Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Zawody

Grupa Strzelecka Olsztyn

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

grzet
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Zawody

Postautor: grzet » 2010-12-08, 13:58

Widzę że na forum GSO zaczyna się coś ruszać, więc może już nadeszła pora porozmawiać na temat zorganizowania zawodów.

Wstępnie mogę powiedzieć ze byłbym w stanie zorganizować zawody silhouette o zasięgu lokalnym. Nie wiem jednak jak z zainteresowaniem. Jeżeli było by więcej chętnych (nie tylko do strzelania, ale też do organizacji) to można było by też zorganizować zawody HFT, może jakiś puchar Warmii i Mazur czy coś w tym stylu.

Chciałbym żebyście przemyśleli sprawę, napisali kto byłby chętny na strzelanko/organizację, może ktoś się pochwali jakimi dysponuje zwierzakami i swoimi pomysłami.

Awatar użytkownika
Mc Gyver

Re: Zawody

Postautor: Mc Gyver » 2010-12-08, 19:24

grzet pisze:Wstępnie mogę powiedzieć ze byłbym w stanie zorganizować zawody silhouette o zasięgu lokalnym.

Sam kiedyś o tym myślałem. Sądzę, że najlepiej byłoby rozegrać to na terenie strzelnicy LOK w Olsztynie (może dadzą się namówić). Zwierzaki się znajdą - ja mam 1 komplet. Tylko nie wiem czy nie trzebaby czekać do wiosny? Mógłbym pomóc również przy organizacji. Jakby udało się ściągnąć trochę zawodników byłaby fajna zabawa.
Gdyby nie wynaleziono internetu, nieudacznicy życiowi nie mieliby szansy na ekspresję.
Mc Gyver

Awatar użytkownika
kickass

Postautor: kickass » 2010-12-08, 20:16

Jako ze osobiscie jestem srednio zaintersowany zawodami, aczkolwiek sillhuette mocno mi sie wkrecilo nie omieszkal bym wziac w nich udzialu. Osobiscie posiadam komplet zwierzakow.

Bardziej mnie interesuje co masz na mysli pomoc w organizacji i jak ta pomoc miala by wygladac?

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-12-08, 21:16

My w KS''TARCZA'' też dysponujemy zwierzakami http://www.kstarcza.fora.pl/viewimage.php?i=21 i http://www.kstarcza.fora.pl/viewimage.php?i=89 ...ale nie bawiliśmy się w te klocuszki z pierwszego linka , bo sprzęt mamy jeszcze zbyt marny :-? Przydały by się jakieś PCepy , bo ze sprężynówek z przeziernikami , do zwierzaków strzela się dużo trudniej . Ale LOK Olsztyn.... :-/ może jakieś inne miejsce i faktycznie na wiosnę 8-) Może nam się uda zdobyć jakiś karabinek PC do tego czasu ?!
Jak potrzeba to możemy wypożyczyć kolegom nasz zoolog ;laughing:
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...

FNmilo

Postautor: FNmilo » 2010-12-08, 21:39

Panowie zwierz się znajdzie ,wręcz każde ilości ;laughing: i nie przesadzajmy
każda sprężyna w limicie bez problemu da radę , a i sprzęt 7.5 J też bezproblemowo
a wy zaraz byście chcieli PCP , zasada jedna na stojaka z wolnej ręki :-?
................coś się jeszcze dopisze

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-12-08, 22:07

No już dobra Tomi , jest i będzie jak Mówisz , a Ty od razu po pysku i kopa :cry: Zresztą to była moja opinia , faceta z mocno przytępionym wzrokiem :P Dzieciarnia inaczej to pewnie oceni bo ja w Traczy tylko sprzątam :-D

ps Jeśli seniorzy mają strzelających juniorów w otoczeniu , to Serdecznie Zapraszamy na http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=73281 :)

FNmilo

Postautor: FNmilo » 2010-12-08, 22:49

E tam zaraz ''po pysku i kopa" :idea: zobaczymy może zimową porą się coś zorganizuje,
zobaczymy jest kilka pomysłów do realizacji i może coś z tego wyniknie.
................coś się jeszcze dopisze

grzet

Postautor: grzet » 2010-12-09, 09:36

Tak jak wspominałem, zawody Silhouette możemy zorganizować bez problemu. Posiadam 80 zwierzaczków, a i same zawody nie są skomplikowane w przeprowadzeniu - więc ja z ekipą z Dobrego Miasta bez problemu możemy je zorganizować. Tutaj bardziej interesowała by mnie frekwencja.

Gorzej z zawodami HFT - teren ładny jest, ręce do pracy też się znajdą (chociaż pomoc by się przydała, przy ustawianiu toru trochę zabawy jest), gorzej ze zwierzyną i funduszami. Ja na wiosnę będę miał ok 10 figurek - a to trochę za mało. Chciałbym się zorientować ile moglibyśmy łącznie zebrać figurek, czy ktoś może dysponuje dalmierzem, kto może już organizował takie zawody i mógłby pomóc - nawet nie samą pracą ale wiedzą.

