Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Sklep w Częstochowie ?

Częstochowska grupa strzelecka

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

above4ll
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Sklep w Częstochowie ?

Postautor: above4ll » 2013-08-12, 22:24

Witam,tak jak panowie jestem z Częstochowy.Od jakiegoś czasu chcę sobie kupić wiatrówkę (najprostszy karabin łamany).Problem jest taki że nie mam dużego doświadczenia (mam dopiero 20 lat)Pytanie tak jak w temacie : czy jest w Częstochowie jakiś solidny sklep ,gdzie mi normalnie doradzą,nie wcisną kitu i pomogą ?

Awatar użytkownika
Witja

Postautor: Witja » 2013-08-12, 23:03

Wybór niewielki, w zasadzie tylko Kolter. Sugeruję spotkanie i w bezposreniej rozmowie dogadasz szczególy. Czasem lepiej kupić uzywkę od znajomego niż sztuke nówkę zrobioną małymi żółtymi łapkami. Najbliższe strzeleckie spotkanie w czwartek. Kontaktuj się z kol. yogi9, zarządzającym miejscówką i czajnikiem z wodą na kawę
S 400
X2 merlyn

Awatar użytkownika
Bulkake
Kontaktowanie:

Postautor: Bulkake » 2014-02-07, 14:01

TYLKO NIE KOLTER....
Hatsan Dominator 200 (VORTEX) + DOC 3-9x40; Slavia 634; HW97K + BL