Lwy Gdańskie. Nominacje.

Podfrum grupy z Pomorza Północnego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: Spinner »

Tak mi przyszło do głowy by ufundować nagrody dla wyróżniających się członków naszej SG3M grupy.
I są. To piękne Gdańsko - Czeskie Lwy. W Czechach są bowiem czeskimi a u nas będą gdańskimi.

Takich wyróżnień powinno być całe mnóstwo ale Lwy są tylko trzy.
Zwracam się zatem do naszego strzeleckiego grona o pomoc w wyborze osób, które będziemy [MY] mogli wyróżnić.
Najpierw poproszę aby w tym temacie zgłaszać swoje kandydatury wraz z krótkim uzasadnieniem.

Gdy już zbierzemy kilku kandydatów założę wątek z ankietą i wybierzemy nasze gwiazdy roku 2016.

Wyróżnienia przewidujemy - my - czyli ( Komitet Organizacyjny - Niejawny ) w trzech kategoriach:

-Strzelectwo Open, czyli dla zawodniczek i zawodników startujących zarówno w zawodach z czarnego prochu, nitro oraz pneumatycznych a także łucznictwo i nawet rzut grantem :),
- Strzelectwo terenowe, czyli FT, HFT, Silhouette, Benchrest oraz rekreacja,
-Organizatorzy, czyli Ci dzięki którym możemy się bawić. Ustawiacze torów, logistycy, drukarze ulotek, "dusze towarzystwa", transportowcy, mechanicy, zaopatrzeniowcy i inni nie wymienieni.

Jeśli wśród czytelników są chętni by ufundować wyróżnienie w innej kategorii- nie będziemy się bronić.

Tak na marginesie, jak sobie przypomnę nagrodę, którą kiedyś u Hunterów Kolega Parol wygrał... to ciary przechodzą na plecach :(

Zgłoszenia przyjmuję do piętnastego stycznia a potem już głosujemy. Zapraszam.

I jeszcze jeden dopisek do tego mini regulaminu.
Nie można odebrać więcej wyróżnień niż jedno.
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2017, 23:36 przez Spinner, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [Ankieta] Lwy Gdańskie.

Post autor: Spinner »

@Tommy54 - dziękuję za dobre słowo ale nie biorę udziału w żadnej z kategorii.
Kolega pitus5 - prosił mnie dzisiaj osobiście by jego kandydaturę wykreślić.

Zgłaszam do kategorii Strzelcy Open. Kolejność alfabetyczna.

Jezioro - Kolejna wygrana w klasyfikacji rocznej Pucharu Pomorza - Wielobój Strzelecki,
Kosak - Trzecie miejsce w klasyfikacyjnej rocznej Pucharu Pomorza - Wielobój Strzelecki oraz Druga Lokata w Klasyfikacji Rocznej w Puckim Turnieju Strzeleckim,
kw@dratowy - Drugie miejsce w klasyfikacji rocznej Pucharu Pomorza - Wielobój Strzelecki,Drugie Miejsce w konkurencji Trap.
box555 - Piąte miejsce w Puckim Turnieju Strzeleckim.
Ponadto zawodnicy ci wielokrotnie stawali na podiach różnych zawodów strzeleckich.

Obrazek
Pucki Turniej Strzelecki

Zobaczcie sami.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2017, 12:24 przez Spinner, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [Ankieta] Lwy Gdańskie.

Post autor: Spinner »

Zgłaszam kolejne kandydatury. Tym razem w kategorii - Strzelectwo Terenowe.