Przydały by się jakieś PCepy , bo ze sprężynówek z przeziernikami , do zwierzaków strzela się dużo trudniej .

Co do Silhouette - na zawodach które będziemy organizować będzie sprzęt do postrzelania - kto nie ma super celnych zabawek niech się nie martwi - będzie można postrzelać z tego co mam w stopce.
Ale LOK Olsztyn.... :-/ może jakieś inne miejsce i faktycznie na wiosnę 8-)

Miejsce zawodów Silhouette to Dobre Miasto, mam nadzieję że to żadna przeszkoda dla Olsztyniaków - 15m minut ładnej drogi - przez Olsztyn trzeba dłużnej jechać.
A HFT w okolicy - ładnych lasów pod dostatek. A i szlaki przetarli znajomi z klubu łuczniczego - w tym roku robili zawody w 2D (praktycznie to samo co HFT tylko że z łuków się strzela).

Dorzucam fotki z zawodów łuczniczych 2D - można sobie obejrzeć teren. http://picasaweb.google.com/11025134308 ... rkiewniku#

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-12-09, 15:12

Latem uskutecznialiśmy takowe strzelectwo w naszych rodzinnych lasach/równie pięknych i świetnie nadających się topograficznie, do wszelkiego typu strzelań pneumatycznych / , i zabawa była przednia...a to wszystko dzięki naszym dwom wspaniałym przyjaciołom Tomkowi vel FNmilo i Robertowi vel Rob de Guardio , którzy zaopatrzyli nas w zwierzaczki :-D Chciałbym również nadmienić , że Tomi FNmilo jest projektantem i wykonawcą naszego pięknego logo /ryngrafu/ :-D

Obrazek

ostry-1

Postautor: ostry-1 » 2010-12-09, 20:31

Właśnie dzięki FNmilo mamy to co mamy. Czyli urządzoną na swój sposób strzelnicę, którą sam wyczaił. Wsparcie techniczne. No i dzięki niemu zorganizowaliśmy się w jakąś tam grupę i Spotykamy się w razem. Także dobrze mieć takiego "rodzynka". :P

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2010-12-09, 22:14

A ja wiem dlaczego tak jest ... BO TO DOBRY CZŁOWIEK JEST :) !!!! Masz rację Ostry-1 , BEZ TAKICH DOBRODZIEI JAK FNmilo , ŚWIAT BYŁBY SAMOLUBNYM I JAŁOWYM PUSTKOWIEM . Szacun dla Toma , po staropolsku - czapką do ziemi - !!!!

andreasek

Postautor: andreasek » 2010-12-10, 10:07

Jestem za, ale wolałbym HFT2 bo biorę się właśnie za przygotowanie HW pod tor.
Mam jakieś zwierzaki i chętnie przywiozę. Jak robić to teraz, po co czekać do wiosny, jak nie będzie śnieżycy to damy radę.
Kolega był u Was na zawodach łuczniczych i chwalił organizację.
Poza tym trzebaby się odkuć za zgarnięcie pierwszych miejsc u mnie.
HW 97k
FWB 300S
AA S200

paczek46
Kontaktowanie:

Postautor: paczek46 » 2010-12-10, 12:17

Witam. Chętnie pomogę grzet-owi w organizacji tych zawodów i nie tylko. Przymierzamy się do pozyskania środków na ten cel z urzędu miasta( na medale powinno wystarczyć). Mamy już pewne doświadczenie w organizacji podobnych imprez (patrz link do zdjęć podany przez Grzet- jest tam więcej galerii z imprez.) I nie sugerujcie się tym ,że strzelamy głównie z łuków( to wychodzi nam najlepiej) plujki też nie są nam obce za przyczyną kolegi grzet-a.
Ale podejmując się organizacji takich zawodów chciałbym wiedzieć na jaką frekwencję mogę liczyć, żeby nie strzelać zawsze z tymi samymi ludźmi , a tym samym sprowadzić jej rangę do strzelania podwórkowego i narazić się na zarzuty trwonienia publicznych środków (czyli strzelić sobie w stopę już na starcie). Stąd nasza prośba o deklaracje udziału oraz powiadomienie następnych potencjalnych chętnych. Co wy na to?
Pozdrawiam,
Tomek
PS. W razie pozyskania funduszy na ten cel z naszej gminy , impreza może odbyć się tylko na jej terenie, nigdzie indziej!!!

Awatar użytkownika
goldwinger

Postautor: goldwinger » 2010-12-11, 13:41

Ogólnie to jestem chętny, tylko przybliżony termin potrzebny.
Ps. Mam szczura (jednego, blaszanego - żeby nie było)
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal

Ravwet

Postautor: Ravwet » 2010-12-12, 18:04

Kilka zwierzakow ciagle jest do wziecia :-?
GG:1996659

Wróć do „Grupa Strzelecka Olsztyn”