Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Rękawiczki do strzelania w zimę.

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
DDW
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Rękawiczki do strzelania w zimę.

Postautor: DDW » 2016-10-06, 20:03

Witam.

Jako, że aura za oknem zaskoczyła (przynajmniej we Wrocławiu), zacząłem myśleć o jakiś rękawiczkach nadających się do strzelania, które dadzą trochę ciepła :)
To chyba dość istotny element wyposażenia, gdyż praca na spuście i celowanie zgrabiałymi od zimna palcami, może być utrudnione.
I tu pytanie o wasze doświadczenia w tym temacie. Ciężko było mi coś znaleźć, dlatego postanowiłem założyć ten wątek.
Myślałem nad rękawiczkami Mechanixa, ale czy one dają radę w niższych temperaturach, i czy strzelanie w nich nie jest jakoś drastycznie utrudnione?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Edit: ten temat czytałem ( viewtopic.php?f=24&t=71864&hilit=r%C4%99kawice&start=15) , ale o zimowym strzelaniu jednak troszkę mało. Zima każdego dotyczy, a strzelców wielu :)
Ostatnio zmieniony 2016-10-06, 20:22 przez DDW, łącznie zmieniany 1 raz.

czaki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Rękawiczki do strzelania w zimę.

Postautor: czaki » 2017-04-08, 20:27

Trochę odgrzeje kotleta.
Jeśli Masz wystarczająco funduszy, to możesz kupić coś takiego:
http://www.theheatcompany.com/en/gloves/heat-3-special-force
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
piotr sosna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Rękawiczki do strzelania w zimę.

Postautor: piotr sosna » 2017-11-01, 17:23

Idzie zima więc odrzewamy kotleta :-D Miałem te rękawiczki zeszłej zimy, dałem za nie ok 90-100 i dawały radę. Zawody przeżyłem :)

https://e-militaria.pl/3511-rekawice-me ... YREALw_wcB
Ostatnio zmieniony 2017-11-02, 05:56 przez Jka, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: 2. Na Forum niedopuszczalne jest: j) cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”