Liga HFT po...

Podfrum grupy z Pomorza Północnego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT/FT czwarta edycja

Post autor: Zagorek »

Przeczytałem Waszą relację z ostatnich zawodów i nawet chciałem pogratulować Tommy, że w końcu ruszył na tor. Podziękowania od niego dla Majechy zasługiwały na pochwałę a dla Jarka "Majechy" szacun za pomoc. Nic nie napisałem bo uznałem, że mogę być odebrany jako złośliwy. Przed chwilą otrzymałem pw. od Tommy o takiej treści:
"Słuchaj @Zagorek - wystrzelaj na Zawodach HFT , pierwszy raz w życiu strzelając do figurek (bez treningów i z nie ustawionym pod warunki temperaturowe karabinkiem) - 88,24 % punktów zwycięzcy (a starowali naprawdę dobrzy strzelcy HFT) - a dopiero potem PYSKUJ NA FORUM, że emeryt Tommy nie umie strzelać , lub że strzela do puszek na podwórku !

viewtopic.php?f=53&t=152653&p=1757937#p1757937

PS. Przyjedź kiedyś do nas , to 2-gi raz w życiu postrzel;am z Tobą HFT i zobaczymy co wtedy powiesz."
Jednak pewne rzeczy i osoby są niezmienne.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2017, 22:49 przez Zagorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Tommy54
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 529
Rejestracja: 25 lipca 2015, 21:17
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT/FT czwarta edycja

Post autor: Tommy54 »

Jak na innych Forach , są ludzie GENTELMANI i "inni ludzie".
GENTELNANI, nie upubliczniają otrzymanych listów publicznie !!! Ale o czym my tu mówimy ... ;laughing:

PS. Dla userów nie znających sprawy - to przez złośliwości w postach @Zagorka min. załapałem niedawno miesięczny "urlop" od iveba !
Ja , gdybym się tak zachowywał w stosunku do innego usera iveba , to bym po prostu PRZEPROSIŁ ZA POMÓWIENIA . No, ale kulturę ma się od zawsze albo nigdy !
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Liga HFT/FT czwarta edycja

Post autor: Spinner »

Gratulacje dla Wszystkich medalistów :)
Uczestnikom zaś do zobaczenia na kolejnych, naszych i nie tylko, zawodach. Kontuzja mnie wyeliminowała ale jeszcze się pojawię.
@Zagorek - przyjmij ode mnie przeprosiny bo głupio mi się zrobiło gdy przeczytałem to co piszesz. Ale myślę, że całej naszej Grupy nie oceniasz źle.
Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT/FT czwarta edycja

Post autor: Zagorek »

Janusz tylko dlatego czytam Wasze relacje, że darzę Was ogromnym szacunkiem, sympatią i miałem przyjemność z kilkorgiem się spotkać i postrzelać. Przepraszać nie ma powodu - nic nie zawiniliście. Pozwoliłem sobie opublikować treść pw. bo jest ona po prostu obraźliwa i nie chodzi tu o porównywanie moich osiągnięć do autora ale tak po prostu.
Do zobaczenia mam nadzieję, że szybko i pozdrowienia dla całej Waszej ekipy. Wybieram się do Was na MMP.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Tommy54
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 529
Rejestracja: 25 lipca 2015, 21:17
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT/FT czwarta edycja

Post autor: Tommy54 »

Spinner pisze:Gratulacje dla Wszystkich medalistów :)
Uczestnikom zaś do zobaczenia na kolejnych, naszych i nie tylko, zawodach. Kontuzja mnie wyeliminowała ale jeszcze się pojawię.
@Zagorek - przyjmij ode mnie przeprosiny bo głupio mi się zrobiło gdy przeczytałem to co piszesz. Ale myślę, że całej naszej Grupy nie oceniasz źle.
Upublicznianie prywatnej korespondencji bez zgody autora (anty-savoir vivre) , hate'owanie przez rok usera-ziomka postami typu : Tommy to handlarz a nie strzelec i za to .... "przepraszamy" @Zagorka .
To chyba alternatywna rzeczywistość, to nie dzieje się naprawdę.....
No, ale zawsze trzeba znaleźć w jakiejkolwiek grupie "jonasza" - to takie "nasze, polskie, rodzime, swojskie " . :-D

PS. Upublicznić taką korespondencję można ale tylko do wiadomości organów karnych gdy korespondencja zawiera : grośby karalne, znniesławienie, próbę szantażu, próbę oszustwa, zagrożenie przestępstwem lub zamachem itd.
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Liga HFT po...

