Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

III GP (III runda - ostatnia): Zawody CP z broni krótkiej i długiej - 22 września 2019 Raszków

Moderator: Moderatorzy CP

unitech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 2014-05-04, 07:21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

III GP (III runda - ostatnia): Zawody CP z broni krótkiej i długiej - 22 września 2019 Raszków

Postautor: unitech » 2019-09-11, 19:37

Zapraszamy
Wszystkich strzelców na Zawody czarnoprochowe z broni krótkiej i długiej.

Przed rozpoczęciem zawodów zapraszamy na śniadanie oraz kawę i herbatę o godz 9:30 wszystkich uczestników.


Termin zawodów: 22 września 2019
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Raszkowie przy ul. Jarocińskiej (wjazd na parking od wodociągów - jest drogowskaz przy drodze Jarocin - Ostrów Wlkp).

Konkurencje strzeleckie:
1. Karabin CP - rodzaj dowolny, karabin dowolny
Ostrogi i grzybki dozwolone, przyrządy celownicze dowolne wg typu broni.
Odległość do tarczy 50 m
Postawa strzelecka stojąc, z wolnej ręki.

2. Pistolet lub rewolwer CP
Odległość do tarczy 25 m
Postawa strzelecka stojąc (można strzelać oburącz).

W konkurencji karabin i pistolet strzelcy oddają 13 strzałów (10 do oceny), czas 30 minut.
Przestrzelina aby mogła być zaliczona do wyższej wartości musi co najmniej połową średnicy "leżeć" na wyższym polu.

3. Strzelanie do kura z pistoletu CP
Strzelanie wg regulaminu strzelnicy.
Maksymalny kaliber w tej konkurencji to .45.


Poniżej klasyfikacja po dwóch rundach:
1. Przemysław Grzegorczyk 341
2. Jacek Antczak 340
3. Marek Stefański 310
4. Andrzej Bruś 290
5. Dariusz Grzegorczyk 284
6. Ryszard Bandosz 240
7. Arkadiusz Korach 176
8. Janusz Skulski 169
9. Krystian Chmielewski 161
10. Dawid Cichocki 141
11. Krzysztof Staśkiewicz 125
12. Grzegorz Wejman 86
13. Artur Mańkowski 82
14. Henryk Skrzypniak 76
15. Jacek Jędrzejak 73
16. Lidia Dera 70
17. Jacek Skrzypniak 67
18. Mateusz Trzebniak 65
18. Piotr Dera 65
19. Zbigniew Półtorak 62
20. Marian Włosik 50
21. Krzysztof Koralewski 36
22. Wiktor Karkoszka 10
23. Adam Półtorak 2
Darek


unitech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 2014-05-04, 07:21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: III GP (III runda - ostatnia): Zawody CP z broni krótkiej i długiej - 22 września 2019 Raszków

Postautor: unitech » 2019-09-25, 17:44

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach. Poniżej wyniki.

Karabin
1. Paweł Kaszub 90
2. Jacek Antczak 88
3. Ryszard Bandosz 88
4. Dawid Cichocki 83
5. Przemysław Grzegorczyk 81
6. Marek Stefański 80
7. Alina Stefańska 77
8. Andrzej Bruś 75
9. Jacek Jędrzejak 73
9. Rusłan Owczarek 73
10. Dariusz Grzegorczyk 72
11. Krystian Chmielewski 70

Pistolet
1. Przemysław Grzegorczyk 91
2. Paweł Kaszub 90
3. Alina Stefańska 87
4. Jacek Antczak 86
5. Marek Stefański 76
6. Andrzej Bruś 74
6. Ryszard Januszkiewicz 74
7. Zbigniew Pasek 66
8. Krzysztof Staśkiewicz 65
9. Krystian Chmielewski 64
10. Janusz Skulski 62
11. Jacek Skrzypniak 60
11. Piotr Roszko 60
12. Krzysztof Koralewski 49
13. Dawid Cichocki 46
14. Dariusz Grzegorczyk 41
15. Konrad Nowicki 38
16. Krzysztof Dybol 38
17. Marek Grodzki 16

Kur
1. Przemysław Grzegorczyk
2. Ryszard Bandosz
3. Paweł Kaszub

Klasyfikacja końcowa GP
1. Jacek Antczak 514
2. Przemysław Grzegorczyk 513
3. Marek Stefański 466
4. Andrzej Bruś 439
5. Dariusz Grzegorczyk 397
6. Ryszard Bandosz 328
7. Krystian Chmielewski 295
8. Dawid Cichocki 270
9. Janusz Skulski 231
10. Krzysztof Staśkiewicz 190
11. Paweł Kaszub 180
12. Arkadiusz Korach 176
13. Alina Stefańska 164
14. Jacek Jędrzejak 146
15. Jacek Skrzypniak 127
16. Grzegorz Wejman 86
17. Krzysztof Koralewski 85
18. Artur Mańkowski 82
19. Henryk Skrzypniak 76
20. Ryszard Januszkiewicz 74
21. Rusłan Owczarek 73
22. Lidia Dera 70
23. Zbigniew Pasek 66
24. Mateusz Trzebniak 65
24. Piotr Dera 65
25. Zbigniew Półtorak 62
26. Piotr Roszko 60
27. Marian Włosik 50
28. Konrad Nowicki 38
28. Krzysztof Dybol 38
29. Marek Grodzki 16
30. Wiktor Karkoszka 10
31. Adam Półtorak 2
Darek



Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika