leathernan gwarancja

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
mahonxx
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 408
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:31
Tematy: 36
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

leathernan gwarancja

Post autor: mahonxx »

Musze pochwalić leathemana i militaria.
Dostałem w 2010 super tool 300 i niemiłosiernie go używałem. Przy pracach elektrycznych zawodowo i w ogóle gdzie i jak się da.
Udało mi się złamać jeden śrubokręt, końcówkę ostrza ząbkowanego i doprowadzić generalnie do "rozlylotania" noża -nie trzymały już sprężyny itd.
Przechodziłem koło sklepu i pomyślałem, że oddam na gwarancji -nie miałem żadnego dokumentu zakupu, nóż przyjechał z Ameryki -oddałem i po dwóch tygodniach odebrałem NÓWKĘ!!
Awatar użytkownika
Kraku
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 212
Rejestracja: 06 sierpnia 2013, 17:12
Tematy: 16
Lokalizacja: Świętochłowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: leathernan gwarancja

Post autor: Kraku »

Ja co prawda miałem dowód zakupu i bez problemu naprawili mi mojego Surgea. Z kolei kumpel złamał szczęki kleszczy w swoim, nie miał dowodu zakupu, i też mu wymienili bez problemu. Tak więc gdybym miał polecać komuś to właśnie Leathermana ze względu na gwarancję. Chyba Zippo też tak ma.
Awatar użytkownika
mimut
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 19 października 2012, 16:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Oldham District AC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: leathernan gwarancja

Post autor: mimut »

Ja owszem Leathermana jak najbardziej. Ale w moim przypadku Militaria sie nie popisaly. W LM Signalu rozszczepił się żółty plastik od ostrzałki diamentowej http://www.specshop.pl/images/Leatherma ... 935000.jpg . Po rozmowie telefonicznej okazało się ze muszę odesłać całego toola żeby wymienili mi ostrzałkę. Wedlug Militarii wysłanie samej rozwalonej ostrzałki nie wystarczy. Podziękowałem za taki serwis. Napisałem do dystrybutora w UK, a po tygodniu miałem nowa ostrzałkę w domu i mail w którym serwis Leathermana wyraża radość ze mogli mi pomoc. To wszystko bez wysyłania zepsutej części, zdjęć, że o toolu nie wspomnę. Da się ? Oczywiście że tak, ale trzeba chcieć pomóc, a nie musieć pomóc.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”