- box555 - Kolejny z rzędu tytuł Mistrza PFTA w konkurencji Silhouette Pistolet ( ta sztuka do tej pory nikomu się nie udała ), piąte miejsce w klasyfikacji Pucharu PFTA i miejsce w Reprezentacji Narodowej która podczas tegorocznych Mistrzostw Europy wystrzelała trzecie miejsce. Aaa Mistrz Polski w Silhouette Pistolet i Brązowy medal w Karabinie :)
- Drużyna SG3M - Drugie miejsce w Pucharze PFTA ( =Ola= , box555, Majecha76, Mi-6, Kosmateusz, Willi i Spinner),
- Majecha76 - Trzecie miejsce w Pucharze PFTA, Brąz w kategorii sprężyna na Mistrzostwach Świata, srebro w drużynie,
- =Ola= , Srebro w Drużynie, Dziewiąta Lady z Mistrzostw Europy, piąte miejsce w Silhouette Pistolet w Pucharze PFTA,
WilliDo - Wicemistrz Polski FT, Najlepszy Weteran FT, Najlepszy Weteran Open, w Pucharze PFTA.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2017, 12:41 przez Spinner, łącznie zmieniany 4 razy.
box555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1135
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 19:55
Tematy: 30
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [Ankieta] Lwy Gdańskie.

Post autor: box555 »

Moje propozycje w kategorii Organizatorzy:

Michael_Grey - Nie wszyscy mieli okazję poznać Michała, ale to bez niego nie byłoby zawodów PFTA w Trójmieście. Michał ogarnia całą logistykę, załatwia sprawy z Urzędem Miasta (patronat, puchary). Prowadzi rozliczenie imprezy. Kieruje biurem zawodów. Obecnie pracuje nad nowym logiem grupy. Niezastąpiony i niezawodny.

Majecha - najkrócej ustawienie torów to Jarek. Kilometry robione na wzgórzach Kolibek. Organizacja zera na Mistrzostwach Europy.

Klimas - niezawodna pomoc przy organizacji zera i sylwetek podczas zawodów PFTA. Pomoc przy wszystkich lokalnych. Pomoc przy dorabianiu części i remontach. Organizacja zera na Mistrzostwach Europy. Reprezentował nas w pracach remontowych na strzelnicy.

Fraxinus- niezawodna pomoc przy organizacji zera i sylwetek podczas zawodów PFTA. Pomoc przy wszystkich lokalnych. Pomoc przy dorabianiu części i remontach.

Fraxinus i Klimas szczególnie zasłużeni w pomocy w dorabianiu różnych części.

Konio - niezawodny "klucznik" strzelnicy. Godziny na strzelnicy, by inni mogli strzelać. Pomoc przy zawodach PFTA (sędzia na torze, sprzęt)

Zoom - niezawodny "klucznik" strzelnicy.

Dzięki Jarkowi i Markowi mogę pałętać się po różnych zawodach nie martwiąc się o otwarcie strzelnicy.

Ola - prowadzenie ligi sylwetkowej, pomoc przy zawodach PFTA (organizacja, prowadzenie zawodów sylwetkowych), prowadzenie strony parkuru, organizacja zera na Mistrzostwach Europy.

MI6 - prowadzenie ligi HFT, pomoc przy zawodach PFTA

MirekK - niezastąpiona pomoc przy pracach organizacyjnych (przykładowo: wykonanie wbijanych podstaw pod figurki, naprawa furtki od strzelnicy)

Kosmateusz - ogromna pomoc przy sprawach organizacyjnych, pomoc przy zawodach PFTA (ustawianie toru).

Ania - pomoc przy zawodach PFTA

Jak widać trudny wybór. Ja każdemu bym przyznał wyróżnienie, ale musimy wybrać. Mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo.

W kategorii strzelectwo terenowe:
Ania - zwycięstwo w zawodach PFTA (sylwetki karabin) na Kolibkach

Majecha - dodać należy 3 miejsce na Mistrzostwach Polski
Awatar użytkownika
Klimas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 26 października 2011, 11:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [Ankieta] Lwy Gdańskie.

Post autor: Klimas »

Pominąłeś jedną osobę czyli siebie. Nie muszę chyba uzasadniać. :-D
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [Ankieta] Lwy Gdańskie.

Post autor: Spinner »

Klimas pisze:Pominąłeś jedną osobę czyli siebie. Nie muszę chyba uzasadniać. :-D
box już dostał dwie nominacje. Na razie wystarczy.
box555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1135
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 19:55
Tematy: 30
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [Ankieta] Lwy Gdańskie.

