Mistrzostwa Polski CP

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik

Re: Mistrzostwa Polski CP

Post autor: stangret »

Jakoś przebrnąłem przez te kilka ostatnich stron, ale nie ukrywam ze sporym niesmakiem :-/ Widzę, że u kilku kolegów guma w majtkach napięta do granic wytrzymałości. Zaczęło się od propozycji losowań stanowisk. Losowania były a wyniki... no cóż :027: du** nie urywa ;laughing:
Co tym razem było nie tak? Tempertura, ciśnienie, księżyc w nowiu czy wilki wyjące ?
Który to lasy chronić chce a ołowiem strzela i jeszcze związki siarki i inny syf z lufy wydziela? No comment :090:
Obiekt spełniający światowe standardy, ale jak widać nie dla wszystkich :wink: A to światło, a to kąt, a to ... Weżcie się koledzy ogarnijcie i poluzujcie tą gumę, bo za chwile się zsunie na jaja i będzie tragedia ;laughing:
Zawsze z wielką chęcią pokonywałem 1700 km aby być na MP w Starachowicach kiedy tylko mogłem. Po to aby móc konkurować z najlepszymi, czasami stanąć na pudle, ale przede wszystkim dla samej atmosfery. Dla super ludzi (nie wszystkich :027: ), dla ciekawych rozmów, aby móc wieczorem posiedzieć i dobrze się bawić.
Nigdy jednak nawet przez myśl mi nie przeszło aby czegoś żądać. Wręcz przeciwnie. Zawsze pomagałem i wspierałem więc jak czytam takie roszczenia i pomysły z d...py to czasami mi się odechciewa i nawet się dziwię, że Markowi się jeszcze chce :651:
ps. Ciekaw jestem czemu zawdzięczamy poszatkowany kulami obiekt :583: Że stanowiska były losowane? Może wada konstrukcyjna?
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book

Marek-
Moderator
Moderator

Post autor: Marek- »

Jestem na Moravach na zawodach, własne skończyłem strzelać i widzę że temat się dalej rozwija ;laughing:
Jak to było :roll: forum jest od dyskutowania :mad:
Ciekaw jestem czemu zawdzięczamy poszatkowany kulami obiekt :583: Że stanowiska były losowane? Może wada konstrukcyjna?.
Sam kiedyś widziałeś jak to było :shock:
Strzały liczone wedle życzenia :evil: jest monitoring, nie da się strzelić 9 x i krzyczeć ze 13 było.
Strzał w deski i potem krzyk tam była dziesiątka w jednej dziurze kilka się zmieściło.
Stanowiska daleko od siebie to trudno do cudzej tarczy strzelić wiec dalej po deskach, słupach, może sędzia policzy więcej.

Awatar użytkownika
MicromaX

Post autor: MicromaX »

Przyznać trzeba ze obiekt odnowiony za***iście, każdej strzelnicy życzę tylu złotówek wpompowanych. Świetna robota.

Sam pewnie posłałem kilka kul w konstrukcje na 50m, nie wiem czemu, nie mam zamiaru się tłumaczyć, tak po prostu wyszło. Widocznie nie był to mój dzień. (przepraszam za szkody). :-D

SadamAlAdin

Post autor: SadamAlAdin »

Nie byłem chociaż bardzo chciałem ......praca i rozkład zajęć mi nie pozwolił .
Po przeczytaniu kilku a nawet kilkunastu komentarzy ,odniosłem wrażenie iż SzP. strzelcy mają bardzo "roszczeniową postawę " ,powołują się na regulaminy , przepisy ,a zapominają o tzw. "pokorze".
Kol .Marek wraz z innymi zorganizował te zawody MP 2020 , poświęcił swój czas,nerwy , sponsorzy nagrody i sporo "zachodu" by się odbyły, zwłaszcza w tym czasie "koronoświrusa " !. Widzę jednak że nie którym to nie pasowało , obiadek na oś? ( może jeszcze kelnera z szampanem z Mariotta ? ) ,wyniki NATYCHMIAST , już ,zaraz ........ bo jest taka technologia ....... bo przepisy PZSS i IFFS !!
Ogarnijcie się !!!!!! Komuś strzeliła guma z majtasów ,rozpruł się "cycelhalter " , cisnęły skarpetki ?
Nie jestem strzelcem TOP ,ale strzelać potrafię , konkuruje z najlepszymi , umiem liczyć ile "kulek strzeliłem " i ile punktów z obserwacji przez lunetkę....... Zawody i ich organizacja to "nie w kij dmuchał "
Dla malkontentów proponuje zorganizować własne !!!! A my postrzelamy i jak na wiejskim weselu "zatańczymy , popijemy i otrzemy mordy " :piwo:
Następne zawody i wyniki będą liczone na abakusie ( dla nie uczonych ..... liczydło )
A dla największego malkontenta medal i puchar z z ciasta :502:

staszek7

Post autor: staszek7 »

