Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Różne

Grupa Strzelecka Olsztyn

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

FNmilo
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: FNmilo » 2011-03-24, 15:49

o i tu cała prawda ,przetestować i się okarze
................coś się jeszcze dopisze

Awatar użytkownika
skrzat

Postautor: skrzat » 2011-03-25, 08:02

Krzysztof - Też uważam, że za te pieniądze znajdziesz coś lepszego, a lupka... sam napisałeś, że waży 800g. Jak dla dzieciaków, to od groma. Na pcp nie musisz mieć pancernej lupki więc pomyśl o Delta Optical Entry (mam taką) waży lekko ponad 300g, ma świetne szkła i jest tania. Co zaoszczędzisz na lupce, dołoż do karabinka i wszyscy będą szczęśliwi.
Pozdrawiam Krzysztof
Anglik z Burkiem

www.gso.olsztyn.pl

Awatar użytkownika
kickass

Postautor: kickass » 2011-03-25, 14:29

Chopy gdzie można dostać u nas piankę, którą można wymościć pudełko pod pistolet, chodzi mi o taką piankę jak zęby rekina lub taką którą można dowonie sobie wyprofilować

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2011-03-25, 22:03

No cóż ... widzę że opinie na temat KEBABA są podzielone :-D Najgorsze jest to , że nie mam zbyt dużego wpływu na wybór sprzętu po za Turkiem.. bo sponsor zawsze ma rację 8-)
Udało mi się przekonać naszego dobroczyńce do rezygnacji z pompki, na korzyść butli 3oo bar . Z lunetą też trza powalczyć :mad: Piszcie Panowie , a ja będę Wasze wypowiedzi cytował dystrybutorowi Hatsana :-D Pozdrówki
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy ją się dzieli ...

FNmilo

Postautor: FNmilo » 2011-03-26, 12:24

Haha Piotr u mnie przyniosę największy kawałek jaki mam

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2011-03-26, 19:32

Szukamy nadal ... i czekamy na życzliwe sugestie :-D

Awatar użytkownika
kickass

Postautor: kickass » 2011-03-26, 22:22

Dziś prawie sprzedałem Aśkę Krzysztofowi. Przypiliło mnie trochę z kasą i chciałem podratować sytuację w ten sposób, niestety nie skonsultowałem tego z moimi dziewczynami i dostało mi się za tę decyzję. Aśka ma już u nas w domu dożywocie. Moja decyzja miała też inne konsekwencje , zmieniając decyzję o sprzedaży wystawiłem Krzyśka oraz Roberta do wiatru stawiając ich w niezręcznej sytuacji wobec sponsora , także PRZEPRASZAM was Panowie jeszcze raz publicznie na forum.

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2011-03-26, 23:54

Nie ma sprawy Piter :-D Dla mnie i Roba to normalka że wybrałeś symbiozę w rodzinie. Poszukamy jeszcze na stronkach internetowych , i może coś dobrego się wyniucha . Pozdrówki

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2011-03-29, 09:45

No i się dobrze dzieje Panowie :-D Zamówiony jest piękny zestaw CZ200 FS Hunter + tłumik VSP1 + przejściówka do tłumika + luneta Delta Entry 3-9x32 z montażem +Butla 6 l 300 bar i mnóstwo dodatków i gadgetów prosto z renomowanego sklepu ...którego nazwy puki co, nie mogę zdradzić 8-) Pewnie myślicie - dobra dobra , gadaj ile za to zabulisz ?! - ... no to Wam napiszę że jak na mój gust, bardzo przyzwoita cena , bo ... ale ale ... napiszcie jak myślicie, ile za takie cóś mogę wybulić :mad: Na końcu zdradzę Wam stan faktyczny :)

FNmilo

Postautor: FNmilo » 2011-03-29, 18:04

No i fajnie ,

Awatar użytkownika
Mc Gyver

Postautor: Mc Gyver » 2011-03-29, 23:07

krzysztof2807 pisze:No i się dobrze dzieje Panowie :-D Zamówiony jest piękny zestaw CZ200 FS Hunter + tłumik VSP1 + przejściówka do tłumika + luneta Delta Entry 3-9x32 z montażem +Butla 6 l 300 bar i mnóstwo dodatków i gadgetów prosto z renomowanego sklepu ...którego nazwy puki co, nie mogę zdradzić 8-) Pewnie myślicie - dobra dobra , gadaj ile za to zabulisz ?! - ... no to Wam napiszę że jak na mój gust, bardzo przyzwoita cena , bo ... ale ale ... napiszcie jak myślicie, ile za takie cóś mogę wybulić :mad: Na końcu zdradzę Wam stan faktyczny :)

na mój nos ok. 2300-2400PLN

Gratuluję zakupu !!! "Twoje" Chłopaki jak to zobaczą to im kapcie spadną :)

Jak będzie okazja chętnie się do niej przymierzę.
Gdyby nie wynaleziono internetu, nieudacznicy życiowi nie mieliby szansy na ekspresję.
Mc Gyver

Awatar użytkownika
krzysztof2807

Postautor: krzysztof2807 » 2011-03-29, 23:41

Pany, cena zresztą nieważna :-D Chociaż Twój nos Cię nie zawodzi Mc Gyver ...no troszkę dołóż :P Ale dojdzie jeszcze kilka fajnistych gadgetów , jak np. diopter i profesjonalne przezierniki z bledną Iris od innego ''Dobrego Ducha '' :-D Chciałbym aby chłopcy trenowali oko na przeziernikach bo to uczy precyzji , bez podpierania zoomem , choc lunetka też będzie . Jestem cały happy że ten sezon, tak fajnie się nam zaczyna. A owszem, bardzo chętnie się pochwalimy naszym nabytkiem i nawet damy se poczymać :P

Awatar użytkownika
Mc Gyver

Postautor: Mc Gyver » 2011-04-11, 20:53

Mały dowcip:

Listonosz odchodzi na emeryturę, mieszkańcy postanowili podziękować mu za lata pracy.
W jednym domu dostał czek na 200zł, w drugim butelkę Whisky. W trzecim domu drzwi otwiera seksowna blondynka w kusym szlafroczku i zaprasza go do domu. Listonosz wchodzi a ta ciągnie go do sypialni. Jeden numerek, drugi, trzeci ... piąty. Po wszystkim zaprasza listonosza do salonu na kawę. Po wypiciu kawy listonosz zbiera się do wyjścia a blondynka wkłada mu na dowidzenia 10zł do kieszeni. Listonosz zdziwiony mówi: skarbie było cudownie ale nie rozumiem po co mi ta dycha? Blondynka na to: pytałam męża jaki mam zrobić Panu prezent na pożegnanie. A mąż mi powiedział: pier...ol go, daj mu dychę i niech spada. A kawę to sama wymyśliłam...
Gdyby nie wynaleziono internetu, nieudacznicy życiowi nie mieliby szansy na ekspresję.

Mc Gyver

FNmilo

Postautor: FNmilo » 2011-04-20, 20:37

potrzebna na 2 tygodnie waliza plastik na karabin
wypożyczę

Awatar użytkownika
kickass

Postautor: kickass » 2011-05-11, 17:31

Zrobiłem wirtualną krzyżówkę mojego hawkena i harnasia 44, no i Marku z Marcinem musicie mnie teraz unikać bo będziecie osade strugać do swojego Hatsanka :mad: ;laughing:
Muszę taką mieć, Hawken w tej harnasiowej sukience wygląda pięknie!
Obrazek

Wróć do „Grupa Strzelecka Olsztyn”