Majówka w Jaworznie.
Moderator: Moderatorzy CP
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 114
- Rejestracja: 18 stycznia 2007, 17:58
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Tadek!
Cześć. ja też piszę się na obiad. Przepraszam za gapiostwo.
Cześć. ja też piszę się na obiad. Przepraszam za gapiostwo.
Strzelam, bo lubię gdy trafiam tam gdzie celuję.
- Tadeusz P.
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 1514
- Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Mysłowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Gienek , wiedziałem że tak będzie i obiad masz !eka8 pisze:Tadek!
Cześć. ja też piszę się na obiad. Przepraszam za gapiostwo.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 18:18 przez Tadeusz P., łącznie zmieniany 1 raz.
CKS Stare Strzelby LOK
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Wyniki z zawodów jak zawsze na celpal.org
wyniki
wyniki
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
- variag
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 10179
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
- Tematy: 192
- Lokalizacja: Bełchatów
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: Majówka w Jaworznie.
Dziękujemy z Anią za świetne zawody!
Zbyt często pragnienie tego czego nie mamy
nie pozwala nam się cieszyć tym co posiadamy.
nie pozwala nam się cieszyć tym co posiadamy.
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 366
- Rejestracja: 03 lutego 2007, 19:38
- Tematy: 14
- Lokalizacja: Cieszyn
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Pierwszy raz w tm roku na zawodach i oczywiście w Jaworznie, no bo gdzie może być lepiej Świetna atmosfera jak zwykle i wszystko sprawnie. Obiad bardzo dobry, o jego ścisłej reglamentacji byłem pouczony pięciokrotnie przez organizatorów.
P.S. Od następnych zawodów zamawiam dwa obiady dla siebie, bo takie dobre i niech będzie żem nienasyceniec
P.S. Od następnych zawodów zamawiam dwa obiady dla siebie, bo takie dobre i niech będzie żem nienasyceniec
user
- Maykito
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 92
- Rejestracja: 30 listopada 2011, 19:12
- Tematy: 0
- Lokalizacja: KRK
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Oj wysoko Państwo podnieśli poprzeczkę -> Sharps 96pkt, w Lamarmorze za 90pkt. jeno dyplom Gratulacje
Buying a rifle is like getting married, better to do it right the first time.
- Tadeusz P.
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 1514
- Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Mysłowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Oficjalne wyniki " Majówka w Jaworznie"
BROŃ DŁUGA
Lamarmora
⇓ Zawodnik Pkt
1 MAKOWSKI Dariusz 94
2 PYSZNY Marek 94
3 RYCHLIK Mariusz 93
4 JASIOK Wojciech 90
5 HALABRIN Miroslav 87
6 MYSZAK Leszek 86
7 KANIA Eugeniusz 82
8 DUDKA Miroslaw 82
9 SROKA Józef 78
10 BARTOŠEK Petr 77
11 HOGENDORF Adam 77
12 SOBOLEWSKI Mariusz 75
13 ABLEWICZ Jerzy 69
14 RYCHLIK Zuzanna 64
15 CZERNER Rafał 54
16 BARGIEL Tadeusz 43
17 PIOTROWSKI Paweł 43
18 PRZYBYŁA Piotr 34
19 SOBOLEWSKA Anna 30
Marti-Dynamic
brak wyników
Miquelet
⇓ Zawodnik Pkt
1 KOŻUCH Franciszek 62
2 KONARIK Richard 55
3 WILCZYŃSKI Jarosław 51
Pennsylvania
⇓ Zawodnik Pkt
1 MYSZAK Leszek 93
2 DUDKA Emilia 69
