Zawody

Grupa Strzelecka Olsztyn

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

grzet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 118
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 08:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Dobre Miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Zawody

Post autor: grzet »

Widzę że na forum GSO zaczyna się coś ruszać, więc może już nadeszła pora porozmawiać na temat zorganizowania zawodów.

Wstępnie mogę powiedzieć ze byłbym w stanie zorganizować zawody silhouette o zasięgu lokalnym. Nie wiem jednak jak z zainteresowaniem. Jeżeli było by więcej chętnych (nie tylko do strzelania, ale też do organizacji) to można było by też zorganizować zawody HFT, może jakiś puchar Warmii i Mazur czy coś w tym stylu.

Chciałbym żebyście przemyśleli sprawę, napisali kto byłby chętny na strzelanko/organizację, może ktoś się pochwali jakimi dysponuje zwierzakami i swoimi pomysłami.
Awatar użytkownika
kickass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:30
Tematy: 14
Lokalizacja: Melle, Niemcy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kickass »

Jako ze osobiscie jestem srednio zaintersowany zawodami, aczkolwiek sillhuette mocno mi sie wkrecilo nie omieszkal bym wziac w nich udzialu. Osobiscie posiadam komplet zwierzakow.

Bardziej mnie interesuje co masz na mysli pomoc w organizacji i jak ta pomoc miala by wygladac?
Haenel CR223, CZ SHADOW 2, Walther GSP .22,Feinwerkbau P40 , Colt Remington.44 , CZ Kadet .22,
SIG SAUER P320 X-Five Legion, Benneli M4
Awatar użytkownika
krzysztof2807
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 03 lutego 2010, 13:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Czerwonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: krzysztof2807 »

My w KS''TARCZA'' też dysponujemy zwierzakami http://www.kstarcza.fora.pl/viewimage.php?i=21 i http://www.kstarcza.fora.pl/viewimage.php?i=89 ...ale nie bawiliśmy się w te klocuszki z pierwszego linka , bo sprzęt mamy jeszcze zbyt marny :-? Przydały by się jakieś PCepy , bo ze sprężynówek z przeziernikami , do zwierzaków strzela się dużo trudniej . Ale LOK Olsztyn.... :-/ może jakieś inne miejsce i faktycznie na wiosnę 8-) Może nam się uda zdobyć jakiś karabinek PC do tego czasu ?!
Jak potrzeba to możemy wypożyczyć kolegom nasz zoolog ;laughing:
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...
FNmilo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 12:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: FNmilo »

Panowie zwierz się znajdzie ,wręcz każde ilości ;laughing: i nie przesadzajmy
każda sprężyna w limicie bez problemu da radę , a i sprzęt 7.5 J też bezproblemowo
a wy zaraz byście chcieli PCP , zasada jedna na stojaka z wolnej ręki :-?
................coś się jeszcze dopisze
Awatar użytkownika
krzysztof2807
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 03 lutego 2010, 13:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Czerwonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: krzysztof2807 »

No już dobra Tomi , jest i będzie jak Mówisz , a Ty od razu po pysku i kopa :cry: Zresztą to była moja opinia , faceta z mocno przytępionym wzrokiem :P Dzieciarnia inaczej to pewnie oceni bo ja w Traczy tylko sprzątam :-D

ps Jeśli seniorzy mają strzelających juniorów w otoczeniu , to Serdecznie Zapraszamy na http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=73281 :)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...
FNmilo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 12:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: FNmilo »

E tam zaraz ''po pysku i kopa" :idea: zobaczymy może zimową porą się coś zorganizuje,
zobaczymy jest kilka pomysłów do realizacji i może coś z tego wyniknie.
................coś się jeszcze dopisze
grzet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 118
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 08:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Dobre Miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: grzet »

Tak jak wspominałem, zawody Silhouette możemy zorganizować bez problemu. Posiadam 80 zwierzaczków, a i same zawody nie są skomplikowane w przeprowadzeniu - więc ja z ekipą z Dobrego Miasta bez problemu możemy je zorganizować. Tutaj bardziej interesowała by mnie frekwencja.

Gorzej z zawodami HFT - teren ładny jest, ręce do pracy też się znajdą (chociaż pomoc by się przydała, przy ustawianiu toru trochę zabawy jest), gorzej ze zwierzyną i funduszami. Ja na wiosnę będę miał ok 10 figurek - a to trochę za mało. Chciałbym się zorientować ile moglibyśmy łącznie zebrać figurek, czy ktoś może dysponuje dalmierzem, kto może już organizował takie zawody i mógłby pomóc - nawet nie samą pracą ale wiedzą.
Przydały by się jakieś PCepy , bo ze sprężynówek z przeziernikami , do zwierzaków strzela się dużo trudniej .
Co do Silhouette - na zawodach które będziemy organizować będzie sprzęt do postrzelania - kto nie ma super celnych zabawek niech się nie martwi - będzie można postrzelać z tego co mam w stopce.
Ale LOK Olsztyn.... :-/ może jakieś inne miejsce i faktycznie na wiosnę 8-)
Miejsce zawodów Silhouette to Dobre Miasto, mam nadzieję że to żadna przeszkoda dla Olsztyniaków - 15m minut ładnej drogi - przez Olsztyn trzeba dłużnej jechać.
A HFT w okolicy - ładnych lasów pod dostatek. A i szlaki przetarli znajomi z klubu łuczniczego - w tym roku robili zawody w 2D (praktycznie to samo co HFT tylko że z łuków się strzela).

