Utwardzana kula

Moderator: Moderatorzy CP

Hrehor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2018, 20:25
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Utwardzana kula

Post autor: Hrehor »

Cześć i czołem. Odrazu się przywitam, Bartek jestem, miejsce zamieszkania Kraków :516: Zarejestrowałem się celem pogłębienia swojej wiedzy odnośnie broni czarnoprochowej, jako urozmaicenie regularnego grzmocenia na strzelnicy. Ale do rzeczy. Pierwszy raz strzelałem z CP jakoś w grudniu zeszłego roku i od razu przyszła myśl aby zakupić takie cudo, bo ładne celne i w ogóle mniam :-D . Kolega pożyczył mi swojego remingtona .44 marki Uberti No na strzelnicy miodzio. Ja stwierdziłem, że chwilę poszukam i pozgłębiam temat, zdecydowałem się na Santa Barbara. Po wzięciu do ręki No to przeskok jakości jest ogromny (stal, okładziny, no cud miód orzeszki). Ale, żeby nie było zbyt kolorowo jest stosunkowo płytki gwint, więc szukam kul utwardzonych. Czy ktoś wie gdzie, bądź od kogo takie kupię? Na razie korzystam z militariów i ichniejszy kul (ładne i fajne) ale chciałbym jednak dobrać wszystko do swojej broni aby moc za błędy zwalać na siebie a nie na sprzęt. Od razu mówię, z odlewaniem może być kiepsko bo owszem garaż jest ale tak zawalony ze się ledwo da tą moją landarą wjechać ;). Pozdrawiam serdecznie i samych dyszek :516:
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2018, 20:38 przez Hrehor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamilos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 22 lutego 2010, 12:45
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Utwardzana kula

Post autor: kamilos »

Kolego wysłałem Ci PW. Gdyż na forum zgodnie z regulaminem nie można robić reklamy sprzedawcom.
HW 97k, Łucznik kl. 187, FWB 300s,
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Amunicja - CP”