Kolega strzelał w Skarżysku i do dzisiaj tarcz nie widział to jak można składać protesty skoro nie pozwolono mu zobaczyć swoich wyników na tarczy mówię tu o 300 m

Marek-
Moderator
Moderator

. 1. Dozwolona jest kontrola (weryfikacja) strzałów przez strzelca przy pomocy lunety.
Ktoś mu zabronił używać lunety, to powinien protestować, albo zgłosić to sędziemu.

Awatar użytkownika
kropek

Post autor: kropek »

Jak zwykle jestem zawiedziony, strasznie zawiedziony!
Za mało czasu, harmonogram, słońce, skwar, brak ostrzeżeń przed żmijami, komarami, kolejki, ludzie od roku nie widziani, wyniki moje za słabe, tylko dwa dni na wszystko, kto to cholera wszystko organizował!? Płakać się chce, a że ręce załamane to nawet łez nie mogę otrzeć. Żałość i żal! (i inne takie) Powinni tego zabronić!

Ja tam niepoprawny jestem, i jak co roku Was nie lubię, na oczy widzieć nie chcę i gadać też nie, ileż można... tylko DWA DNI (i trzy noce)! Sknery cholerne!

Eliza dzięki składa za użyczenie prochu, pocisków, kapiszonów i stępla Tomkowi, Marianowi i Adamowi, dzięki czemu też zdołała zdążyć strzelić prawie wszystko, co zaplanowane, a ja, piszący to Andrzej... cóż pojeździłem, postrzelałem, ładne miasta odwiedziłem...
Wkońcu, lecz nie na końcu, dzięki organizatorom i darczyńcom zawodów, Elizie nagrody przypadły do gustu! :-D Aha, i mówi, że zbyt szorstki dla Was jestem...
Obrazek
.177-.69 Strzelba.net

Awatar użytkownika
compass200

Post autor: compass200 »

SadamAlAdin pisze:
15 września 2020, 20:25
Nie byłem chociaż bardzo chciałem ......praca i rozkład zajęć mi nie pozwolił .
Po przeczytaniu kilku a nawet kilkunastu komentarzy ,odniosłem wrażenie iż SzP. strzelcy mają bardzo "roszczeniową postawę " ,powołują się na regulaminy , przepisy ,a zapominają o tzw. "pokorze".
Kol .Marek wraz z innymi zorganizował te zawody MP 2020 , poświęcił swój czas,nerwy , sponsorzy nagrody i sporo "zachodu" by się odbyły, zwłaszcza w tym czasie "koronoświrusa " !. Widzę jednak że nie którym to nie pasowało , obiadek na oś? ( może jeszcze kelnera z szampanem z Mariotta ? ) ,wyniki NATYCHMIAST , już ,zaraz ........ bo jest taka technologia ....... bo przepisy PZSS i IFFS !!
Ogarnijcie się !!!!!! Komuś strzeliła guma z majtasów ,rozpruł się "cycelhalter " , cisnęły skarpetki ?
Nie jestem strzelcem TOP ,ale strzelać potrafię , konkuruje z najlepszymi , umiem liczyć ile "kulek strzeliłem " i ile punktów z obserwacji przez lunetkę....... Zawody i ich organizacja to "nie w kij dmuchał "
Dla malkontentów proponuje zorganizować własne !!!! A my postrzelamy i jak na wiejskim weselu "zatańczymy , popijemy i otrzemy mordy " :piwo:
Następne zawody i wyniki będą liczone na abakusie ( dla nie uczonych ..... liczydło )
A dla największego malkontenta medal i puchar z z ciasta :502:
Możesz takie zawody zrobić,nawet liczenie odpadnie ,wyniki ustalisz przy ognisku.tylko zaproszeni.

