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 77
2 SZCZUKIEWICZ Robert 72
3 ELIASZ Andrzej 58
4 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 55
5 GŁĘBOCKI Arkadiusz 41
6 BULAK Bartłomiej 28
7 NIEDOPYTALSKI Paweł 18
Kuchenreuter
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 94
2 MAKOWSKI Dariusz 88
3 SMUTEK Andrzej 83
4 JURCZYK Piotr 82
5 BARTOŠEK Petr 81
6 KANIA Eugeniusz 81
7 DRÓŻDŻ Krzysztof 77
8 SROKA Józef 74
9 MAZUR Maciej 73
10 MICHALSKI Krzysztof 71
11 RYCHLIK Zuzanna 69
12 CZERNER Rafał 68
13 PIOTROWSKI Paweł 52
Mariette
⇓ Zawodnik Pkt
1 ELIASZ Andrzej 92
2 OCIESA Andrzej 87
3 PYSZNY Marek 87
4 SZCZUKIEWICZ Robert 86
5 RYCHLIK Mariusz 86
6 JASIOK Wojciech 83
7 GŁĘBOCKI Arkadiusz 81
8 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 80
9 SMUTEK Andrzej 77
10 KANIA Eugeniusz 76
11 SROKA Józef 72
12 BULAK Bartłomiej 67
13 MICHALSKI Krzysztof 66
14 RYCHLIK Zuzanna 65
15 ZYMON Wojciech 59
16 NIEDOPYTALSKI Paweł 21
Pułaski
⇓ Zawodnik Pkt
1 MAKOWSKI Dariusz 64
2 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 63
3 CZERNER Rafał 27
Zapraszamy wszystkich już teraz, na Zawody Mikołajkowe, które odbędą 09.12.2017r.
Za CKS Stare Strzelby LOK wiceprezes Tadeusz Pałysiewicz
Dziękujemy za bezpieczne zawody.
A teraz oficjalne wyniki zawodów.
BROŃ DŁUGA
Lamarmora
⇓ Zawodnik Pkt
1 KUBASIAK Czesław 92
2 PYSZNY Marek 92
3 BARTOŠEK Petr 90
4 JASIOK Wojciech 88
5 ZYMON Wojciech 87
6 RYCHLIK Zuzanna 86
7 SIEJA Michał 85
8 RYCHLIK Mariusz 84
9 SOBOLEWSKI Mariusz 81
10 MAKOWSKI Dariusz 81
11 MICHALSKI Krzysztof 74
12 JURCZYK Piotr 74
13 MAZUR Maciej 73
14 MAZUR Marek 67
15 SROKA Józef 55
16 DUDKA Mirosław 36
17 ĆWIĘK Arkadiusz 35
Marti-Dynamic
brak wyników
Miquelet
⇓ Zawodnik Pkt
1 KONARIK Richard 77
2 PIOTROWSKI Paweł 38
Pennsylvania
⇓ Zawodnik Pkt
1 DUDKA Emilia 49
2 KANIA Eugeniusz 35
3 DUDKA Mirosław 35
4 MAZUR Marek 17
Sharps 50
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 93
2 JASIOK Wojciech 87
3 BARTOŠEK Petr 86
4 MAKOWSKI Dariusz 85
5 SIEJA Michał 83
6 KONARIK Richard 79
7 KANIA Eugeniusz 73
8 NIEDOPYTALSKI Paweł 67
9 PIOTROWSKI Paweł 66
10 GUSZCZENKO Mariusz 64
11 CZERNER Rafał 43
12 MAZUR Marek 30
13 ĆWIĘK Arkadiusz 23
Tanegashima
brak wyników
Vetterli
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 94
2 JASIOK Wojciech 92
3 JURCZYK Piotr 89
4 ZYMON Wojciech 88
5 BARTOŠEK Petr 88
6 PIOTROWSKI Paweł 86
7 MAZUR Maciej 84
8 SROKA Józef 82
9 GŁĘBOCKI Arkadiusz 82
10 SMUTEK Andrzej 81
11 KACZOROWSKI Roman 80
12 KUBASIAK Czesław 78
13 KONARIK Richard 76
14 DRÓŻDŻ Krzysztof 75
15 MICHALSKI Krzysztof 73
16 RYCHLIK Zuzanna 72
17 PAWLIK Michał 46
BROŃ KRÓTKA
Cominazzo
⇓ Zawodnik Pkt
1 OCIESA Andrzej 64
Donald Malson
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 77
2 SZCZUKIEWICZ Robert 72
3 ELIASZ Andrzej 58
4 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 55
5 GŁĘBOCKI Arkadiusz 41
6 BULAK Bartłomiej 28
7 NIEDOPYTALSKI Paweł 18
Kuchenreuter
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 94
2 MAKOWSKI Dariusz 88
3 SMUTEK Andrzej 83
4 JURCZYK Piotr 82
5 BARTOŠEK Petr 81
6 KANIA Eugeniusz 81
7 DRÓŻDŻ Krzysztof 77
8 SROKA Józef 74
9 MAZUR Maciej 73
10 MICHALSKI Krzysztof 71
11 RYCHLIK Zuzanna 69
12 CZERNER Rafał 68
13 PIOTROWSKI Paweł 52
Mariette
⇓ Zawodnik Pkt
1 ELIASZ Andrzej 92
2 OCIESA Andrzej 87
3 PYSZNY Marek 87
4 SZCZUKIEWICZ Robert 86
5 RYCHLIK Mariusz 86
6 JASIOK Wojciech 83
7 GŁĘBOCKI Arkadiusz 81
8 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 80
9 SMUTEK Andrzej 77
10 KANIA Eugeniusz 76
11 SROKA Józef 72
12 BULAK Bartłomiej 67
13 MICHALSKI Krzysztof 66
14 RYCHLIK Zuzanna 65
15 ZYMON Wojciech 59
16 NIEDOPYTALSKI Paweł 21
Pułaski
⇓ Zawodnik Pkt
1 MAKOWSKI Dariusz 64
2 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 63
3 CZERNER Rafał 27
Zapraszamy wszystkich już teraz, na Zawody Mikołajkowe, które odbędą 09.12.2017r.
Za CKS Stare Strzelby LOK wiceprezes Tadeusz Pałysiewicz
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2017, 09:07 przez Tadeusz P., łącznie zmieniany 2 razy.
CKS Stare Strzelby LOK
- Ryba
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 913
- Rejestracja: 13 marca 2012, 17:25
- Tematy: 107
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Turniej Niepodległościowy
Jak zwykle "sie pożegnałem bez do widzenia", jak zwykle było fajnie. Pozdrowienia dla Starych Strzelb.
...nie wiesz co ci powie Ryba i skąd nadpływa...
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 290
- Rejestracja: 25 czerwca 2009, 16:41
- Tematy: 22
- Lokalizacja: Morava
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Bartic
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 1081
- Rejestracja: 03 marca 2003, 13:53
- Tematy: 61
- Lokalizacja: CKS Stare Strzelby
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: Turniej Niepodległościowy
Richo
Pozdrawiam
-Marcin-
GG2512814 ________________
Se gut, se bon, se Sagalas London, se Iwan kowal de Bałabanówka
-Marcin-
GG2512814 ________________
Se gut, se bon, se Sagalas London, se Iwan kowal de Bałabanówka