3 KANIA Eugeniusz 57
4 DUDKA Miroslaw 50
5 WRÓBLEWSKI Szczepan 42
6 KOŻUCH Franciszek 29
Sharps 50
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 96
2 KONARIK Richard 89
3 BARTOŠEK Petr 86
4 MAKOWSKI Dariusz 86
5 BARGIEL Tadeusz 85
6 JASIOK Wojciech 85
7 WRÓBLEWSKI Szczepan 81
8 KANIA Eugeniusz 77
9 PIECHOWICZ Krzysztof 74
10 ĆWIĘK Arkadiusz 60
11 ABLEWICZ Jerzy 58
Tanegashima
brak wyników
Vetterli
⇓ Zawodnik Pkt
1 MYSZAK Leszek 96
2 HALABRIN Miroslav 93
3 JASIOK Wojciech 90
4 BARTOŠEK Petr 90
5 PYSZNY Marek 87
6 CIEPLIŃSKI Roman 85
7 KONARIK Richard 85
8 SROKA Józef 82
9 KACZOROWSKI Roman 81
10 DRÓŻDŻ Krzysztof 80
11 SMUTEK Andrzej 79
12 RYCHLIK Zuzanna 77
13 PIOTROWSKI Paweł 70
14 HOGENDORF Adam 69
15 GŁĘBOCKI Arkadiusz 68
16 CHUDZICKI Waldemar 61
17 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 61
18 PRZYBYŁA Piotr 49
BROŃ KRÓTKA
Cominazzo
⇓ Zawodnik Pkt
1 HALABRIN Miroslav 86
Donald Malson
⇓ Zawodnik Pkt
1 SZCZUKIEWICZ Robert 77
2 RYCHLIK Mariusz 67
3 CAL Damian 59
4 GŁĘBOCKI Arkadiusz 50
5 SROKA Józef 49
6 LUKS Henryk 49
7 SZCZEPANIAK Grzegorz 45
8 DOMINAS Adam 39
9 DOMINAS Mirosław 36
10 PIECHOWICZ Krzysztof 24
Kuchenreuter
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 95
2 CAL Damian 93
3 HALABRIN Miroslav 92
4 KANIA Eugeniusz 89
5 PYSZNY Marek 89
6 MAKOWSKI Dariusz 87
7 RYCHLIK Zuzanna 86
8 LUKS Henryk 84
9 SMUTEK Andrzej 83
10 MYSZAK Leszek 82
11 CZERNER Rafał 82
12 ĆWIĘK Arkadiusz 79
13 BARTOŠEK Petr 77
14 DRÓŻDŻ Krzysztof 74
15 PRZYBYŁA Piotr 68
16 SROKA Józef 67
17 PIOTROWSKI Paweł 64
18 BARGIEL Tadeusz 59
Mariette
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 93
2 GŁĘBOCKI Arkadiusz 90
3 SZCZUKIEWICZ Robert 90
4 HOGENDORF Adam 87
5 DOBOSZ Jacek 85
6 RYCHLIK Mariusz 85
7 CAL Damian 83
8 LUKS Henryk 77
9 SOBOLEWSKI Mariusz 75
10 DUDKA Amanda 74
11 JASIOK Wojciech 72
12 SZCZEPANIAK Grzegorz 70
13 SROKA Józef 68
14 DOMINAS Adam 64
15 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 63
16 DOMINAS Mirosław 62
17 CZERNER Rafał 52
18 PIECHOWICZ Krzysztof 51
19 ABLEWICZ Jerzy 27
20 CHUDZICKI Waldemar 5
Pułaski
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 88
2 MAKOWSKI Dariusz 76
3 SMUTEK Andrzej 72
4 RYCHLIK Zuzanna 71
5 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 70
6 LUKS Henryk 59
7 DRÓŻDŻ Krzysztof 55
CKS STARE STRZELBY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDANE ZAWODY !
BROŃ DŁUGA
Lamarmora
⇓ Zawodnik Pkt
1 MAKOWSKI Dariusz 94
2 PYSZNY Marek 94
3 RYCHLIK Mariusz 93
4 JASIOK Wojciech 90
5 HALABRIN Miroslav 87
6 MYSZAK Leszek 86
7 KANIA Eugeniusz 82
8 DUDKA Miroslaw 82
9 SROKA Józef 78
10 BARTOŠEK Petr 77
11 HOGENDORF Adam 77
12 SOBOLEWSKI Mariusz 75
13 ABLEWICZ Jerzy 69
14 RYCHLIK Zuzanna 64
15 CZERNER Rafał 54
16 BARGIEL Tadeusz 43
17 PIOTROWSKI Paweł 43
18 PRZYBYŁA Piotr 34
19 SOBOLEWSKA Anna 30
Marti-Dynamic
brak wyników
Miquelet
⇓ Zawodnik Pkt
1 KOŻUCH Franciszek 62
2 KONARIK Richard 55
3 WILCZYŃSKI Jarosław 51
Pennsylvania
⇓ Zawodnik Pkt
1 MYSZAK Leszek 93
2 DUDKA Emilia 69
3 KANIA Eugeniusz 57
4 DUDKA Miroslaw 50
5 WRÓBLEWSKI Szczepan 42
6 KOŻUCH Franciszek 29
Sharps 50
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 96
2 KONARIK Richard 89
3 BARTOŠEK Petr 86
4 MAKOWSKI Dariusz 86
5 BARGIEL Tadeusz 85
6 JASIOK Wojciech 85
