Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Praktyka i obyczaje w DSSR-e

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP
Status: Offline

Praktyka i obyczaje w DSSR-e

Postautor: Tadeusz P. » 2010-04-14, 22:05

Trzeba młodym miejsca zrobić.
CKS Stare Strzelby LOK

Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Moderator
Moderator

Postautor: Tadeusz P. » 2010-05-06, 21:42

Prosze powtórnie o usunięcie mojego konta na forum DSSRu,powodem jest brak akceptacji dla oszukańczych poczynań ze strony Członka DSSRu.
CKS Stare Strzelby LOK

Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontaktowanie:

Postautor: sz.krzysiek » 2010-05-08, 10:50

Witam
Jako admin forum DSSRu informuję że nie stosuje usuwania użytkowników (ich kont) ponieważ jak ktoś nie chce być członkiem forum to po prostu tam nie wchodzi i po określonym czasie jego konto zostaje automatycznie usunięte.
Każdy ma prawo do swojego zdania i to szanuję - nie widzę jednak potrzeby robienia z tego takiego zamieszania - wystarczyło skontaktować się ze mną prywatnie ( email, PW, telefon ) i wyjaśnienia dlaczego akurat Twoje konto musi być usunięte - bo ja tego akurat nie rozumiem. To co napisałeś na forum i tak tam zostanie, a po usunięciu konta nadal będzie widniał Twój nick przy postach w dodatku z brzydkim dopiskiem "usunięty" - jakbyś dostał karę.
Dlatego powtórzę - nie chcesz być użytkownikiem forum DSSR to nie loguj się i konto samo "zniknie". A jeśli zechcesz jednak wrócić a konto usunę teraz to już się tego nie da odwrócić - trzeba zakładać nowe konto i stare posty będą już "nie Twoje" - niepotrzebny bałagan.
Pozdrawiam
K.

Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Moderator
Moderator

Postautor: Tadeusz P. » 2010-05-08, 20:11

Ok.
A co z oszustem co wywołał to całe zamieszanie!????
CKS Stare Strzelby LOK

Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Kontaktowanie:

Postautor: sz.krzysiek » 2010-05-08, 20:44

Tadziu
Na prawie 140 użytkowników naszego forum ( aktywnych i "martwych dusz" ) tylko Ty jeden widzisz jakieś oszustwo u jednego z forumowiczów - czy to nie jest trochę dziwne?
Jeśli masz na myśli temat Slavii to dostałeś konkretne wyjaśnienie co, gdzie i dlaczego, więc odpuść sobie - nie ma tematu, jeśli masz na myśli co innego to może zamiast rzucać niejasne oskarżenia wyjaśnij sobie sprawę z "oskarżonym" a nie rób zamieszania na dwóch forach.
Pozdrawiam
K.

Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Moderator
Moderator

Postautor: Tadeusz P. » 2010-05-09, 09:09

"Bardzo spodobał mi się ten temat na iwebie ( http://forum-bron.pl/viewt...der=asc&start=0 ) POMOC DLA MŁODYCH STRZELCÓW Z CZERWONKI. Wysyłam do nich Slavię, u mnie tylko się kurzy. Może ktoś się zechce przyłączyć i zrobimy jedną przesyłkę ?"[color=indigo][/color]

Adminie DSSRu a kto to napisał?
I co tu ma być dziwnego!?

Przychodzi jakiś nowy gnoi starych i co wszystko jest OK?
CKS Stare Strzelby LOK

Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Kontaktowanie:

Postautor: sz.krzysiek » 2010-05-09, 16:28

Skoro już cytatami się posługujesz, to odpiszę za zainteresowanego jego cytatem.
...-cytat usunięty na żądanie autora-...

Na podstawie powyższego wynika że to nie jego wina że ktoś nie chciał jego Slavki - dlatego wcześniej napisałem że ta sprawa jest zamknięta.
Inny temat, że mnie to akurat nie obchodzi (jako admina forum) co kto komu obiecał/dał/nie dał itp. Mnie interesuje żeby forum nie było zaśmiecane i nie obrażano się na nim otwarcie - co piszecie do siebie na PW to już nie moja sprawa - możecie się nawet po sądach ciągać - to nie dotyczy ani mnie, ani forum.
Pozdrawiam
K.

