Okulary Uvex Skyper - jaki to model?

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Iwan89
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 187
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 15:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Okulary Uvex Skyper - jaki to model?

Post autor: Iwan89 »

Cześć,

dostałem kiedyś okulary Uvex Skyper i porysowała mi się szybka. Z racji, że mam cały zestaw (3 różne szybki) to chciałbym dokupić tylko szybę przeźroczysta, ew. całe okulary, wówczas będę miał dwie oprawy i trzy szkła. Tak czy inaczej, kontaktowałem się już z trzema sklepami i nikt nie jest mi w stanie odpowiedzieć co to za model. U mnie na oprawach napisane jest "Skyper S" czyli jakaś mniejsza wersja o kodzie 9196. Dostałem informacje, że wersja Skyper S nie ma wymiennych szybek. Moja natomiast jak najbardziej ma wymienne. Trochę googlowałem i wyszło, że wizualnie dokładnie taki zestaw jak mój to Skyper SX2 o kodzie 9197. Jednak nie zgadza się to z tym co jest napisane na oprawkach. Poniżej wrzucę kilka zdjęć, wiem, że te okulary są względnie popularne to może ktoś z Was ma Skyper SX2 i mógłby sprawdzić co ma napisane na oprawkach oraz zmierzyć szerokość tak jak ja na zdjęciu?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z góry dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2017, 21:08 przez Iwan89, łącznie zmieniany 1 raz.
Iwan
Awatar użytkownika
Iwan89
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 187
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 15:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Okulary Uvex Skyper - jaki to model?

Post autor: Iwan89 »

Jakby ktoś kiedyś odkopał ten wątek, miał te same okulary i miał jakieś wątpliwości to są to Uvex Skyper SX2.

Pozdrawiam
Iwan
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”