Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

LFS na Tawernie w Bojanowie

Grupa lubelska

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 2016-05-17, 23:21
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

LFS na Tawernie w Bojanowie

Postautor: Zagorek » 2018-06-01, 14:01

W dniach 25 - 27.05 odbył się zlot e-tawerny w Bojanowie z udziałem prężnej grupy Lubelskiej. Impreza znakomita tak sportowo jak i towarzysko. Wielkie podziękowania dla organizatorów. Zachęcam niezdecydowanych do udziału z strzelectwie razem z nami.
Sobota:
Wyniki w sylwetkach

1. Dariusz Kieljan – 16 pkt.
2. Dariusz Kida – 13 pkt. (po dogrywce)
3. Dawid Pawlak – 13 pkt. (po dogrywce)
4. Dorota Raczkiewicz – 12 pkt.
5. Krzysztof Ćwik – 12 pkt.
6. Sylwester Ratomski – 11 pkt.
7. Robert Kowalski – 9 pkt.
8. Maciej Dębowski – 9 pkt.
9. Adam Galusik – 9 pkt.
10. Agnieszka Pawlak – 8 pkt.
11. Zdzisław Słaby – 8 pkt.
12. Jacek Rudziński – 7 pkt.
13. Tomasz Żebracki – 7 pkt.
14. Paweł Kozłowski – 6 pkt.
15. Ryszard Koba – 6 pkt.
16. Mateusz Smardz – 6 pkt.
17. Stanisław Krysa – 6 pkt.
18. Robert Sukiennik – 5 pkt.
19. Monika Dębowska – 5 pkt.
20. Grzegorz Drozd – 5 pkt.
21. Przemysław Jacniacki - 5 pkt.
22. Marek Urjasz – 5 pkt.
23. Krzysztof Zagórski – 4 pkt.
24. Kacper Pawlak – 4 pkt.
25. Piotr Jacniacki – 3 pkt.
26. Beata Kozłowska – 2 pkt.
27. Wiesław Smardz – 1 pkt.
28. Paweł Lidwin – 0 pkt.

Laureaci "W Dechę Tawerna" w kolejności, którzy trafili do ślepaka, wygrali nagrodę i zostali Strzelcami Wybornymi.

1. Stanisław Krysa
2. Paweł Kozłowski
3. Zdzisław Słaby
4. Sylwester Ratomski
5. Dariusz Kida
6. Maciej Dębowski
7. Marcin Świetlik
8. Krzysztof Ćwik
9. Piotr Jacniacki

Wyniki w nHFT
20 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 40 punktów.

1. Krzysztof Zagórski – 40 pkt.
2. Tomasz Żebracki – 37 pkt.
3. Wiesław Smardz – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Stanisław Krysa – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Zdzisław Słaby – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Adam Galusik – 36 pkt. (po dogrywce)
7. Dawid Pawlak – 34 pkt.
8. Jacek Rudziński – 33 pkt.
8. Agnieszka Pawlak – 33 pkt.
10. Martyna Kieljan – 32 pkt.
10. Ryszard Koba –32 pkt.
10. Krzysztof Ćwik – 32 pkt.
10. Mariusz Skarubowicz – 32 pkt.
14. Paweł Kozłowski – 31 pkt.
14. Agata Rudzińska – 31 pkt.
14. Dorota Raczkiewicz – 31 pkt.
17. Robert Sukiennik – 30 pkt.
17. Dariusz Kieljan – 30 pkt.
19. Robert Kowalski – 29 pkt.
20. Mateusz Smardz – 28 pkt.
20. Beata Kozłowska - 28 pkt.
22. Robert Grzegorczyk – 26 pkt.
22. Przemysław Jacniacki – 26 pkt.
22. Paweł Maruszak – 26 pkt.
25. Piotr Jacniacki – 25 pkt.
26. Marek Urjasz – 23 pkt.
27. Monika Dębowska –22pkt.

Niedziela:

Wyniki w HFT 2
40 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 80 punktów.

1. Krzysztof Zagórski – 68 pkt. (po dogrywce)
2. Krzysztof Żak – 68 pkt. (po dogrywce)
3. Adam Galusik – 64 pkt.
4. Sławomir Wiśniewski – 63 pkt.
5. Dominik Kaczmarek – 62 pkt.
5. Piotr Kawa – 62 pkt.
5. Bogdan Furtak – 62 pkt.
8. Stanisław Gurba - 61 pkt.
9. Ryszard Derecki – 58 pkt.
10. Monika Dębowska – 55 pkt.
11. Jakub Dymkowski – 54 pkt.
12. Jacek Głuszak – 53 pkt.
13. Przemysław Jacniacki – 44 pkt.
14. Edward Gawart – 32 pkt.

Wyniki w HFT 1
40 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 80 punktów.

1. Krzysztof Popławski – 78 pkt.
2. Krzysztof Ćwik – 74 pkt. (po dogrywce)
3. Dawid Pawlak – 74 pkt. (po dogrywce)
4. Dorota Raczkiewicz – 73 pkt.
5. Maciej Dębowski – 72 pkt.
5. Wiesław Smardz – 72 pkt.
7. Dariusz Kieljan – 71 pkt.
8. Mariusz Skarubowicz – 70 pkt.
8. Tomasz Żebracki – 70 pkt.
8. Mariusz Szram – 70 pkt.
11. Agnieszka Pawlak – 69 pkt.
11. Konrad Fedorowicz – 69 pkt.
11. Paweł Lidwin – 69 pkt.
14. Stanisław Krysa – 68 pkt.
15. Tomasz Pachoł – 66 pkt.
16. Paweł Kozłowski – 65 pkt.
16. Grzegorz Drozd – 65 pkt.
16. Robert Grzegorczyk – 65 pkt.
19. Martyna Kieljan – 64 pkt.
19. Wacław Stamirski – 64 pkt.
21. Robert Kowalski – 63 pkt.
21. Tomasz Boligłowa – 63 pkt.
21. Zdzisław Słaby – 63 pkt.
24. Sylwester Ratomski - 62 pkt.
25. Marcin Trojnar – 61 pkt.
26. Jacek Rudziński – 60 pkt.
26. Wojciech Gawior – 60 pkt.
28. Beata Kozłowska – 59 pkt.
28. Ryszard Koba – 59 pkt.
30. Agata Rudzińska – 58 pkt.
30. Robert Sukiennik – 58 pkt.
32. Marek Urjasz – 57 pkt.
Nieklasyfikowany Dariusz Kida – 74 pkt.

Wyróżnienia Najlepszy Weteran I Najlepsza Kobieta
weteran - Krzysztof Ćwik
kobieta - Dorota Raczkiewicz

Wyniki Juniorzy:
Grzegorz Wiśniewski - 62 pkt. - wyróżniony Najlepszy Junior
Mateusz Smardz - 52 pkt.
Piotr Jacniacki - 46 pkt.
Kacper Pawlak - 33 pkt.

Zdjęcia:
https://photos.app.goo.gl/7xvEtEoGN5dEHE128
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Więcej info i zdjęcia o tej i innych spotkaniach na http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Ostatnio zmieniony 2018-06-01, 14:23 przez Zagorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 4-16x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
Air Arms EV2 + vortex diamondback tactical 4-16x44 ffp
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php


Wróć do „Grupa lubelska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość