Dobieszczyn jesienią.

Moderator: Moderatorzy CP

Damian Cal
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 131
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, 18:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Krępa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Dobieszczyn jesienią.

Post autor: Damian Cal »

Witajcie.
Właśnie wróciłem z klimatycznej strzelnicy w Dobieszczynie.
Towarzystwo Strzeleckie "Grajcar" i tym razem mile mnie zaskoczyło.
Zawody z przewagą konkurencji karabinowych. Ekstremalne 100m:-)
Dla mnie konkurencja "trzy tarcze" jednak jest tą która przyprawia o prawdziwą adrenalinę.
Na zawodach w Dobieszczynie panuje koleżeńska atmosfera ale na regulamin i zasady bezpieczeństwa nikt nie patrzy przez palce.
Bardzo ciekawa forma zawodniczego upomnienia za świadomie lub nieświadome łamanie regulaminu. Żółta kartka!
Mam już taką na przypomnienie warunków bezpieczeństwa. Z pokorą stwierdzam że przydała się rewizja moich codziennych zachowań z naładowaną bronią.
Czerwona kartka też pewnie jest w arsenale sędziego na szczęście takiej na zawodach nikt nie zobaczył.
Pogoda dopisała i nawet na moment zaświeciło słońce. Dziękuję organizatorom za udane i bezpieczne zawody a strzelców z innych rejonów Polski zachęcam do odwiedzin tej fantastycznej strzelnicy.
Pozdro Damian
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz.
trismegistos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 03 listopada 2017, 19:44
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobieszczyn jesienią.

Post autor: trismegistos »

Tutaj do obejrzenia są obrazki: https://photos.google.com/share/AF1QipN ... VjaVgzQ1VR . Jak widać pogoda nigdy nie jest tak zła, żeby nie było chętnych do postrzelania!

Zawody w Dobieszczynie tym roku będa jeszcze raz, w połowie grudnia - w prawdzie z założenia azotowe celulozowo-glicerynowe, za to z ciekawą konkurencją, dopuszczającą także azotan potasu :wink: . Jutro - pojutrze pojawią się szczegóły na internetowej stronie Towarzystwa http://grajcar.police.pl/pl/zawody/ . Wszyscy chetni są mile widziani!
arma_ggon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 01 lutego 2019, 10:40
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobieszczyn jesienią.

Post autor: arma_ggon »

Cześć. Mam nadzieję, że w żaden sposób nie uznasz tego za spam, ale nie jestem z zachodniopomorskiego i szukam rekomendacji to co miejsca zakwaterowania na zawody. Czy możesz coś polecić???
Damian Cal
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 131
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, 18:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Krępa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobieszczyn jesienią.

Post autor: Damian Cal »

Witaj kolego.
Ja spałem w Międzyzdrojach bo tam miałem wcześniej spotkanie służbowe. Hotel "Kapitan Nemo".
Jeśli to za daleko to w samym Dobieszczynie są gospodarstwa agroturystyczne z noclegami. Trzeba tylko wcześniej zadzwonić bo po sezonie mogą być nieprzygotowani a w sezonie będą mieli pełno:-)
Pozdro Damian
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz.
RIMPOPO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 13 lutego 2010, 15:30
Tematy: 6
Lokalizacja: Police
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobieszczyn jesienią.

Post autor: RIMPOPO »

Polecam miejscowość Nowe Warpno nad malowniczym Zalewem Szczecińskim . Tylko 15 km od strzelnicy .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”