Prośba o poszanowania strzelnicy na Słonecznym Stoku

Grupa Strzelecka Olsztyn

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
dziadzio555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 74
Rejestracja: 25 lutego 2007, 23:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Prośba o poszanowania strzelnicy na Słonecznym Stoku

Post autor: dziadzio555 »

Witam
Jak wiadomo wszem i wobec mamy bardzo fajną miejscówkę na Słonecznym. Jednak żebyśmy mogli z niej bezproblemowo korzystać i aby nikt nas stamtąd nie przepędził musimy zachować pewne obyczaje stanowiące o naszej kulturze i poszanowaniu dla wspólnego (nie tylko wiatrówkowiczów) terenu. Strzelectwo jest dość problemowym sportem pod względem możliwości uprawiania go w "każdym miejscu". Możemy strzelać sobie wszędzie tam gdzie nikomu nie przeszkadzamy, ale wielce prawdopodobne jest, że zaczniemy przeszkadzać spacerowiczom i ludziom mającym w pobliżu ogródki działkowe, jeżeli będziemy po sobie zostawiali gromadę śmieci. Mam namyśli potłuczone butelki szklane oraz opakowania PET, kartonowe i inne. Dopuszczalne jest zdjęcie z tarcz kartek A4 i schowanie ich gdzieś w trawie, to celuloza i zostanie w ciągu kilku tygodni rozłożona. Butelki szklane nie ulegną rozłożeniu a ponadto stanowią zagrożenie. Jestem pewien że jeżeli ten "skundlony posokowiec" który często tam biega (za każdym razem z innym spacerowiczem) sobie coś zrobi w łapę to jego właściciele, będą uprzejmie donosić o każdym naszym strzelaniu policji. A ta w mniej lub bardziej przyjazny sposób wyprosi nas z tego terenu.

Pozdrawiam Emil[/b]
komRYBA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 09:45
Tematy: 6
Lokalizacja: Kętrzyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: komRYBA »

Dołączam sie do wypowiedzi Emila. :one:

PS :029: myślę ze osoba która pozostawiła "bałagan" sprzątnie po sobie..( butelkę po Coli zabrałem ale pobitych po piwie nie mam zamiaru, zwłaszcza ze są na skarpie) :036:

Pamiętajcie że to dla dobra nas wszystkich... :!!:

Pozdrawiam Maciek.
308win, 7,62x56, 2x12GA, .223
AA TX200 HC 4,5
Falcon FN19 5,5
BartArt
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 144
Rejestracja: 29 marca 2006, 21:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: BartArt »

Brak słów i ręce opadają :(: , mam nadzieję, że takie "kwiatki" już się nie powtórzą a winowajca wyciągnie wnioski. Tego sobie i nam wszystkim życzę.

BartekG
Deerhunter .45, Sharps IAB Gardone .54, Remington New Model Army 1858 44, Hatsan 95QE 5.5mm+DOT
Awatar użytkownika
Sokuł
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 23 grudnia 2007, 17:14
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Sokuł »

mnie tam nie było heh więć nie wiem o co chodzi:|
Steyr LG100 FT ;)
Ravwet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 358
Rejestracja: 19 kwietnia 2005, 22:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Ravwet »

To jak nie wiesz o co chodzi to po co pisać ?

Mam nadzieję ,że osaba a raczej pewnie osoby , które są za to odpowiedzialne sprzątną to co zrobiły i więcej taka sytuacja nie będzie mieć miejsca.
A tłuc buelki i robić śmiernik można u siebie na balkonie lub w domku. Tak więc starajmy się pozostawić w/w mjejsce w stanie w jakim je zastajemy i wszystko będzie OK.
Pozdr, R
GG:1996659
Awatar użytkownika
zloty
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 47
Rejestracja: 06 maja 2004, 18:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zloty »

Szanowni koledzy.

Często bywam w Olsztynie i z chęcią bym gdzieś postrzelał - lecz nie wiem gdzie macie takie "miejscówki". Czy mógłby ktoś tak łopatologicznie mi wytłumaczyć jak trafić, na miejsce " słoneczny stok"??

Z góry dziękuje
i serdecznie pozdrawiam
AA400 classic 6-24/50
BysiuQ
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 05 czerwca 2008, 13:14
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: BysiuQ »

Lecisz na Wawe i za ostatnia stacją benzynową orlen skręcasz w prawo i masz Sł. Stok. Dalej nie wiem bo jeszcze nie miałem okazji być :-D
Awatar użytkownika
dontworry
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 21 marca 2008, 18:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Kurpie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: dontworry »

Witam i dołączam się do prośby kolegi. Czy opisalibyście jak można trafić w to miejsce gdzie bez żadnych problemów można sobie popykać? Też często bywam w Olsztynie, a chętnie bym się odstresował ;). Można by było się spotkać i wspólnie postrzelać? Co o tym sądzicie?
Slavia 634
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Olsztyn”