Awatar użytkownika
sas88

Post autor: sas88 »

Oj, Ryszardzie, słowo ironia znane ci jest?
Mistrzostwa były, jak zwykle, przedniej marki,a i losowanie okazało się ok.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”

Awatar użytkownika
kozichwost

Post autor: kozichwost »

Panowie a ja proponuję zamiast pisać koleje strony o niczym w tym temacie - wziąć strzeladła i pojechać na oś. Będzie to na pewno korzystne dla strzelców i wyników.
Przepraszam - pan tu nie stał

Marek-
Moderator
Moderator

Zmianie nazwę tematu na „Pomysły Ryśka”, od samego początku same problemy.
Możesz takie zawody zrobić,nawet liczenie odpadnie ,wyniki ustalisz przy ognisku.tylko zaproszeni.
Będzie problem, bo ognisko jest jedynie u Ciebie na zawodach, nie wszędzie wolno palić otwartego ognia, będziesz miał łatwiej od innych I znów będziesz 2x w tygodniu trenował przy ognisku ;laughing:
A tak patrząc na wygenerowane problemy i niespełnione ambicje to ... pobili byście się przy tym ognisku ;laughing:
Bardzo mnie cieszy jak patrzę na młodych zawodników, Zuzia od dwóch lat wygrywa Minie i nie ma napinki w temacie (gratulacje Zuziu ), jak zacznie strzelać na 300m będzie dopiero ciekawie. Krzysiek pięknie strzela Vetterli, trenuje chce mu się i ma potencjał i możliwości. Oboje świetnie strzelają i sportowo się zachowują. Miło patrzeć jak strzelają i niedługo wszystkim starym marudnym dziadkom zostanie jedynie pomysł z ogniskiem, tylko się mi nie bić :090:
To w młodych jest przyszłość i nadzieja. Jak Krzysieka się jeszcze nauczy jak strzelać z leżącej to będzie całkiem wesoło.
Jak ktoś do starości sobie nie udowodnił co jest wart, to teraz trochę późno, bo to czas by się dobrze bawić, a nie psuć innym swoimi chorymi ambicjami dobrą zabawę.

Pozdrawiam ze strzeleckim pozdrowieniem tych którzy jeszcze potrafią się bawić naszym hobby i jadę z córką na strzelnice ;)
Dziś dla odmiany samo nitro, ale zabawa i tak przednia :516:

Awatar użytkownika
stangret

Post autor: stangret »

compass200 pisze:
16 września 2020, 04:18
Masz Ryśku absolutną rację. Nie mogę się doczekać takich zawodów w gronie przyjaciół. Liczyć nie trzeba będzie, bo...nikomu do głowy nie przyjdzie aby kantować :516:
Wyniki policzymy przy ognisku bez spiny I roszczeniowych postaw :516:
Opublikujemy wyniki bez kantów, głupich zagrywek i dziwnych, pokrętnych tłumaczeń :516:
Medale przyznamy sobie przyjacielskimi uściskami dłoni a potem przy tym samym ognisku będziemy do rana wspominać jak to fajnie onegdaj bywało :piwo:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book

slaw2

Post autor: slaw2 »

Aleście usiedli na tego Ryśka . Aż żal czytać . Może jak jest taka pazerność na medale to proponuję złote dawać temu co ma ostanie miejsce :one: . Wszak Ci z pierwszego miejsca nie mogli by zdobyć złota jakby tego na końcu zawodnika nie było .

Awatar użytkownika
compass200

Post autor: compass200 »

Nastąpiła na MP nowa jakość,większość była zadowolona .
Mamy jeszcze jeden problem do rozwiązania,ale nie publicznie, może przy ognisku z Markiem się dogadamy. :one:
Z mojej strony więcej na temat MP koniec.

Marek-
Moderator
Moderator

Sam od pierwszego postu wprowadziłeś zmiany, na strzelnicy chodziłes i opowiadałeś jak to świetne, sam sobie wylosowałeś najgorsze stanowiska bo 1 i 2 i to za każdym razem, a to dwa miejsca w których słońce z rana swieci w oczy, zawsze bralem to na siebie albo Noska lub kogoś kto nie marudzi o byle co, tylko sobie radzi, sam sobie strzeliłeś wyniki na jakie było cię stać.
O czym tu dyskutować ?
Zacznijcie szukać problemów u siebie, a nie wszędzie w koło, wtedy może nie tylko młodzi ale i geriatryki coś pokażą.

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”