7 WRÓBLEWSKI Szczepan 81
8 KANIA Eugeniusz 77
9 PIECHOWICZ Krzysztof 74
10 ĆWIĘK Arkadiusz 60
11 ABLEWICZ Jerzy 58
Tanegashima
brak wyników
Vetterli
⇓ Zawodnik Pkt
1 MYSZAK Leszek 96
2 HALABRIN Miroslav 93
3 JASIOK Wojciech 90
4 BARTOŠEK Petr 90
5 PYSZNY Marek 87
6 CIEPLIŃSKI Roman 85
7 KONARIK Richard 85
8 SROKA Józef 82
9 KACZOROWSKI Roman 81
10 DRÓŻDŻ Krzysztof 80
11 SMUTEK Andrzej 79
12 RYCHLIK Zuzanna 77
13 PIOTROWSKI Paweł 70
14 HOGENDORF Adam 69
15 GŁĘBOCKI Arkadiusz 68
16 CHUDZICKI Waldemar 61
17 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 61
18 PRZYBYŁA Piotr 49
BROŃ KRÓTKA
Cominazzo
⇓ Zawodnik Pkt
1 HALABRIN Miroslav 86
Donald Malson
⇓ Zawodnik Pkt
1 SZCZUKIEWICZ Robert 77
2 RYCHLIK Mariusz 67
3 CAL Damian 59
4 GŁĘBOCKI Arkadiusz 50
5 SROKA Józef 49
6 LUKS Henryk 49
7 SZCZEPANIAK Grzegorz 45
8 DOMINAS Adam 39
9 DOMINAS Mirosław 36
10 PIECHOWICZ Krzysztof 24
Kuchenreuter
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 95
2 CAL Damian 93
3 HALABRIN Miroslav 92
4 KANIA Eugeniusz 89
5 PYSZNY Marek 89
6 MAKOWSKI Dariusz 87
7 RYCHLIK Zuzanna 86
8 LUKS Henryk 84
9 SMUTEK Andrzej 83
10 MYSZAK Leszek 82
11 CZERNER Rafał 82
12 ĆWIĘK Arkadiusz 79
13 BARTOŠEK Petr 77
14 DRÓŻDŻ Krzysztof 74
15 PRZYBYŁA Piotr 68
16 SROKA Józef 67
17 PIOTROWSKI Paweł 64
18 BARGIEL Tadeusz 59
Mariette
⇓ Zawodnik Pkt
1 PYSZNY Marek 93
2 GŁĘBOCKI Arkadiusz 90
3 SZCZUKIEWICZ Robert 90
4 HOGENDORF Adam 87
5 DOBOSZ Jacek 85
6 RYCHLIK Mariusz 85
7 CAL Damian 83
8 LUKS Henryk 77
9 SOBOLEWSKI Mariusz 75
10 DUDKA Amanda 74
11 JASIOK Wojciech 72
12 SZCZEPANIAK Grzegorz 70
13 SROKA Józef 68
14 DOMINAS Adam 64
15 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 63
16 DOMINAS Mirosław 62
17 CZERNER Rafał 52
18 PIECHOWICZ Krzysztof 51
19 ABLEWICZ Jerzy 27
20 CHUDZICKI Waldemar 5
Pułaski
⇓ Zawodnik Pkt
1 RYCHLIK Mariusz 88
2 MAKOWSKI Dariusz 76
3 SMUTEK Andrzej 72
4 RYCHLIK Zuzanna 71
5 PAŁYSIEWICZ Tadeusz 70
6 LUKS Henryk 59
7 DRÓŻDŻ Krzysztof 55
CKS STARE STRZELBY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDANE ZAWODY !
CKS Stare Strzelby LOK
-
- Moderator
- Reactions:
- Posty: 4420
- Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
- Tematy: 87
- Lokalizacja: Gliwice
- Grupa: Moderatorzy CP
Re: Majówka w Jaworznie.
Piotr juz dał zdjęcia z zawodów
https://www.rajce.net/a15186006
Super, dzięki Piotrze
Darek, coś taką zrobił nieszczęśliwą minę przy medalu z Lamarmory piękny wynik, a mina nietęga
https://www.rajce.net/a15186006
Super, dzięki Piotrze
Darek, coś taką zrobił nieszczęśliwą minę przy medalu z Lamarmory piękny wynik, a mina nietęga
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Ale mnie Petr uchwycil jakbym faktycznie był zdegustowany a byłem dumny, że reszta stoi na lewo ode mnie
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 12:30 przez Derek Mak, łącznie zmieniany 1 raz.
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
-
- Zarejestrowany użytkownik
- Reactions:
- Posty: 998
- Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
- Tematy: 0
- Lokalizacja: Katowice
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Majówka w Jaworznie.
Wyniki zawodó w formie protokołu MLAIC są dostępne pod tym linkiem
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"