Moderator lokalny

Częstochowska grupa strzelecka

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
ozmos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 573
Rejestracja: 30 listopada 2007, 16:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Moderator lokalny

Post autor: ozmos »

Czy jest "na sali" Użytkownik, który miał pełnic funkcję Moderatora lokalnego tego podforum ? Lub takowy, który chciałby się podjąć tego ? Do zadań należało by przyjmowanie nowych Członków grupy i porządkowanie działu. Administracja jest skłonna zrezygnować z limitu 4 warnów miesięcznie, przyznanych przez w/w Moderatora, z uwagi na jego lokalny charakter i całość szyb w mieszkaniu w/w Moda :).
Niestety, Moderator grupy to warunek istnienia podforum, gdyz Moderatorzy ogólni raczej nie ingerują w podfora.
Zapasowe konto administracyjne
Awatar użytkownika
Witja
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 472
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 14:02
Tematy: 12
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Witja »

Jest, przynajmniej tak sadzę. Widzę na moim ekranie jakieś magiczne guziczki, to wyglada na to, że mam takie uprawnienia. Jeno mi się nick jako wytłuszczony nie pokazuje. Ale to nie jest rzecz, która mi spac nie daje po nocach. Mieszkam na trzecim pietrze, dorzucić kamieniem cięzko Wracając do meritum, to roboty jak do tej pory jako (chyba ) lokalny moderator nie miałem, bo ludek ci u nas nieliczny, zdyscyplinowany, o głupotach, dobrych i złych Niemcach nie rozprawia, o mortateli nie pamieta, no i "cisnienie mamy tylko w karabinkach".
S 400
X2 merlyn - do sprzedania
remik '44
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Częstochowska grupa strzelecka”