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-05-11, 17:37

Drodzy Koledzy,
Czuję się niejako wywołany do tablicy,więc pozwolę sobie zająć stanowisko w opisywanej tutaj sprawie.Zaznaczam - NIKT MNIE NIE MOTYWOWAŁ I NIE PROSIŁ, BYM ZAMIEŚCIŁ U WAS TEN POST - !!! Nie wdając się w szczegóły , oświadczam że - NIGDY NIE ODMÓWIŁEM PRZYJĘCIA SLAVI OD KOLEGI KTÓRY TAK TWIERDZI , I OD ŻADNEGO INNEGO - . Jeśli jest dowód na to że mówię nieprawdę, proszę o zamieszczenie go na forum.
Zapytałem onegdaj/ długo po deklaracji przekazania karabinka/ , owego kolegę czy nadal ma zamiar dzieciakom z Czerwonki sprawić prezent . Odpowiedział że karabinek jest w naprawie i gdy będzie sprawny to albo go nam prześle,albo jego równowartość. 19 kwietnia Ów kolega przesłał 130 zł dla dzieci z KS TARCZA W CZERWONCE.To wszystko.
Jest mi bardzo przykro,że zostaliśmy wplątani w tak niefajną sprawę . MOI PODOPIECZNI , NADAL MARZĄ O SLAVI , I JESTEM OSTATNIM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY BY TE MARZENIA Z PREMEDYTACJĄ NIWECZYŁ .
Pozdrawiamy Brać Strzelecką z DSSR !!!
Krzysztof i dzieciaki z KS TARCZA w Czerwonce
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...

Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Kontaktowanie:

Postautor: sz.krzysiek » 2010-05-11, 19:55

Dziękuję za Twoje wyjaśnienie - podjąłem kroki administracyjne w celu wyjaśnienia sprawy na naszym forum.
Pozdrawiam
K.

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-05-11, 21:27

Chciałem tylko, aby sprawa została wyjaśniona.Zapraszam Was Krajanie/ urodziłem się i mieszkałem pierwsze 25 lat w Trzebini :-D / na nasze forum http://www.kstarcza.fora.pl/ks-tarcza,2/ , oraz na http://forum-bron.pl/viewforum.php?f=95 .
Pozdrawiamy Was Wszystkich Serdecznie
Krzysztof i dzieciaki z Czerwonki

Awatar użytkownika
stanmar63

Postautor: stanmar63 » 2010-05-12, 08:59

Temat dotyczy mnie więc wtrącam się do rozmowy i wyjaśniam:
Mam prawo darować moją własność, mam prawo jej nie darować, mam nawet prawo wycofać się z darowizny już poczynionej, jest to moja suwerenna decyzja i nic komukolwiek do tego. Wyjaśnię jednak dalej: ponieważ moja Slavka jest malowana sprayem, i była cokolwiek niesprawna,co wyszło dopiero po mojej deklaracji wysyłki, a dopiero w zeszłym chyba tygodniu naprawił ją kolega, zdecydowałem, że nie będę wysyłał takiego karabinka ( o wszystkim informowałem potencjalnych obdarowanych, którzy sami naprawy ani oksydowania by nie zrobili ). W zamian wysłałem im pewną kwotę pieniędzy , na co mam potwierdzenie, między innymi na naprawę sprzętu, który dostali uszkodzony. Nigdy natomiast nie oświadczałem,że poślę im równowartość Slavii , i o to poprosiłem kolegę Krzysztofa o wyjaśnienie.
Ostatnio zmieniony 2010-05-12, 09:30 przez stanmar63, łącznie zmieniany 2 razy.
Trochę wiatru,trochę CP, trochę ostrej.

Awatar użytkownika
stanmar63

Postautor: stanmar63 » 2010-05-12, 09:05

Tadeusz P. pisze:Ok.
A co z oszustem co wywołał to całe zamieszanie!????

