W trosce o szeroko pojęte dobro Użytkowników Forum związane z nasiloną aktywnością nieuczciwych sprzedawców w działach komercyjnych z dniem 01.02.2017 r., zostanie wprowadzone następujące ograniczenie:

Wymogiem będzie napisanie 30 merytorycznych postów w działach tematycznych, które umożliwią uzyskanie uprawnień do zakładania tematów i możliwość pisania postów w działach komercyjnych.

Nasz dział K/S służy do koleżeńskiej wymiany sprzętu.
Pomimo wprowadzenia ograniczeń, prosimy o dokładne sprawdzenie co i od kogo kupujecie.
Przypominamy, że Administracja Forum-Broń.pl nie jest stroną w zawieraniu transakcji.
Powyższe obostrzenia nie dotyczą użytkowników komercyjnych, których działalność została uzgodniona z Administracją Forum.

sprężyna główna

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
adriano
Zarejestrowany użytkownik
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

sprężyna główna

Postautor: adriano » 2017-01-06, 15:06

Strzeliła mi dzisiaj sprężyna główna w harpers ferry 1803. Jest może ktoś kto dorabia płaskie sprężyny bo niestety nie sądzę żeby do tego karabinu dało się kupić jakieś części...
Mauser 1857 .54, Harpers ferry 1803 .54,whitworth .451, kentucky .54 ,colt navy 1851 .36 , crosman 3576.

rusznik

Re: sprężyna główna

Postautor: rusznik » 2017-01-06, 16:09

Chyba moglbym koledze w tej kwesti pomoc gdyz chyba mam w swych zasobach takie sprezyny surowki niehartowane i nieszlifowane...musial by kolega wyslac domnie zamek z ta zlamana sprezyna...reszta na PW.

Raptor.red

Re: sprężyna główna

Postautor: Raptor.red » 2017-01-06, 18:27

Adrian mamy pecha :( niedawno pękła mi w sharpsie a dzisiaj tobie.Czy przyczyną może być niska temperatura ?
ps
a buksik się sprawdził ?

Wróć do „Rusznikarnia - CP”