Stop Lyman #2

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7297
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Stop Lyman #2

Post autor: marekp »

Jak wiadomo jest to stop 90% olowiu 5% cyny i 5% antymonu. Cyna i antymon sa trudne do zdobycia. I drogie. Otoz znalazlem firme odlewnicza, ktora to zrobila wlasnie 50kg takiego stopu w malych kawalkach. Cena mniej niz 1000zl z przesylka! Co daje mniej niz 20zl za kilogram. Zwazywszy, ze nie musze gdzies szukac mieszac itp to wydaje sie dobra oferta. Co wiecej - stopy z zawartosic mniej niz 20% antymonu zrobia od reki. Czyli olow plus cyna. Beda na pewno tansze bo w tym moim jest dosc duzo drogich dodatkow. Podobno ciezko sie antymon rozpuszcza w olowiu stac ta uwaga - mniej niz 20%. Nie moge chyba robic reklamy na forum wiec nie podam danych ale podam dane jak ktos napisze PW do mnie.
Stop jest idealny do broni odtylcowej. Powszechnie stosowany i do kupienia za oceanem ale koszt przesylki jest z kosmosu.

Polecam i w razie czego sluze informacja.

MarekP
waldy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 336
Rejestracja: 05 października 2007, 08:32
Tematy: 2
Lokalizacja: Chełmno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stop Lyman #2

Post autor: waldy »

O ile ów Pan ma imię Szymon to raczej bez problemu podwoezie na ZKS. Jesli nie, to znaczy że mam inny namiar.
Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7297
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Stop Lyman #2

Post autor: marekp »

Nie to jest pani. Ma mi do domu kurier przywiezc. Wazne ze wiem jaki stop dostane. Bez niespodzianek.
Nie moge podac danych ze wzgledu na regulamin forum.
Moge na PW

MarekP
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7297
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Stop Lyman #2

Post autor: marekp »

Post pod postem ale czasu troche minelo i troche chce zmienic temat.
Dostalem stop idealnie taka twrdosc jak trzeba do tego w laskach takich jak do lutowania. Mialem sie zabrac za odlewanie ale ktos mi zaproponawal ze wykona te prace za mnie. On zreszta odlewa zawodowo rozne kulki. Zabral stop (50kg!) i odlal okolo 1500 pociskow. Idealnie sa odlane. 494.5 gr z dokladaniscia +-1gr. Dawno nie widzialem tak perfekcyjnie odlanych pociskow. O ile wiem w razie potrzeby zrobi tez z materialow wlasnych. Z takiej kokili jaka chce ktos (albo ma wlasna albo trzeba mu dac). Ja dalem ale wiem ze ma duzo kokil wiec jak jakies typowe to mozna dostac na gotowo. W tazie zainteresowania podam telefon - regulamin forum nie dopuszcza reklamy. Ja na swoich pociskach nie widze gdzie sie lacza polowki kokili. To jest sprawa dobrego odlania. Oczywiscie ze to nie jest za darmo. Ale strzelectwo nie jest tanim sportem. A jak chce na Quigleja odlac 200 pociskow to czuje zawsze ze wpadne w obled wiec lepiej zeby ktos to za mnie zrobil.

MarekP
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5748
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stop Lyman #2

Post autor: sas88 »

Ten pan zareklamował się już sam, w temacie poniżej.
A twój post stanowi reklamy ciąg dalszy, więc nie tnij jarząbka.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Amunicja - CP”