Post autor: Spinner »

Do edycji.
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 597
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 22
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT/FT czwarta edycja

Post autor: Łysy »

Cytat Tommy54 - "PS. Upublicznić taką korespondencję można ale tylko do wiadomości organów karnych gdy korespondencja zawiera : grośby karalne, znniesławienie, próbę szantażu, próbę oszustwa, zagrożenie przestępstwem lub zamachem itd.[/quote]"

Jak chcesz Tommy54 to upublicznię twojego maila którego do mnie kiedyś wysłałeś - zawiera dokładnie te elementy które sam wymieniłeś. I co do zwrotu który często używasz " kulturę ma się od zawsze albo jej się nie ma" - zacznij szukać tej swojej kultury bo w tym mailu dałeś taki popis chamstwa , że nawet chłopaki z pod budki z piwem by się zdziwili.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2017, 09:08 przez Łysy, łącznie zmieniany 1 raz.
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
Awatar użytkownika
slowroots
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 152
Rejestracja: 04 sierpnia 2013, 18:10
Tematy: 5
Lokalizacja: NORTH..
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT po...

Post autor: slowroots »

Dajcie spokój chłopaki, TOMMY się ogarnie w naszej lidze w 2018, może nas jeszcze zadziwi, pójdzie w górę w tabeli,
a ja poproszę prywatną lekcję od mojego nowego instruktora HFT Majechy :033:...
SFT/SB..
Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Liga HFT po...

Post autor: Zagorek »

To nie ujawnienie cudzej korespondencji tylko mojej własnej. Nie pisałem do Ciebie tylko Ty do mnie choć nie wiem po co. Treść jest taka, że chcesz pochwalić się wynikiem
Zagorek pisze:Słuchaj @Zagorek - wystrzelaj na Zawodach HFT , pierwszy raz w życiu strzelając do figurek (bez treningów i z nie ustawionym pod warunki temperaturowe karabinkiem) - 88,24 % punktów zwycięzcy (a starowali naprawdę dobrzy strzelcy HFT)
a następnie się awanturujesz
Zagorek pisze:a dopiero potem PYSKUJ NA FORUM, że emeryt Tommy nie umie strzelać , lub że strzela do puszek na podwórku !
po czym chcesz mnie postraszyć
Zagorek pisze:Przyjedź kiedyś do nas , to 2-gi raz w życiu postrzel;am z Tobą HFT i zobaczymy co wtedy powiesz
Po pierwsze to już kiedyś udało mi się strzelić ponad 45 pkt. czy ponad 88,24% do zwycięzcy.
Po drugie nie pyskuję tylko cytuję Twoje własne zdania i wpisy a że ich treść Cię obraża to już nic nie poradzę.
Po trzecie chętnie przyjadę ale nie do Was tylko do Nich bo od teraz rozgraniczam Ich od Ciebie. Do nich masz przepaść i nie do wyników strzeleckich (choć również) ale do poziomu kultury. Jak słusznie zauważyłeś strzelałeś w zacnej grupie ale o Ich klasie świadczy fakt nie wywyższania się czy chwalenia wynikami tylko przygarnięcie i nauki dla nowych a sam tego doświadczyłem kiedy od marca tego roku rozpocząłem przygodę strzelecką. Miałem nie kłamaną przyjemność rozmawiać z mistrzami Polski, europy i świata w HFT i FT, zwycięzcami niezliczonej ilości pomniejszych zawodów podczas moich tegorocznych wyjazdów i żaden ale to żaden nie olał takiego świeżaka jak ja a wręcz przeciwnie. Ostatnio strzelam dość systematycznie między innymi z Januszem Peluchą, Tomkiem Wróblewski, Rafałem Zychem czy Robertem Szambelanem. Gdyby nosili głowy tak wysoko jak Ty (a Oni mają za co) to byliby mocno poturbowani przez krążące satelity.
Ogarnij się człowieku bo szkoda życia.
Ps.: Gdybyś mniej czasu spędzał w dziale K/S wyszłoby to Tobie i innym na zdrowie czego szczerze życzę.
I jeszcze jedno. Jak chcesz savoir vivre to wystarczy czytać co się pisze i nie ma obaw o publikację. Trzeba wstydzić się tego co się mówi i pisze a nie, że zostanie ujawnione.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2017, 14:00 przez Zagorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „SG 3Miasto”