Kopna Góra

Podlaska Grupa Strzelecka

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Beorn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 371
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 11:04
Tematy: 0
Lokalizacja: podlaskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Beorn »

Jutro rano po pracy sprawdzę miejsce w Kopnej górze czy nie zarosło za mocno.Ok 8,30 napiszę jak to wygląda obecnie.A kiedy chcecie jechać i o której?
auto i semi-auto fan
RobFra
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2231
Rejestracja: 02 lipca 2007, 14:28
Tematy: 20
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: RobFra »

Byłem dzisiaj koło Kopnej i gdybym wiedział to bym zajrzał. Wojtek będzie miał po drodze.
Mi z rodzinką pasuje tylko niedziela. Raczej za tydzień bo jutro przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego.
Miałem już wszystkie wiatrówki
A w stodole Mitsubishi D1450 - malytraktor.pl
Awatar użytkownika
Beorn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 371
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 11:04
Tematy: 0
Lokalizacja: podlaskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Beorn »

Miejsce wygląda obiecująco,w ostatnim czasie dobudowano kilkanaście dodatkowych stołów z daszkami.Rozmieszczone są w różnych miejscach by sobie ludzie nie przeszkadzali.Optymalny stolik jaki bym obsadził to bliski kibelkowi i parkingu.Przednim jest dużo miejsca a do najbliższych stolików dość daleko.
Jedyny "problem" mogą stanowić ludzie odpoczywający w pobliżu gdyż miejsce stało się atrakcyjne turystycznie.
auto i semi-auto fan
Awatar użytkownika
Sawim
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1287
Rejestracja: 14 sierpnia 2005, 17:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Sawim »

Byliśmy w niedzielę na rekonesansie - szok po prostu! Zupełnie nowa Kopna Góra, konkretna inwestycja, nowe "grzyby" - stoją nawet prawie po przeciwległej stronie pola, piec z rusztem, sanitariaty, parking, bezsensowne stojaki na rowery (ale na bogato, ze śparogami i ozdóbkami), wycięte krzaczory, i stalowy słup na środku pola. Pięknie jak w..., lecz niestety - w swej obecnej formie miejscówka ABSOLUTNIE NIE NADAJE SIĘ na miejsce do strzelania (chyba, że nikogo nie ma na całym terenie) za to biesiadować tam można, że ho ho :) Miałem aparat Zorkie Pięć, i zrobiłem kilka zdjęć:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Eau de Colon
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Podlaska Grupa Strzelecka”