Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Wspólne strzelanie Olsztyn

Grupa Strzelecka Olsztyn

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Globus
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Wspólne strzelanie Olsztyn

Postautor: Globus » 2019-06-11, 09:41

Wygląda tak samo z tymi 9 osobami. Ale pogadaj by przyjął Cię do koła np. miejskiego wtedy nie musisz zbierać tych 9 osób bo dołączysz do dużej grupy jakoś tam zorganizowanej. Teraz członkom przysługuje jedno wejście w miesiącu za 5 zł , pozostałe na umówienie się w komercyjnej cenie ale zazwyczaj kończy się na 5zł. Byle by tylko było miejsce wcisnąć się w ramówkę innych. Ale zapewniam Cię, że tam po za imprezami typu "zawody regionalne" tłumów nie ma.

Mikun
Zarejestrowany użytkownik

Postautor: Mikun » 2019-06-11, 11:11

Witam. Wejście na strzelnicę LOK w lesie oficjalnie kosztuje 20 zł. Koła nie ma i raczej nie będzie... wiem bo ostatnie koło prowadziłem ja :-D Można utworzyć koło pod warunkiem 9 osób min, jednakże wierzcie mi... z wejściem jest naprawdę ciężko,zawsze coś... to zawody,kluby,komercja itd. a jak już, to ciężko dla relaksu pykać z wiatru jak ktoś obok łypie z 9 mm lub innego kałacha :-D Osobom z Olsztyna polecam forum Grupa Strzelecka Olsztyn, tam próbujcie się zmówić . pozdrawiam.
HW 100 FSB. FX WILDCAT. KANDAR CP1 :-D Daystate Pulsar

Awatar użytkownika
Mc Gyver

Postautor: Mc Gyver » 2019-06-11, 13:56

Forum Grupa Strzelecka Olsztyn umarło śmiercią naturalną.
"Na starość dziwne mam pomysły, lecz chcę by ziemską mą godzinę, zegar odmierzał zwykły, co w sercu ma sprężynę."

Pawel.Pasym
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Pawel.Pasym » 2019-06-11, 15:50

Na strzelnice PZŁ radził bym (jak koledzy wyżej) zaopatrzyć się w porządne słuchawki. Jednak kalibry karabinowe są dość głośne a bardzo rzadko strzelnica jest pusta. A czy do wiatrówek też musi być strzelnica? Nie można jechać na starą żwirownie? Czy są jakieś wymagania prawne w tej kwestii?
Tikka T3x .308W, AKM Jack 7.62x39, Simson SL 9.3x74R-20/76, Bock Merkel 12/70, AKMS (11) 1983

Awatar użytkownika
Mc Gyver

Postautor: Mc Gyver » 2019-06-11, 17:41

Do wiatrówek w limicie nie jest potrzebna strzelnica. Dlatego na początku pytałem o "fajną miejscówkę do strzelania" - nie uściśliłem tylko, że chodzi mi o wiatrówkę. Jeżeli zatem ktoś ma jakieś fajne miejsce to chętnie skorzystam. Oczywiście najlepiej, żeby był tam możliwy dojazd samochodem, bo noszenie na większe odległości ciężkich "gratów" przed strzelaniem to już podpada pod Biathlon, a ja wolę spokojne strzelectwo 8-) .

Kilka lat temu spotykaliśmy się na dawnej strzelnicy wojskowej w Kortowie ale studenciaki zwęszyli miejscówkę, zaczęli robić tam libacje i zostawiali po sobie syf, więc zrezygnowaliśmy. Ale przez kilka lat to była fajna miejscówka - został po tym tylko wątek o naszym "Ranczo".

Nie wiem w jakim jest teraz stanie - trzeba by było sprawdzić, Na wiosnę trzeba było tylko kosić trawę, ale gdy była dawna ekipa to ktoś zawsze załatwił kosę spalinową a reszta zbierała pokos.
Ostatnio zmieniony 2019-06-11, 17:42 przez Mc Gyver, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na starość dziwne mam pomysły, lecz chcę by ziemską mą godzinę, zegar odmierzał zwykły, co w sercu ma sprężynę."

slepa kura
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: slepa kura » 2019-06-12, 14:22

Może uda się zabrać kilka osób i założyć kółko.
Ostatnio zmieniony 2019-06-12, 14:24 przez slepa kura, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mc Gyver

Postautor: Mc Gyver » 2019-06-29, 18:45

Z powodu wyjazdu na urlop odłożyło się w czasie moje spotkanie z Józkiem w LOK-u, ale dziś około 11:40 wjeżdżam na strzelnicę w lesie i szok - puściutko, był tylko Józek. Po naszej rozmowie potwierdziło się to co pisaliśmy wcześniej.

Możemy utworzyć własne koło strzeleckie, wybrać prezesa i zarząd i zarejestrować się w LOK. Potrzebujemy min. 9. osób.

Składka miesięczna to 5 złotych plus opłata za każdą wizytę na strzelnicy (wysokość podam zainteresowanym na PW.)

Po rozmowie z Józkiem oczywiście trochę postrzelałem ze swojego karabinka :502: .

Proszę zatem wszystkich chętnych do otwarcia naszego własnego koła strzeleckiego pod patronatem LOK Olsztyn o wpisywaniu się w tym wątku. Jeżeli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych zgłoszę to Józkowi, wypełnimy dokumenty i działamy.

Proszę o przemyślane deklaracje, żeby nie okazało się, że po miesiącu koło przestanie istnieć :) .

Wróć do „Grupa Strzelecka Olsztyn”