Witam !!!

Krakowskie Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
towarzysz eM
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 831
Rejestracja: 07 czerwca 2012, 18:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: RIP

Witam !!!

Post autor: towarzysz eM »

Witam szanownych kolegów z KSPST !
Mam na imię Maciek, mieszkam w Krakowie.
Od 10 roku życia mam do czynienia z wiatrówkami, wujek miał łucznika, potem Slavię.
Z racji wykonywanych zawodów miałem i mam przyjemność strzelać z broni tak krótkiej jak i z długiej. Ale prawdziwą przyjemność znajduję w strzelectwie wiatrowym. Do chwili obecnej czas nie pozwalał na poważniejsze zajęcie się hobby wiatrowym, pykałem w trakcie wypadów poza miasto.
Teraz mam więcej czasu, więc trzeba się czymś zająć. Tylko jest problem, bo nie wiem gdzie można w Krakowie postrzelać.
W związku z tym, że w dziale "Nasze spotkania" ostatni post jest z 03.01., mam pytanie, czy koledzy spotykają się gdzieś w wiadomym celu w ten 'łikend'?
A jeżeli tak, to czy mógłbym się podłączyć.
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić
______________________________________________
SMS "HETMAN"
Awatar użytkownika
towarzysz eM
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 831
Rejestracja: 07 czerwca 2012, 18:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: RIP

Post autor: towarzysz eM »

weekend minął, 50 odwiedzających i ani całuj psa w du.ę
dzięki. fajnie było. ale to nic. twardy jestem. dam se radę.
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić
______________________________________________
SMS "HETMAN"
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Post autor: mrpgxx »

W ten weekend byly zawody w Koronowie i wielu aktywnych strzelcow z Krakowa wlasnie tam spedzalo czas.

Druga sprawa - na chwile obecna nie ma zadnych cyklicznych spotkan stricte strzeleckich ze wzgledu na zawirowania dotyczace strzelnicy na Pasterniku. Do czasu unormowania sytuacji na strzelnicy, "zwyklych" spotkan raczej nie bedzie (ze wzgledu na brak na prawde bezpiecznego miejsca w samym Krakowie).

28 sierpnia w Krakowie na Pasterniku zostana przeprowadzone zawody FT/HFT. Najlepiej bedzie jak pojawisz sie wlasnie wtedy i zobaczysz jak to wszystko wyglada.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
efendi_rekin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1065
Rejestracja: 15 marca 2008, 15:35
Tematy: 0
Lokalizacja: KKST Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: efendi_rekin »

mrpgxx pisze: 28 sierpnia w Krakowie na Pasterniku zostana przeprowadzone zawody FT/HFT. Najlepiej bedzie jak pojawisz sie wlasnie wtedy i zobaczysz jak to wszystko wyglada.
Kolega Paweł się pomylił :) , zawody będą 28 lipca a nie sierpnia.
Prawda taka, że faktycznie byliśmy w Koronowie na zawodach Pucharu PFTA dlatego nikt nie odpowiedział.
Aktualnie funkcjonuje strzelnica na Pasterniku i tam czasami sie spotykamy (rzadko w weekend bo przeważnie są zawody gdzieś w Polsce) między wrześniem a czerwcem spotykamy sie czasem na strzelnicy pneumatycznej LOK'u ul Pomorska 2 ale tam jest jedynie oś 10 metrów ( na trening czasem wystarcza)
W razie pytań proszę o PW lub w tym wątku.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „KSPST - Kraków”