Kapiszony z Dixie

Moderator: Moderatorzy CP

berpa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 26 marca 2017, 22:25
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Kapiszony z Dixie

Post autor: berpa »

Toost pisze: Sprecyzuj pojęcie "totalna porażka"
Często spadają z kominków. Ale najbardziej wkurzyła mnie duża ilość kapiszonów RWS, które nie odpalają ładunku prochowego. Dziwi mnie to o tyle, że stosując je na zmianę: z Remingtonami nie ma problemu a z RWS tak :583:
Zostały mi dwa prawie pełne opakowania po 250 sztuk RWS-ów. Jeśli podasz mi na PW jakiś adres to ci je wyślę bo trochę żal mi je wywalać :-/
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2017, 18:46 przez berpa, łącznie zmieniany 3 razy.
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kapiszony z Dixie

Post autor: kewalsPL »

To masz wyjątkowego pecha, mi się trafiły tylko ze 4 sztuki co nie odpaliły prochu( zapomniałem wytrzeć olejek z kominka :shame: ).
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kapiszony z Dixie

Post autor: Toost »

berpa pisze:Często spadają z kominków. Ale najbardziej wkurzyła mnie duża ilość kapiszonów RWS, które nie odpalają ładunku prochowego. Dziwi mnie to o tyle, że stosując je na zmianę: z Remingtonami nie ma problemu a z RWS tak :583:
Zostały mi dwa prawie pełne opakowania po 250 sztuk RWS-ów. Jeśli podasz mi na PW jakiś adres to ci je wyślę bo trochę żal mi je wywalać :-/
Znaczy one zwyczajnie nie pasują do Twoich kominków.
Albo trzeba zmienić kominki, albo dobrać inne kapiszony i przy nich pozostać. I nie koniecznie muszą to być drogie i mało dostępne remingtony.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2017, 21:51 przez Toost, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Amunicja - CP”