Co do tego postu,popełnia oszustwo ten" Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania."

A więc skoro ja jestem darczyńcą to oszukałem sam siebie ? Proszę o pisanie ze zrozumieniem i żądam przeprosin za nazywanie mnie publicznie oszustem.

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-05-12, 09:44

I po raz kolejny ALE JUŻ OSTATNI ,zabieram głos w tej niesmacznej sprawie.
Z racji tego ,że starsze wiadomości na PW są automatycznie osuwane nie mogę przytoczyć/zacytować/ dosłownych wypowiedzi ani swoich i ani kolegi Stanmara63 .
Zatem, zmuszony jestem skorygować swoje oświadczenie w sprawie wysokości darowizny dla dzieci od właściciela Slavii. Przyjmijmy zatem za fakt , że Stanmar63 zobowiązał się wesprzeć dzieci jakąś kwotą pieniężną.
Reszty wyjaśnień kolegi Stanmara63 nie rozumiem, bo są tak zagmatwane że się w tym gubię.Nie zmienia to faktu, ŻE NIE ODMAWIALIŚMY PRZYJĘCIA SLAVII OD KOLEGI STANMARA63 . TAKI FAKT , NIGDY NIE MIAŁ MIEJSCA .

Nie wiem kto kogo i dlaczego chce zniesławić . Nie wiem po co ta NIEPOTRZEBNA NA FORUM PUBLICZNYM AWANTURA , w którą nas wciągnięto bez naszej wiedzy i woli ,a nawet wbrew niej .Wiem tylko , że konfabulacje i mijanie się z prawdą ,choćby w drobnych szczegółach , to działanie podważające prawdomówność mijającego się z prawdą.Nie analizowałem tej sprawy, bo mam o wiele przyjemniejsze zajęcia w życiu niż kłótnie, ale wystarczy że ktoś prześledzi czas i fakty jakie miały miejsce w ciągu jego trwania, a będzie bliższy prawdy i sprawiedliwego osądu.
Więcej do tej kwestii się nie odniosę na forum bron.iweb.pl ,KTÓRE SZANUJĘ,CENIĘ I KTÓREMU OGROMNIE WIELE DOBREGO ZAWDZIĘCZA klub KS''TARCZA''.
Krzysztof

Awatar użytkownika
stanmar63

Postautor: stanmar63 » 2010-05-12, 10:09

Przychylam się do tego co napisał kolega powyżej. Nie wiem jakie przesłanki przyświecają Tadeuszowi P. żeby to wszystko rozdmuchiwać. Również potwierdzam,że klub z Czerwonki nie odmawiał przyjęcia Slavii, a ja sam zdecydowałem ( po zastanowieniu się i omówieniu sprawy w klubie DSSR ) o wysyłce kasy zamiast sprzętu, który wymagałby renowacji, co zresztą napisałem powyżej. I przykro mi,że klub został w tę sprawę włączony.
Ja też mam serdecznie dość tłumaczenia się,że nie jestem wielbłądem, i tego,że chcąc komuś pomóc jestem na forum publicznym rozliczany z tego co zrobiłem, czego nie zrobiłem, co mogłem zrobić.

Efektem tego wszystkiego jest to,że ja w każdym razie jestem wyleczony z wszelkich darowizn dla kogokolwiek ( oczywiście nie ma tu żadnej winy klubu z Czerwonki ) .

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-05-13, 12:54

Bardzo się cieszymy , że rozsądek wziął górę nad emocjami :-D Panowie pokazali że MÓC TO CHCIEĆ !!! Gdyby tak jeszcze politycy rozwiązywali swoje spory 8-)
Mało tego...Tadeusz dzisiaj zobowiązał się, że w przeciągu 2 tygodni prześle moim podopiecznym SLAVIĘ :) Czyli można spełniać dziecięce marzenia !!! Z góry bardzo serdecznie Tadeuszowi dziękujemy !!!

Wróć do „Dąbrowskie Stowarzyszenie Strzelectwa Rekreacyjnego”