szukam klubu strzeleckiego kbks

Grupa lubelska

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
marekk11a
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 21:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

szukam klubu strzeleckiego kbks

Post autor: marekk11a »

witam, jestem z okolic radzynia. czy mogłby mi ktoś powiedzieć, gdzie będę miał najbliższy klub strzelecki z karabinami sportowymi kbks?? Pasjonuje mnie strzelanie, chciałbym należeć do takiego klubu. Jeśli nie ma w pobliżu, ostatecznie w okolicach Lublina. :diabel:
Awatar użytkownika
marekk11a
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 21:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marekk11a »

Witam ponownie. Z braku odp wynika, ze jednak nie ma blizej jak w Lublinie klubu strzelectwa sportowego. A moze mi ktos podpowie kto ma orientacje, poleci jakis klub.Gdzie moze taki zołtodziob stawiac pierwsze kroki? Gdzie najłatwiej [przyjaznie]. A moze, ktos pochodzi z tego kierunku? Ktos kto ma podobne hobby, nalezy juz do jakiego klubu. A moze Łuków, Siedlce?
Rlyeh
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 1550
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 19:39
Tematy: 69
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Post autor: Rlyeh »

KS Snajper,
KS Elita,
LOK (Krasnystaw, w Lublinie też coś się mieści ale nie wiem czy strzelają)

Ogólnie luknij tu:
http://www.pzss.org.pl/Rozne/Zestawieni ... cencja.pdf
strona nr 3.
Abaddon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 08 lipca 2007, 12:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Świdnik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Abaddon »

Zawsze jeszcze pozostaje TKKF "Świt" w Świdniku, jest strzelnica otwarta na 50m, kbksy też jakieś się znajdą. Gorzej tylko z dogadaniem się z prezesem i trenerem... Trzeba mieć anielską cierpliwość.
Darkness does not exist... It is only lack of light

Steyr LP10 | Fvb 85 |
Awatar użytkownika
marekk11a
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 21:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marekk11a »

O to widze, ze będzie cięzko wkręcic sie gdzies. Sprobuje w Lublinie [ ciut blizej mnie]. Szkoda tylko ze, nikt się z moich okolic nie odezwał. Pewnie brak takich. ps.Dzięki Abaddon za propozycje. :one:
yaro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 14887
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 17:07
Tematy: 163
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: yaro »

Działa LOK w Radzyniu P. (ma kilka kbksów i margolinów) i powstało nowe stowarzyszenie strzeleckie (obecnie jest na etapie organizowania 50 lub nawet 100m strzelnicy).
Poza zimą na Maryninie są co jakiś czas zawody i działa liga LOK.
Awatar użytkownika
miecz
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 12:17
Tematy: 0
Lokalizacja: rejon Parczewa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: miecz »

"HUSAR" Komarówka Podlaska
ORDYNAT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 153
Rejestracja: 29 marca 2011, 19:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ORDYNAT »

Yaro na „froncie” masz pw wyłączone, tu zresztą też, a ja już dawno miałem zapytać i zapomniałem. Na szczęście mnie olśniło więc nadrabiam. Niestety postem zamiast PW.
Chodzi o LOK w Radzyniu, który myślałem, że już dawno nie istnieje, a także o nowe stowarzyszenie strzeleckie. Na jakim etapie jest organizowanie się nowego stowarzyszenia? Kto to inicjuje, z kim trzeba się ewentualnie kontaktować, rozmawiać? Jakie ma plany ekipa założycielska? Czy jest sens się zapisywać do LOKu w Radzyniu? Chodzi mi taki pomysł po głowie od jakiegoś czasu żeby zapiać się do LOKu. Tylko z praktyki wiem, że różnie bywa z konkretnymi grupami, w jednym mieście prężna działalność, w innym „beton” rodem z PRLu, który nie daje wejść na strzelnicę. Jeśli możesz przybliż trochę temat LOKu i nowego stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
marekk11a
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 21:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marekk11a »

Witam.
Może ma ktoś już wiedzę na temat tego LOK w Radzyniu Podl czy działa? jeśli tak to może jakieś szczegóły, np. tel. w jakim wieku są [mogą być] członkowie?
yaro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 14887
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 17:07
Tematy: 163
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: yaro »

Wybaczcie, rzadko tu zaglądam.
Stowarzyszenie działa, LOK też, liga międzyzakładowa (kbks/margolin/wiatrówka 10m) nadal działa, jest 10m strzelnica w byłej szkole. Tylko Marynin zaszlabanowali i nie ma gdzie postrzelać spokojnie w terenie.
Jakby ktoś chciał się skontaktować to na PW. Mam włączone PW i powiadomienia na email to odpiszę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa lubelska”