Ukryte ostrze

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
bebok79
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 239
Rejestracja: 10 lutego 2013, 00:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Bielsko Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bebok79 »

Teraz to jest Strefa Gazy :-D
Jedni drugich chcą lać i gliniarze są uczuleni tam na ludzi chodzących i jeżdżących z niebezpiecznymi zabawkami.
Nie pisałem że zatrzymują za wszystko jak to sugerujesz.Zatrzymują jeśli istnieje podejrzenie że ktoś może ze "szpejami" iść Romów bić.

I prosiłbym jeszcze raz o czytanie ze zrozumieniem...
To nie mój kolega został zatrzymany,tylko jego znajomi.Chłopaki po dwudziestce.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2014, 22:57 przez bebok79, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RSoldier
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1044
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 11:14
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: RSoldier »

Statystyka w Policji jest ważna. Ale gdzie nie jest? Nie wierzę w "andrychowskie bujdy" beboka. Obecnie jest pewna tendencja w Policji - "nie być organem represji". Liczy się PR, wyjście do ludzi. Takie rzeczy jakie rzekomo dzieją się w Andrychowie mogą dziać sie w rzeczywistości - wierzę w to z całego serca ale tylko w Mexico.

bebok79 pisze:...Zatrzymują jeśli istnieje podejrzenie że ktoś może ze "szpejami" iść Romów bić.
Wcześniej pisałeś, że byłbym zatrzymany na 24h. Teraz rozumiem, że tylko kiedy podejrzewają gdy ktoś chce bić Romów. No to jak zauważyliby mnie w służbowym Opelku, odzianym w gajer to poszedłbym do paki czy nie?
Awatar użytkownika
towarzysz eM
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 831
Rejestracja: 07 czerwca 2012, 18:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: RIP

Post autor: towarzysz eM »

bebok79 pisze: krakowskich policjantach oddelegowanych do Andrychowa.Może mówił prawdę,może kłamał...Nie wiem.Nie będę rzucał oskarżeń.
Do Andrychowa pojechało OPP. Oni są uczeni tłumić zamieszki. O robocie mają mętne pojęcie.

Policjanci jak policjanci. Tępaki trafiają się wszędzie. Nawet w Bielsku Białej.
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić
______________________________________________
SMS "HETMAN"
Awatar użytkownika
bebok79
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 239
Rejestracja: 10 lutego 2013, 00:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Bielsko Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bebok79 »

Myślę że w Krakowie ich więcej.W końcu mam dwóch szwagrów z Krakowa,to mam pojęcie :-D
Jeden jest fanem Wisły,drugi Cracowii,jaja jak berety są na rodzinnych imprezach :-D

RSoldier,przeczytaj sobie to,i się zastanów:
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wiadom ... 06563.html
Tam gdzie są takie sytuacje dzieją się różne rzeczy...
Awatar użytkownika
RSoldier
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1044
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 11:14
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: RSoldier »

To kogo się mam bać? "Patroli obywatelskich" czy też Romów? A jak byś radził, powinienem przejeżdżając przez Andrychów umieścić w widocznym miejscu pojazdu imitację shotguna? W USA w radiowozach tak mieli kiedyś... i Rutkowski tak jeździł też 8-)
Awatar użytkownika
bebok79
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 239
Rejestracja: 10 lutego 2013, 00:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Bielsko Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: bebok79 »

Wyskakujesz z Romami i patrolami jak Filip z konopii...
Piszę cały czas że to policja jest uczulona na różnego rodzaju noże,pałki itp.
Ktoś kto się z tym szwęda po mieście,musi się liczyć z tym że policjantom może wydać się,w kontekście tych wydarzeń które tam mają miejsce,podejrzany.
Nie musisz być łysy,nosić też dresu żeby być podejrzanym.Wielu ultrasów wygląda całkiem normalnie,teraz ultras to już nie jest bezmózgi łysy zakapior ubrany w dres.
Całkiem normalni ludzie,mający nierzadko własne firmy,jeżdżący dobrymi samochodami,realizują się jeżdżąc na mecze i udzielając sie w klubach kibica.
Mój szwagier jest co prawda łysy i wielki,ale właśnie zawsze jest elegancko ubrany i ma firmę stolarską,a na mecze namiętnie chodził.Teraz mieszka w Bielsku i był tylko jak u nas Cracowia grała z Podbeskidziem.
Reasumując,możesz mieć garniak i służbowego Opla i nie spodobać się panowi policjantowi.Bo masz kukri w bagażniku i nóż w kieszeni.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”