Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Podfrum grupy z Pomorza Północnego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
czarnyrobinsonek
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2016, 09:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: czarnyrobinsonek »

Witam wszystkich.
Przygotowuję się właśnie do egzaminu na patent. W klubie, od strony praktycznej, przygotowujemy się z bocznego zapłonu i strzelby a na nadchodzącym egzaminie w Kosakowie do którego chciałbym przystąpić z tego co się dowiedziałem strzela się z pistoletu pneumatycznego i karabinu pneumatycznego (CO2) i strzelby. Ostatni raz z pneumatyków strzelałem ładnych parę lat temu (i nigdy jak do tej pory z takich na CO2) a w klubie nie mamy takowych.
Mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów z Trójmiasta lub okolic dysponuje pneumatykami (pistolet, karabin), ma z nimi większe doświadczenie i mógłby/chciałby się spotkać na którejś z trójmiejskich (lub okolicznych) strzelnic w któryś weekend albo wieczór przed 08.04., żeby potrenować mnie przez kilka godzin? Moim celem jest przygotowanie do uzyskiwania wymaganych na egzaminie na patent skupień na 10m z pneumatyków. Dodam, że kilkumiesięczne obycie z bocznym i centralnym zapłonem już mam więc potrafię się bezpiecznie obchodzić z bronią. Oczywiście opłacenie dogodnej strzelnicy + wydatki poniesione na strzelanie (np. naboje CO2, śrut, tarcze) na mój koszt. Dziękuję i jeśli ktoś mógłby mi pomóc proszę o wiadomość na PRIV.
wiki09
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 26 sierpnia 2014, 21:53
Tematy: 6
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: wiki09 »

LOK GDYNIA. Swiętojańska 5/7 . W sumie to skręcasz ze Świętojańskiej w bok i wchodzisz w podwórko . Tel. 586208369 ( innego nie mam) . Trening 2 razy w tygodniu . Zadzwoń dowiedz się jak to wygląda , najwyżej się zapiszesz , koszty nie są duże. Mają CZ , jak dobrze pogadasz to i pistolet się znajdzie . Zajęcia prowadzi Pan Jerzy Greszkiewicz .
W Kosakowie nie ma CO2 i strzelby , chyba , że coś się zmieniło . Jest CZ 200 hunter i FWB 65.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2017, 11:09 przez wiki09, łącznie zmieniany 1 raz.
krajes86
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 03 października 2016, 07:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: krajes86 »

wiki09 pisze: W Kosakowie nie ma CO2 i strzelby , chyba , że coś się zmieniło . Jest CZ 200 hunter i FWB 65.
Dokładnie tak jak mówisz, z tym że strzelba jest ne egzaminie i zdaje się ją w innym miejscu. W Gdyni.
box555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1135
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 19:55
Tematy: 30
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: box555 »

Możesz też podjechać na Parkur Strzelecki. Najbliższa okazja w niedzielę od 11.
Awatar użytkownika
czarnyrobinsonek
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2016, 09:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: czarnyrobinsonek »

@wiki09 dzięki za namiary na Pana Jerzego. Po bardzo miłej rozmowie telefonicznej udało mi się z nim umówić na otwarte treningi w czwartkowe popołudnia (14-18) na LOK-u w Gdyni. Obiecał potrenować mnie na pneumatykach (pistolet i karabin) za skromne wsparcie na rzecz wymagających wymiany starych tarczociągów ;). W razie jakby ktoś potrzebował to numer pod którym można się z nim skontaktować to numer na strzelnicę gdyńskiego LOK-u 586207674 (ten z 3 postów powyżej nie działa).

@krajes86 dzięki za relację telefoniczną z Twojego egzaminu w Kosakowie

@box555 dzięki za zaproszenie. Jeśli dam radę w niedzielę w tych godzinach to skorzystam z zaproszenia.

Ok, mam gdzie i na czym potrenować i dam znać 08.04. jak mi poszło na egzaminie. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2017, 09:03 przez czarnyrobinsonek, łącznie zmieniany 1 raz.
wiki09
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 26 sierpnia 2014, 21:53
Tematy: 6
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: wiki09 »

No i super . Powodzenia.
Awatar użytkownika
czarnyrobinsonek
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2016, 09:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Trening z pneumatyków przed egzaminem na patent

Post autor: czarnyrobinsonek »

Patent zdany w sobotę w Kosakowie.
Dzięki wszystkim za pomoc!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „SG 3Miasto”