Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

jaki proch

Moderator: Moderatorzy CP

torti
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: jaki proch

Postautor: torti » 2018-06-23, 12:39

Ale chyba chociaż trochę trzeba zacisnąć, bo wypadnie pocisk?
Łuski oczywiście wymyte i wytumblerowane. Muszę tylko granulat zmienić. Mam orzechowy Lymana i w 15 łuskach powchodził w zaworki. Pół godziny się męczyłem.

Willie: Patyczek, ołówek, suwmiarka. Taka była metodologia. Wiem jak używać podstawowych narzędzi i mam ich kilka :-) sama suwmiarka przynajmniej ta którą mam nie mieści się w zamku, głębokościomierz jest pod kątem i niestety pomiar do d...y. Więc wolę wersję z mierzeniem patyczka :-)
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 12:57 przez torti, łącznie zmieniany 6 razy.

Marek-
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP

Postautor: Marek- » 2018-06-23, 13:28

Ale chyba chociaż trochę trzeba zacisnąć, bo wypadnie pocisk?

Rzucasz nimi ?
Jeśli nie to nie potrzeba. Upraszczaj to co nie przynosi lepszych wyników.
Przyjedz na jakieś zawody to sobie sam zobaczysz co i jak, a na większość pytań (bo nie na wszystkie znam odpowiedzi - tu be or not tu be- odpada) odpowiedzi są proste. Nie ma czarów czy cudów, to prosta elaboracja.

torti
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: torti » 2018-06-23, 13:37

Ok. Dzisiaj albo jutro mam się spotkać z kimś kto ma taki karabin, zapytam o parę rzeczy.
Ale zupełnie bez zaciskania, to pocisk sam wypadnie jak przekręcę nabój. On naprawdę lata tam całkiem, luźniej jak guma w majtkach

Wróć do „Amunicja - CP”