Spotkania wareckie

Moderator: Moderatorzy CP

pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Spotkania wareckie

Post autor: pilnik »

Szanowni Przyjaciele i Sympatycy Bractwa Strzelców Czarnoprochowych Strażników Zamku w Czersku!! Od czterech lat nasza doroczna, czerwcowa impreza cieszy Wasze ciała oraz dusze wchodząc już na stałe w kalendarz wydarzeń strzelectwa historycznego, a Wasze opinie na jej temat, i ku naszemu zadowoleniu są bardzo pozytywne. Przeto tradycję rywalizacji wareckiej postanowiliśmy kontynuować w tym 2010 roku, mając nadzieję na spotkanie z największą liczbą naszych przyjaciół, kolegów, sympatyków, miłośników strzelectwa historycznego, miłośników historii i patriotyzmu, organizując piąte nasze spotkanie w Warce. Piastując zaszczytną funkcję króla kurkowego naszego Bractwa, czuję się w obowiązku serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych naszą imprezą na strzelnicę w Warce, celem rywalizacji sportowej oraz integracji z naszym środowiskiem strzelecko-historycznym. Pragnę poprzeć prośbę Samuela.. Zabierzcie Wasze dziewczyny i spotkajmy się w Warce! Pozdrawiając, zapraszam w imieniu Bractwa Kurkowego Strzelców Czarnoprochowych Strażników Zamku w Czersku na naszą imprezę w Warce.. Król 2010' „pilnik”...
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

Witam! Kiedy przed VIII Wareckim Spotkaniem Czarnoprochowym dowiedziałem się od kolegów z naszego Bractwa, którzy założyli stowarzyszenie PSSH, iż tak prestiżowa impreza jak warecka musi zostać dopisana do ogólnopolskiej listy zawodów strzeleckich pod regulaminami strzelectwa historycznego MLAIC, a powinna wen czas być organizowana włącznie z klubem wareckim pod patronatem PZSS i PZSH, odniosłem wrażenie iż nasze Bractwo traci własną imprezę, którą od siedmiu lat wypracowało jako najlepszą w Polsce! Nie przyjeżdżali do nas tylko Ci, którzy naprawdę już nie mogli. Jaki był klimat naszych Brackich, dorocznych spotkań przytoczę tylko jako przykład swoje zaproszenie na V-te spotkanie, kiedy byłem Królem Kurkowym naszego Bractwa:

„Szanowni Przyjaciele i Sympatycy Bractwa Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku!! Od czterech lat nasza doroczna, czerwcowa impreza cieszy Wasze ciała oraz dusze wchodząc już na stałe w kalendarz wydarzeń strzelectwa historycznego, a Wasze opinie na jej temat, i ku naszemu zadowoleniu są bardzo pozytywne. Przeto tradycję rywalizacji wareckiej postanowiliśmy kontynuować w tym 2010 roku, mając nadzieję na spotkanie z największą liczbą naszych przyjaciół, kolegów, sympatyków, miłośników strzelectwa historycznego, miłośników historii i patriotyzmu, organizując piąte nasze spotkanie w Warce. Piastując zaszczytną funkcję króla kurkowego naszego Bractwa, czuję się w obowiązku serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych naszą imprezą na strzelnicę w Warce, celem rywalizacji sportowej oraz integracji z naszym środowiskiem strzelecko-historycznym. Pragnę poprzeć prośbę Samuela.. Zabierzcie Wasze dziewczyny i spotkajmy się w Warce! Pozdrawiając, zapraszam w imieniu Bractwa Kurkowego Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku na naszą imprezę w Warce.. Król 2010' „pilnik”... „

Wielu przekonywało mnie, że nie tracimy imprezy, że to tylko kosmetyka prawna. Nie czułem tego! Kilku kolegów było mojego zdania między innymi Samuel... .
X-te Wareckie Spotkanie Czarnoprochowe odbyło się już wyłącznie za sprawą klubu w
Warce, bez Bractwa Strzelców Czarnoprpchowych Straży Zamkowej w Czersku! Czym się zakończyło? Oświadczeniem klubu, iż są to ostatnie „Wareckie Spotkania Czarnoprochowe”! Myślę, że nasza impreza Bracka została nam odebrana w celu jej zniszczenia! Lecz nie ma problemu, pod Wawą powstają strzelnice chętne wszelakich inicjatyw! Pozdrawiam, pilnik..
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

Każda nowa lub stara strzelnica rozbija się o będąc siedzibą jakiegoś bractwa.. Jedenaste spotkanie może być w Rembertowie, lub Starachowicach. Uczepiliśmy się tej Warki, a Ona ma nas gdzieś!
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: janusz 13 »

drogi pilniku
musze sprostowac
ostatnie brackie zawody jak sie nie myle to byly8 dalej to juz organizowal swks pod nasza nazwa
jesli bractwo mialo by organizowac kiedykolwiek jeszcze zawody to powinno byc
9 wareckie spotkania czarnoprochowe zeby tradycji stalo sie zadosc
przepraszam ale mam klawiature zepsuta moge pisac tylko malymi literami bez zadnych znakow
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

