Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Kandar CP1- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Podfrum grupy z Pomorza Północnego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Coval_pl
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontaktowanie:
Status: Offline

Kandar CP1- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Postautor: Coval_pl » 2017-06-18, 00:22

Witam wszystkich po długim czasie :)
Powoli zaczynam wracać do żywych i po głowie mi chodzi zakup pistoletu na CO2. Jakiś czas temu pojawił się na rynku wspomniany Kandar CP1, a obecnie na Allegro sprzedawany jest w wersji tuningowanej przez Serwis Wiatrowy. Oferują nawet 3 poziomy tuningu. Sam fakt, że ktoś podejmuje się takiego tuningu i daje gwarancję na sprzęt, może dobrze o nim świadczyć, ale wolę oczywiście zasięgnąć języka. Pytanie czy ktoś z "naszych" ma jakieś doświadczenia z tym pistoletem jak również z firmą, którą wspomniałem? A może jakaś inna propozycja np. kupić wersję fabryczną i dać zarobić na tuningu komuś z naszych :) ?

Dlaczego na CO2? Bo mam HW-97K, AA-S400, Gamo PR45 i chciałbym do kompletu coś "krótkiego" z tym właśnie rodzajem napędu. Osobiście miałem nawet w rękach ten pistolet i wizualnie zrobił dobre wrażenie, ale nie miałem okazji z niego postrzelać. Problemem była jedynie osada, bo rękojeść jest dla mnie za krótka. Mam szeroką łapę i półka mnie uwierała. Tym się akurat najmniej martwię, bo w razie czego osadę raczej będę w stanie sam sobie zrobić "na miarę". Poza tym szperając kiedyś po necie widziałem zdjęcie 3 fabrycznych osad do tego pistoletu różniących się nie tylko kolorem, ale i rozmiarem, więc może dałoby się kupić coś w co bym się wpasował. A tak przy okazji czy w grupie jest obecnie jeszcze ktoś kto dzierga w drewnie?

P.S. Pozdrawiam wszystkich znajomych, z którymi się dawno nie widziałem :)
Obrazek

BenekW-w
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Kandar CP1- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Postautor: BenekW-w » 2017-10-04, 18:52

Na wstępie witam wszystkich na forum.
Mam takie zapytanie. Czy ktoś z forumowiczów może pomóc w znalezieniu części zamiennej popychacza śrutu do tego pistoletu kaliber 5,5 mm? Urwał mi się ostatnio ten grzybek, a gwint został w środku. Próba rozwiercenia spełzła na niczym. Twarde cholerstwo. Żadne wiertło nie chciało tego ruszyć. Z góry dziękuję za pomoc. Sztucer.pl odpada. Mają na stronie "towar chwilowo niedostępny ". Kontaktowałem się z nimi i powiedziano mi jasno, że nie będzie już tych części.

Tak przy okazji dla użytkowników. Proponuję ten grzybek z popychacza wykręcić i wąską piłką naciąć pod płaski śrubokręt. W razie awarii pozbywamy się końcówki gwintu bez problemu bo popychacz jest przewiercony na wylot. Sam żałuję, że tego nie zrobiłem.

Wróć do „SG 3Miasto”