Mistrzostwa Polski CP

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
nosu
Zarejestrowany użytkownik

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: nosu »

Na długiej osi stanowiska z lewej mają światło na przyrządach celowniczych , środkowe są ok ale problem z wybraniem własnej tarczy a po prawej jest mało światła na tarczy.
Ogólnie najlepiej nie strzelać i mieć spokój 😉

Podziwiam Marka za cierpliwość , gdyby padło na mnie i slyszałbym takie jęki to strzelali byście z pestek.

SadamAlAdin

Post autor: SadamAlAdin »

compass 200
Możesz takie zawody zrobić,nawet liczenie odpadnie ,wyniki ustalisz przy ognisku.tylko zaproszeni

Sam bardzo dobrze wiesz ile zachodu trzeba by zawody zorganizować ,by większość była zadowolona , by "wszystko zagrało " , zawsze się znajdą "wpadki" i malkontenci .
Meczą mnie te narzekania ,bo ktoś coś nie strzelił ,bo nie dali zobaczyć tarczy ,bo strzeliłem a nie trafiłem,a inny miał lepszy wyniki i puchar ........
Swą postawą i interpersonalnymi "ruchawkami" ,WY " Starzy" strzelcy , dajecie przykład "Młodym ".......
Zawody i każda impreza strzelecka ma być odskocznią od szarego dnia , ma być zabawą i okazją do spotkania ,nabycia wiedzy i odnowienia kontaktów ....... a czy ktoś zdobędzie puchar ze znalu jest według mnie drugorzędne .

Marek-
Moderator
Moderator

Post autor: Marek- »

Damian Cal

Post autor: Damian Cal »

Witam serdecznie. Hej!
Dzięki wszystkim za wspaniałe zawody. W dobie ograniczeń pandemicznych udało się przeprowadzić bezpieczne zawody. Za co organizatorom i współuczestnikom dziękuję.
Zawsze jak wyjeżdżam ze Starachowic to mi smutno, że tak szybko ten czas minął...
Dziękuję także sponsorom i pracownikom obiektowym. Do zobaczenia na następnych MP:-)
Pozdrawiam Damian
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz.

Marek-
Moderator
Moderator

Post autor: Marek- »

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”