Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Strzelanie w Łabiszynie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

limak000
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Strzelanie w Łabiszynie

Postautor: limak000 » 2017-05-13, 22:05

W niedzielę 21.05 planuję wybrać się na dłuższe strzelanie do Łabiszyna. Jeśli ktoś chciałby wpaść to pisać w wątku. Można rozpalić grilla na terenie strzelnicy (ja niestety nie posiadam, ale mam węgiel :P ). Mam trochę celów ale każda ilość się przyda. Nie jest to typowo wiatrowa strzelnica jak w Koronowie.
Pozdrówki! :)

karolmail

Re: Strzelanie w Łabiszynie

Postautor: karolmail » 2017-05-14, 09:15

Kolego też tam wyczaiłem, że ekipa tam działa prężnie:) Pisałem na fb z "szefem zamieszania" tam wydaje się naprawdę spoko. Widzę też, że organizują tam cykliczne zawody. Jak odbiorę swoją 9 mm do tego czasu to się pojawię. Jak nie to chętnie się ustawię na inny letnio/wakacyjny termin. Odezwij się do mnie na priv.

limak000

Postautor: limak000 » 2017-05-14, 10:57

Znam "szefa zamieszania" :) Dogadałem się co do użytkowania strzelnicy do celów wiatrówkowych. Byłem właśnie wczoraj na zawodach. Strzelanie na zawodach odbywa się tylko i wyłącznie z broni klubowej, tak by każdy miał równe szanse. Takie są wytyczne bractwa :)

tomislaw80

Postautor: tomislaw80 » 2017-05-15, 13:57

Piszę się na niedzielne strzelanie w Łabiszynie.
@Limak000 - jak coś to masz do mnie fona to się ustawimy.

Wróć do „Kujawsko-Pomorska Grupa Strzelecka”