Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Wild Cat Keychain

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Iwan89
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Wild Cat Keychain

Postautor: Iwan89 » 2017-03-23, 23:11

Witam,

z tego co widzę w USA popularne jest tzw. "Wild Cat Keychain" czyli taki przedmiot podobny do kastetu, aczkolwiek nie wiem jaka jest prawna definicja. Pytanie do Was, czy takie coś w Polsce jest legalne?

Obrazek

Pytanie numer dwa. Z tego co czytałem na posiadanie kastetu potrzebne jest pozwolenie komendanta powiatowej policji. Czy realne jest uzyskanie pozwolenia? Nie zamierzam tego nosić do samoobrony czy coś w tym stylu. Chodzi mi jedynie o kastet jako element kolekcjonerski do trzymania w domu.
Ostatnio zmieniony 2017-03-23, 23:25 przez Iwan89, łącznie zmieniany 2 razy.
Iwan

Zbigniew Rybka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Wild Cat Keychain

Postautor: Zbigniew Rybka » 2017-03-24, 08:23

Zapytaj na forum knives.pl, tam takie tematy również są poruszane.
W. Moore .36 Bondini, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini, Alamo Rifle .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”