Strzelnica w Toruniu

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

aredhel
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2013, 08:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Strzelnica w Toruniu

Post autor: aredhel »

Panowie i Panie (o ile jakieś tu są)
Cześć, to mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że mi pomożecie. :)
Chciałabym wziąć chłopaka na urodziny na strzelnicę. Nigdy nie był, a chciały i ogólnie pomysł fajny.
Wiem, że można jechać do Olendra do Nieszawki. Ale czytałam też, że jest strzelnica w samochodówce na Grunwaldzkiej. Znalazłam ich stronę internetową, ale trwają prace administracyjne.
Znalazłam w jednym wątku tutaj informację o cenach i warunkach strzelania tam. Ale post był sprzed ponad roku i nie wiem, czy jest nadal aktualny.
Czy moglibyście zatem mi pomóc - czy ta strzelnica na Grunwaldzkiej nadal działa i czy można się tam wybrać w weekend, czy potrzebne są wcześniejsze zapisy? Czy może jest jakieś inne fajne miejsce do strzelania w okolicach Torunia?

P.S. Przepraszam, jeśli założyłam post w złym miejscu. :shame:
voytass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2013, 01:19
Tematy: 0
Lokalizacja: Piaseczno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Toruniu

Post autor: voytass »

aredhel pisze:Panowie i Panie (o ile jakieś tu są)
Cześć, to mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że mi pomożecie. :)
Chciałabym wziąć chłopaka na urodziny na strzelnicę. Nigdy nie był, a chciały i ogólnie pomysł fajny.
Wiem, że można jechać do Olendra do Nieszawki. Ale czytałam też, że jest strzelnica w samochodówce na Grunwaldzkiej. Znalazłam ich stronę internetową, ale trwają prace administracyjne.
Znalazłam w jednym wątku tutaj informację o cenach i warunkach strzelania tam. Ale post był sprzed ponad roku i nie wiem, czy jest nadal aktualny.
Czy moglibyście zatem mi pomóc - czy ta strzelnica na Grunwaldzkiej nadal działa i czy można się tam wybrać w weekend, czy potrzebne są wcześniejsze zapisy? Czy może jest jakieś inne fajne miejsce do strzelania w okolicach Torunia?

P.S. Przepraszam, jeśli założyłam post w złym miejscu. :shame:
Słabo tu z frekwencją albo nie wiem ;-) Wiem, że urodziny to bliżej następne są, ale może się przyda - jeśli nie Tobie, to komuś innemu.

Falco2 na terenie Zespołu Szkół Samochodowych, o ile wiem, nie funkcjonuje już od dłuższego czasu. Żeby postrzelać, to obawiam się, że trzeba się wybrać poza miasto - coś kojarzę o Nieszawce, ale nie byłem, no i można pojechać do Rybieńca (bliska okolica Stolna). Parę razy tam bywałem, ostatnio nawet w ostatni weekend ;) Mogę chyba powiedzieć, że się zaprzyjaźniam powoli. Wybór broni jest, ale trzeba się liczyć z pogodą, bo to obiekt odkryty (co ma oczywiste zalety i równie oczywiste wady).

Nie mogę wrzucić linka (jeszcze), ale polecam w google wyszukać OSS Rybieniec ;)
Wojtek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kujawsko-Pomorska Grupa Strzelecka”