Plakat SG3M

Podfrum grupy z Pomorza Północnego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Michael_Grey
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 228
Rejestracja: 18 września 2011, 21:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Plakat SG3M

Post autor: Michael_Grey »

Hejka Chłopaki

Wiadomość Piotrka o sprzątaniu / odnawianiu / remoncie na naszym obiekcie nieco mnie natchnęła :)

Co prawda od dawna już nosiłem się z zamiarem stworzenia czegoś ( grafiki / filmu ) dla nas i o nas jednocześnie :) Miało owo "coś" powsatać zaraz po tym jak Leszek stworzył naszego bloga, ale przyznam szczerze, że wszytko co próbowałem sklecić nie podobało mi się...

Teraz mam niezły pomysł ( to jest moje zdanie - ale mam nadzieję, że się spodoba )

Otóż powstanie dużego formatu plakat na ścianę Parkuru ( a poźniej może i inne miejsca ), na którym w jakiejś przyjemnej scenerii będą zamieszczone graficzne wizerunki naszych postaci - członków SG3M. Autor przewiduje konwencję komiksową - dlatego pewnie trochę czasu minie zanim zdołam Was wszystkich narysować i pojawi się gotowiec. Być może uda się w jakiś niebanalny sposób wkomponować również nasze osiągnięcia.

Ale UWAGA. Zamysłem autora jest nadać całemu przedsięwzięciu nieco humoru. Nie będę oczywiście chciał nikogo obrazić ani urazić, ale chciałbym rysując nas "przymrużyć" nieco oko i przerysować być może jakieś cechy / postawy / sytuacje...
Przykładem na szybko ( abyście wiedzieli o co mi chodzi ) może być Mały z torbą pełną pucharów, albo Spinner strzelający zza chmury cygarowego dymu - humorek małego kalibru ( tak z 4,5 ) :)

W związku z powyższym proszę, aby osoby które nie mają ochoty się znaleźć na plakacie napisały mi to w tym wątku. W zasadzie Ci którzy chcą też mogą napisać i może wskazać jakieś swoje zdjęcia z zawodów najlepiej - lub inne z karabinem / pistoletem, najlepiej "au face" lub z profilu. Zdjęcia pomogą mi Was narysować, ale jako autor pozostawiam sobie dowolność i nie obiecuję, że wykorzystam propozycję - może sam znajdę lepszą ;)

No to od jutra wieczora - biorę się do roboty :) Myślę, że w miarę postępu prac mógłbym pokazywać tutaj w wątku co się dzieje z projektem ( albo zaskoczyć już gotowcem - jeszcze nie wiem - swoje opinie ws. ujawniania pracy w toku czy też nie, również możecie wpisać )

No to do dzieła - życzcie mi dużo zapału i przede wszystkim dużo wonego czasu :)

Pozdrawiam
M_G
Obrazek
Awatar użytkownika
Qmpel3city
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 361
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 15:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdańsk/Elbląg
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Qmpel3city »

Jak byłem mały (przepraszam) młody, to zawsze chciałem być "chłopcem z plakatu", a później "chłopakiem z ferajny" :)

Michał, świetny pomysł :!: i życzę zapału i czasu, niezbędnego do realizacji..., bo wiem, że z tym czasem bywa różnie, zwłaszcza jak trzeba poświęcić "sporo siebie" dla rodziny.

Ja trzymam kciuki i wspieram mocno
Jest prawo i sprawiedliwość. Niestety, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Jestem za sprawiedliwością...
Awatar użytkownika
Coval_pl
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 565
Rejestracja: 16 kwietnia 2010, 13:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Plakat SG3M

Post autor: Coval_pl »

Michael_Grey pisze:po tym jak Leszek stworzył naszego bloga
Czy oprócz strony strzelnicy (bloga www.strzelnicagdynia.pl) którego ja zrobiłem, jest jeszcze jakiś inny??
Obrazek
Awatar użytkownika
Michael_Grey
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 228
Rejestracja: 18 września 2011, 21:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Michael_Grey »

Hej.

Był ale ostatnio jak próbowałem tam zajrzeć to chyba "zniknął".

*Plakat powoli zapełnia się naszymi wizerunkami jest dużo pracy z tym ale niedługo mam nadzieję skończyć i wydrukować :) poza dużym nakładem pracy brakuje mi jeszcze kilku osób :P
Obrazek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „SG 3Miasto”