Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Jaki termos ?

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
snekker
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Jaki termos ?

Postautor: snekker » 2017-05-20, 22:51

Ja używam od 7 lat THERMOS.Przy zalaniu wrzątkiem i nie otwieraniu po 48 godz.jeszcze jest wystarczająco gorący. Standardem jest 24 godz. gdzie jeszcze parzy.Przy otwieraniu i spożywaniu oczywiście traci szybciej.
MLE 1842 T,colty,remiki ,long rifle.......

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Postautor: Hiszpan63 » 2017-05-27, 18:23

Używam Fjord Nansen 1l.( dobra pojemność na dwie osoby ) Po 48 godz . zimą , w plecaku , kawa gorąca , a herbata bardzo ciepła . Model 0,5 l tego samego producenta się nie sprawdził i po 12 godz kawa była tylko ciepła.( zwróciłem jako niezgodny z opisem ) Teraz jestem bardzo zadowolony . Byłem również bardzo zadowolony z 0,5 l termosu z Biedronki za 7.99 zł. dopóki nie został gdzieś w okolicach Warki ... zgubiłem/zapomniałem . Taki sam kolejny nie trzymał nawet dwóch godzin.
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
HWunderGnom70 .

javiki

Postautor: javiki » 2017-05-27, 18:49

Moje termosy po ok 1 roku wyzionęły ducha. Najpierw zaczęły przeciekać a potem nie chciały się otwierać/zamykać. Oczywiście rachunek się wziął i zaginął :)

bilibo

Postautor: bilibo » 2017-05-27, 19:04

Tatonka i nic innego

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”