Dorzucam fotki z zawodów łuczniczych 2D - można sobie obejrzeć teren. http://picasaweb.google.com/11025134308 ... erkiewniku#
Awatar użytkownika
krzysztof2807
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 03 lutego 2010, 13:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Czerwonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: krzysztof2807 »

Latem uskutecznialiśmy takowe strzelectwo w naszych rodzinnych lasach/równie pięknych i świetnie nadających się topograficznie, do wszelkiego typu strzelań pneumatycznych / , i zabawa była przednia...a to wszystko dzięki naszym dwom wspaniałym przyjaciołom Tomkowi vel FNmilo i Robertowi vel Rob de Guardio , którzy zaopatrzyli nas w zwierzaczki :-D Chciałbym również nadmienić , że Tomi FNmilo jest projektantem i wykonawcą naszego pięknego logo /ryngrafu/ :-D

Obrazek
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...
ostry-1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 29 września 2010, 19:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Dajtki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ostry-1 »

Właśnie dzięki FNmilo mamy to co mamy. Czyli urządzoną na swój sposób strzelnicę, którą sam wyczaił. Wsparcie techniczne. No i dzięki niemu zorganizowaliśmy się w jakąś tam grupę i Spotykamy się w razem. Także dobrze mieć takiego "rodzynka". :P
Awatar użytkownika
krzysztof2807
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 03 lutego 2010, 13:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Czerwonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: krzysztof2807 »

A ja wiem dlaczego tak jest ... BO TO DOBRY CZŁOWIEK JEST :) !!!! Masz rację Ostry-1 , BEZ TAKICH DOBRODZIEI JAK FNmilo , ŚWIAT BYŁBY SAMOLUBNYM I JAŁOWYM PUSTKOWIEM . Szacun dla Toma , po staropolsku - czapką do ziemi - !!!!
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...
andreasek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 21 kwietnia 2008, 12:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: andreasek »

Jestem za, ale wolałbym HFT2 bo biorę się właśnie za przygotowanie HW pod tor.
Mam jakieś zwierzaki i chętnie przywiozę. Jak robić to teraz, po co czekać do wiosny, jak nie będzie śnieżycy to damy radę.
Kolega był u Was na zawodach łuczniczych i chwalił organizację.
Poza tym trzebaby się odkuć za zgarnięcie pierwszych miejsc u mnie.
HW 97k
FWB 300S
AA S200
paczek46
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 15:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Dobre Miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: paczek46 »

Witam. Chętnie pomogę grzet-owi w organizacji tych zawodów i nie tylko. Przymierzamy się do pozyskania środków na ten cel z urzędu miasta( na medale powinno wystarczyć). Mamy już pewne doświadczenie w organizacji podobnych imprez (patrz link do zdjęć podany przez Grzet- jest tam więcej galerii z imprez.) I nie sugerujcie się tym ,że strzelamy głównie z łuków( to wychodzi nam najlepiej) plujki też nie są nam obce za przyczyną kolegi grzet-a.
Ale podejmując się organizacji takich zawodów chciałbym wiedzieć na jaką frekwencję mogę liczyć, żeby nie strzelać zawsze z tymi samymi ludźmi , a tym samym sprowadzić jej rangę do strzelania podwórkowego i narazić się na zarzuty trwonienia publicznych środków (czyli strzelić sobie w stopę już na starcie). Stąd nasza prośba o deklaracje udziału oraz powiadomienie następnych potencjalnych chętnych. Co wy na to?
Pozdrawiam,
Tomek
PS. W razie pozyskania funduszy na ten cel z naszej gminy , impreza może odbyć się tylko na jej terenie, nigdzie indziej!!!
Awatar użytkownika
goldwinger
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 314
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 19:36
Tematy: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goldwinger »

Ogólnie to jestem chętny, tylko przybliżony termin potrzebny.
Ps. Mam szczura (jednego, blaszanego - żeby nie było)
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM-2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP
Ravwet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 358
Rejestracja: 19 kwietnia 2005, 22:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Ravwet »

Kilka zwierzakow ciagle jest do wziecia :-?
GG:1996659
Awatar użytkownika
skrzat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2009, 20:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: skrzat »

Ale szum się robi w GSO. :-D W końcu coś się mocno rusza. Jestem za zawodami, chętniej HFT, jest przy tym trochę zabawy i gimnastyki, a jeśli nie będę na wyjeździe w danym czasie, to pomogę w organizacji.
Junior też może się znajdzie, ale żeby od razu sypać "seniorami". :wink:
skrzat made
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Olsztyn”