To prawda Januszu, jednak pisząc chciałem być grzeczny bo w ósmych i dziewiątych nasze Bractwo "maczało paluchy", stąd jakoś to było. Teraz na "JUBILEUSZOWYM", dziesiątym spotkaniu SKS warecki przejął całą naszą robotę sprzed lat, tradycję tej imprezy, oraz naszą nazwę "Spotkanie Wareckie", a ponosząc klapę w zakresie imprezowo - komercyjnym ogłosił w naszym imieniu iż są to ostatnie spotkania wareckie! Oznacza to, że warecki SKS likwiduje naszą bracką imprezę przez nas zamyśloną i wykreowaną do poziomu najlepszej w Polsce! Jeśli to tak działa, to ja jako "pilnik" zgłaszam likwidację boiska piłkarskiego obok strzelnicy, oraz bazar znajdujący się nieopodal! Pozdrawiam, Pilnik.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: Marek- »

Pilnik nie przesadzaj, moja żona lubiła ze mną jeździć miedzy innymi z powodu tego targu, nie nudziła się gdy strzelałem, jak go zlikwidujesz będzie zła :wink:
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: janusz 13 »

drogi pilniku
ostatnie zawody brackie na ktorych nie byles to byly 8 organizowane wspolnie z swks warka pamietam dokladnie poniewaz cory bylem na kozonki i cale zawody przesiedzialem w biurze pobierajac oplaty startowe a potem rozliczalem cale zawody
w 9i10bractwo nie bralo udzialu czyli nie maczalo paluchow jak to sugerujesz nie podoba mi sie to slowo
9 i10 swks organizowala sama bractwu nic do tego
nie przejeli naszych zawodow
w srod braci nie bylo woli organizowac zawody to oni zaczeli ich strzelnica i jak maja taka wole to ja niemam nic przeciwko temu
natomiast ze uzywali naszej nazwy zawodow to mi sie nie podoba
poniewaz nie wszyscy znaja sytlacje w naszym bractwie
i przyjezdzajac mysla ze to nasza impreza i sa potem zawiedzeni
to tyle i mysle ze nie warto wracac do tematu
jak sie spotkamy to mozemy porozmawiac i wprowadze cie glebiej w temat
na pewno jestem lepiej zorjetowany w temacie niz ty poniewaz bylem na wszystkich zawodach w warce
Awatar użytkownika
Myśliwy_12
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 547
Rejestracja: 15 stycznia 2011, 20:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Zamość
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Ostatnie fotki z Warki-2015

Post autor: Myśliwy_12 »

Tu wklejam ostatnie fotki z Warki-2015:
https://picasaweb.google.com/1028484730 ... directlink
>dopóki będę mógł, dotąd będę strzelał<
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

Januszu! Szczegóły szczegółami, ale prawda jest taka (i bez znaczenia w którym momencie), że Warka organizując zawody pod naszą nazwą skutecznie zniechęciła członków Bractwa do zaangażowania w jej organizację! Niby z jakiej racji mieliby pomagać organizatorowi, który
bierze sobie imprezę jak swoją czerpiąc z 8-mio letniej wypracowanej przez Bractwo tradycji. Nie dziwię się, iż niektórzy z Braci poczuli się okradzeni z pomysłu i wypracowanej później wartości przez wiele osób, przez wiele lat. Teraz kiedy Warka ogłasza "nasze" ostatnie spotkanie, nabiera to większego "smaku". Strzelnic wokół Warszawy wiele... Pozdrawiam, Pilnik.
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: janusz 13 »

pilniku
nie byles nie wiesz




pilniku
nie byles na ostatnim brackim zebraniu
nie brales udzialu w brackich wigiljach ani na innych imprezach
podejzewam ze masz w powyzszym temacie wiadomosci od wojtka a nie od reszty braci
to nie wyglada tak jak napisales
nie byles z nami przez kilka lat a tu masz nagle najwiecej do powiedzenia na temat warki w ktorej terz nie byles
nie jest to temat na forum
sato nasze prywatne brackie sprawy
zauwaz ze zaden z braci sie publicznie na ten temat nie wypowiada
nie pisze tego zlosliwie i nie odbieraj tego tak
pisze poprostu co o tym mysle
wiecej publicznie na ten temat sie nie wypowiem poniewaz nie jest to miejsce do tego
natomiast chetnie podejme z toba temat przy najblizszym spotkaniu
pozdrawiam janusz
jackvet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 09:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jackvet »

Niestety szanowny Pilniku muszę przyznać Januszowi rację,
Awatar użytkownika
Waldek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 632
Rejestracja: 21 lipca 2003, 02:40
Tematy: 25
Lokalizacja: Warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldek »

Ja też
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

Przepraszam że się czepiam. To kiedy i gdzie nasze spotkanie brackie w następnym roku? Nie wiem czy na nie przybędę, ale chciałbym wiedzieć. Bo Warka je rozwiązała!
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

Gdzie za rok będzie nasza impreza bracka?
pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 20:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pilnik »

W Warce nie! Więc gdzie?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”