Spotkania wareckie

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
kapera
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2442
Rejestracja: 16 listopada 2009, 21:29
Tematy: 98
Lokalizacja: Poraj k/Cz-wy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: kapera »

Dobrze zorganizowane zawody , miło i sympatycznie spędzony czas w doborowym towarzystwie :piwo: . Świt ze swoim zapleczem socjalnym jest stworzony do organizacji takich imprez . Co do wyniku to powiem że strzelałem ze ,, Złotego Stoku ,, nr 4 karabinem missisipi .58 . Wcześniej tego prochu próbowałem w sharpsie .45 lecz w tej granulacji się nie sprawdził . Marek powiedział że będzie lepszy w dużym kalibrze no i wyszło jak wyszło :-D Pozdrawiam wszystkich , do następnego spotkania :piwo:
„Ćwicz oko i dłonie w Ojczyzny obronie” KŻR- LOK
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Spotkania wareckie

Post autor: Marek- »

Zrobiłem zdjęcie Twojej i mojej tarczy, jutro je wkleję, dziś już mi się nie chce.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Spotkania wareckie

Post autor: Marek- »

Tu dałem zdjęcia tych ciekawszych tarcz

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=54 ... 3#p1590653
endriu_s1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 95
Rejestracja: 01 października 2007, 08:19
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Świecia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: endriu_s1 »

Dobrze zorganizowane zawody. Upał dużo mniej uciążliwy jak w Warce. Podziękowania dla braci strzeleckiej za wspaniałą sportową atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych zawodach.
Andrzej
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

Szanowni Przyjaciele!! Hyc, hyc i „Pierwsze Spotkanie Wareckie w Starachowicach”
przeszło do historii „Spotkania Wareckie w Starachowicach”! Jako, że tym razem na naszych spotkaniach wareckich BYŁEM (!), zatem mogę je ocenić i oto okazało się że wybór strzelnicy był bardzo trafny!! Po pierwsze włodarze obiektu są bardzo przychylni wszystkim formom strzeleckim i nie obrażają się na napęd na przykład czarnym prochem, nawet cięciwa nie przyprawia ich o dreszcze (Telesfor zasugerował aby może na następnym spotkaniu zaistnieć z konkurencją rekreacyjną z łukami tradycyjnymi)! Po drugie starachowicka strzelnica dysponuje bazą hotelarską (nocleg, catering, sanitaria) na poziomie zadowalającym, oraz miejscami parkingowymi i miejscami dla rozbicia namiotu, utworzenia obozowiska etc. Po trzecie LORENZONI! W Warce tej konkurencji nie mogliśmy proponować ze względu na infrastrukturę strzelnicy, a w Starachowicach ta konkurencja ma przychylność włodarzy, a coby nie powiedzieć jest chyba jedyną konkurencją czarno-prochową rangi widowiska! Myślę że było to udane spotkanie. Następne będą
lepsze! Nasza w tym głowa!! Musimy zadbać o atrakcje dodatkowe (przegląd armat brackich?, kram czarno-prochowy?). Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za obecność! Pilnik.
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: janusz 13 »

I ja dziękuje wszystkim,ktorzy przyjechali na zawody , a byli uczestnicy z roznych regionow kraju i mieli naprawde daleko.
Szczegolnie dziękuje ekipie z ZKS-u, ktorzy włozyli niemały wkład pracy w te zawody .
Do zobaczenia w następnym roku ,postaramy się aby było jeszcze lepiej.
Janusz
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

Ma ktoś jakieś zdjęcia??
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

Poproszę o jakieś zdjęcia!!
Awatar użytkownika
Myśliwy_12
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 547
Rejestracja: 15 stycznia 2011, 20:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Zamość
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: Myśliwy_12 »

Poprzedni komputer szlag trafił. Teraz "obrabiam" się z nowym. To potrwa zanim go "rozgryzę".
Cierpliwości. :516:
>dopóki będę mógł, dotąd będę strzelał<
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

Czekam niecierpliwie! Twoje fotografie ubarwiają forum i dają dużo informacji o przebiegu i statusie zawodów, z których można wiele wniosków wysnuć na przyszłość kolejnych przedsięwzięć. Ze spotkań wareckich w Warce na których nie byłem, czerpałem info właśnie z twoich reportaży fotograficznych. Pozdrawiam w oczekiwaniu, pilnik.
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

Mocno zainteresowałem się Złotym Stokiem ze względu że na ostatnich Pierwszych Spotkaniach Wareckich w Starachowicach mocno zaniepokoił mnie Vesuvit LC z którego korzystałem do tej pory. Strzelałem konkurencję LORENZONI z napędem VesuVit LC z nowej produkcji. W kilku probówkach proch mi się "zakleszczył", nie chciał się wysypać do lufy. Musiałem uderzyć probówką kilka razy o lufę aby złapał sypkość i wniknął w gardziel! Gdybym nie zauważył braku usunięcia z probówki prochu do lufy w ferworze konkurencji rotacyjnej, przybił bym lufę samą przybitką, śrutem i zatyczką co spowodowało by awarią, która zdyskwalifikowała by mnie z konkurencji!!! Jest dla mnie jednoznacznym wnioskiem iż obecnie Vesuvit nie dosusza prochu w sposób zadowalający! Niedosuszona granulacja skleja się w probówkach jak kołek. Jest oczywiste, że spalanie się niedosuszonego prochu przebiega wolniej i odkłada większą ilość zbędnych spalin po lufie! Bardzo się zraziłem do Vesuvitu, nie trzyma jakości. Tanio, a do d..y przestało mnie interesować, bo przez niego mam kłopoty z wynikiem! Już nie mówiąc o tym, że poprzez zabrudzenie miałem trzy awarie z którymi udało mi się uporać. Muszę jednak skorzystać z lepszego prochu. Ze Złotego Stoku nie korzystałem, ale muszę bo ostatnia produkcja czecha mnie zatrwożyła! Myśliwy, kiedy możemy spodziewać się jakiś zdjęć? Pozdrawiam, Pilnik.
Awatar użytkownika
Hiram
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 16 września 2014, 21:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Świt Starachowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: Hiram »

Witajcie!
Spotkanie w Starachowicach uważam za udane, gorzej z moim strzelaniem :-D
A tu kilka moich fotek z imprezy, wrzucam bez przeróbek jak leci https://goo.gl/photos/X7jMsBWzxB1dfnv29
Strzelałem ze ZS i chociaż nie zrobiłem wyniku to i tak proch ten uważam za bardzo dobry. Nie zostawia twardego nagaru i broń po użyciu czyści się łatwo i szybko.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Mirek
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Spotkania wareckie

Post autor: Marek- »

Jak zawsze świetne zdjęcia :one:
Derek Mak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 998
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: Derek Mak »

Od Hirama tylko mogę się uczyć bo większość ujęć jest wręcz wzorcowa :D
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

A ja oczkuję zdjęć Myśliwego12! Bo ciekawy ich jestem!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”