Latarka 18650 śr. 24 mm

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
kropek
Zarejestrowany użytkownik

Latarka 18650 śr. 24 mm

Post autor: kropek »

Czołem Wszem!

Chciałbym szybko kupić latarkę "taktyczną". Ma być osadzalna na broni długiej --> średnica korpusu winna być 24 mm.
Ma dawać wązki snop (inaczej: wązką wiązkę, głupawa zmiana pisowni w latach 20-ych, jest na prawdę głupia).
Ma być zasilana ogniwem 18650.
Ma wytrzymać kilkoro zawodów -- może 300 strzałów tej mrocznej pory zimowej 2021/2022.

Taktyczna ta latarka ma nie być, chodzi o strzelanie statyczne w mroku i oświetlanie celów ze stanowisk, stąd wymóg zaledwie "taktyczności". Mi i tak wszystkie świacidła z diodami świecącymi, jakie miałem przez ostatnie paręnaście lat, wybrakowały, tzn. zbladły lub się połamały na szczęt, ot, taki to chiński sprzęt.

W Chinach Ludowych znalazłem jakieś świecidełka odpowiadające ww. wymogom z grubsza, ale dostawy planują na koniec stycznia, co psuje mocno zabawę w strzelanie w ćmie.

Może kto poleci spolegliwego dostawcę DEL-owej chińszczyzny w Polsce?

PS. nie rozumiem skąd diody elektroluminescencyjne skrócono do DEL, przecież to małymi litereczkami pisane... :roll:
.177-.69

Awatar użytkownika
sp5it

Re: Latarka 18650 śr. 24 mm

Post autor: sp5it »

LED - light emitting diode.
https://armytek.com.pl/pl/p/Latarka-tak ... -Pro-v3/68

Standardowy montaż to 2.54 - 1 cal.
Obrazek

Awatar użytkownika
adnikauto

Re: Latarka 18650 śr. 24 mm

Post autor: adnikauto »

Mam taka na karabinie do ochrony domu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chinczyk a jakze ale... kosztowal tylko $22.95 - swieci jak szalona, ja nie mierzylem ale w komentarzach pisza o 350 yardach... :651:
Tyle to mi napewno niepotrzebne... zalata sa dwa akumulatorki- jeden w latarce drugi zapasowy...

Ten wynalazek nazywa sie:

Fenyee Tactical Flashlight Adjustable 350 Yards 1200 Lumen LED Light with Offset Mount for Outdoor Hunting Rechargeable Batteries

Pressure switch byl mi niepotrzebny bo dzieki umiejscowieniu blisko przedniego chwytu operuje kciukiem i jest super...
Polecam, zarowno ze wzgledu na cene i jakosc wykonania...
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”