Spotkania wareckie

Moderator: Moderatorzy CP

pilnik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Spotkania wareckie

Postautor: pilnik » 2017-07-14, 22:36

Jest okres wakacyjny! Może dlatego niewielu wypowiada się w temacie, bo czasu nie mają, wypoczywając po całości. Czy zamykamy "Spotkania Wareckie w Starachowicach"? Czy nadal kontynuujemy fajne ,brackie spotkania?

jackvet

Postautor: jackvet » 2017-07-24, 20:45

Spotkania należy wg mnie kontynuować.Szkoda byłoby stracić coś co polubiło tylu strzelców z całej Polski a nam przyniosło tyle splendoru.Nie chciałbym aby zostały tylko wspomnienia z naszych wcześniejszych spotkań.Dodam,że w sierpniu sa Chmielaki w Krasnymstawie 19 sierpnia i strzelanie z tej okazji.Może wrzesień byłby dobry.Pozdrawiam

pilnik

Postautor: pilnik » 2017-07-25, 23:01

Jestem Jacku dokładnie tego samego zdania, gdyż uważam że rezygnacja z dorobku tylu lat tradycji spotkań wareckich, byłoby dużą stratą dla środowiska miłośników strzelectwa historycznego i kolegów z bractw kurkowych, jednak wiele zależy od opinii Jarka, który w kwestii organizacji spotkań miał największy udział. Czy chce nadal temu podołać wobec coraz większej ilości inicjatyw spotkań strzeleckich? Niech Koledzy wypowiadają się czy tęsknią za "Spotkanie Wareckie w Starachowicach" niezależnie od terminu?

Telesfor

Postautor: Telesfor » 2017-07-31, 09:47

Też jestem za tym by Spotkania Wareckie się odbyły. Jeśli tylko drodzy koledzy się wezmą i zorganizują , poprowadzą , to ja chętnie się włączę jako szeregowy pomocnik. Natomiast w tym roku niestety nie będę mógł się zająć organizacją i prowadzeniem.
Ostatnio zmieniony 2017-07-31, 09:49 przez Telesfor, łącznie zmieniany 1 raz.

cezary.pl

Postautor: cezary.pl » 2017-08-02, 13:48

Wszyscy chcielibyśmy kontynuować tradycję wareckich zawodów. Życie jednak układa się inaczej, a tak konkretnie to brakuje wolnych terminów na starachowickiej strzelnicy i oprócz tego, kalendarz imprez strzeleckich również zapełniony.
Natomiast fajnie się udało strzelanie królewskie i polowania brackie w otwartej formule. Będziemy rozwijać tę imprezę o nowe konkurencje, zwłaszcza że goście nam dopisali i brali aktywny udział we wspólnej zabawie.
Myślę że tak jak w tym roku było, to i w przyszłym, marzec będzie odpowiednim miesiącem na bezkrwawe polowanie.

Pozdrawiam
Cezary
cezary.pl
"Za wolność naszą i Waszą"

janusz 13

Postautor: janusz 13 » 2017-08-02, 22:56

Jestem za
Pozdrawiam J.Z.

pilnik

Postautor: pilnik » 2017-09-21, 20:18

No cóż! Starachowice są tak zapełnione, iż Spotkań Wareckich nie są w stanie zmieścić w swoim kalendarzu strzelań. Jarek nie może już organizować Spotkań Wareckich wobec własnej deklaracji. Jeżeli Spotkania Wareckie mają istnieć w społeczności CP, musi je przejąć inna strzelnica. Są chętni? Pozdrawiam, pilnik.

Wróć do „Terminy zawodów krajowych i międzynarodowych - CP”