Post autor: box555 »

Dokładnie. W kategorii organizatorzy proszę mnie nie uwzględniać.
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: Spinner »

Lwy Gdańskie rozdane. Zwycięzcami zostali:
- Najlepszy strzelec terenowy - Majecha 76,
- Najlepszy strzelec nitro - Jezioro,
- Najlepszy logistyk - Majecha76. Jednak zgodnie z regulaminem za drugą lokatę Lwa odebrał Fraxinus.

Ponieważ zasługi wszystkich logistyków były znaczne podjąłem decyzję o dosponsorowaniu pozostałych bo każdy wniósł sporo pracy w sprawne działanie naszej grupy. Kolejne lwy się robią :) I myślę, że będą dla Was sympatyczną pamiątką za Wasz udział w pracach organizacyjnych na rzecz naszej grupy. Będą gotowe to Box555 je Wam wręczy.
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: Spinner »

W tym roku trochę skromniej ale z rekompensatą.
Nie robiłem głosowania, gdyż doszedłem do wniosku, że skoro jestem jednoosobową samozwańczą radą nadzorczą ( małe literki celowo ), to nie będę robił głosowania tylko wyróżnię. Od razu przepraszam dwie nominowane osoby ale z powodów ode mnie niezależnych nie jestem w stanie obecnie ich wyróżnić. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Zatem do rzeczy.

1. Za świetne wyniki uzyskane poza granicami naszej Ojczyzny - na trudnych torach brytyjskich - wyróżniony Srebrnym Lwem zostaje Kolega " Marwis " .
2. Za Debiut Roku w konkurencjach Silhouette - wyróżniony Srebrnym Lwem - zostaje Kolega " Photomaker".
3. Za .... ogłoszę później ale to może sporo potrwać gdyż jak pisałem wcześniej są problemy techniczne...
4. Za .... ogłoszę później ale to może sporo potrwać gdyż jak pisałem wcześniej są problemy techniczne...

Natomiast w podziękowaniu za walkę na naszych torach i reprezentowanie naszej małej społeczności w rozgrywkach Pucharowych PFTA - proszę przyjmijcie ode mnie śliczne czarne skarpetki. Kolejność alfabetyczna.
Domagała Leszek
Jamroziak Marek
Kamiński Leszek
Kuźmicki Mirek
Laskowska Marta
Majewski Jarek
Rose Piotr
Wieloszyńska Ola
Zacharzewski Arek


SKARPETKI

Wręczenia planuję dokonać na najbliższych zawodach sylwetkowych o ile siły pozwolą dojechać do Gdyni.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2018, 16:06 przez Spinner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mimut
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 19 października 2012, 16:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Oldham District AC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: mimut »

O raju, Januszu dziękuję bardzo!!! :-D
Awatar użytkownika
rek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 289
Rejestracja: 17 lipca 2012, 18:36
Tematy: 24
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: rek »

Czadowe :) Dziękuję pięknie!
MireKK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 75
Rejestracja: 28 lipca 2012, 16:06
Tematy: 2
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: MireKK »

I ja dziękuję bardzo.

...tylko się zastanawiam...
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: Spinner »

MireKK pisze:I ja dziękuję bardzo.

...tylko się zastanawiam...
Nie ma co się zastanawiać - mało noszone...:)
Awatar użytkownika
Photomaker
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 27 marca 2017, 21:14
Tematy: 37
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Moderatorzy PFTA

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: Photomaker »

Bardzo dziękuję za wyróżnienie :D
Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Lwy Gdańskie. Nominacje.

Post autor: Spinner »

Proszę bardzo.

Obrazek

Obrazek


Pęknięcia mają być! Nie likwidować :) Oderwaliście się od podstaw.

Należało się! Wyniki które osiągnęliście są imponujące. Klasa Mistrzowska po prostu.
Walczę z materią o dokończenie wykonania pozostałych....
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2018, 16:32 przez Spinner, łącznie zmieniany 7 razy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „SG 3Miasto”