Witam

Krakowskie Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1340
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Witam

Post autor: Marin205 »

Na imię mam Marcin (jestem rodowitym Krakusem mieszkającym na północy Krakowa, właściwie już poza granicą miasta w okolicach Węgrzc i trasy E7)


na chwilę obecną zrezygnowałem z zakupu taniej wiatrówki z CHRL i zbieram budżet na pierwszy karabinek.

Myślałem o Slavi ale prawdopodobnie będzie to HW-50 z przeróbkami. Chciałbym jednak przekonać się że będzie to dobry wybór, nie tylko poczytać ale również zobaczyć. W Krakowie raczej ciężko będzie namierzyć sklep gdzie oglądnę kilka opcji.

Zastanawiam się czy mógłbym do kogoś lub na jakieś zbiorowe strzelanie wprosić się by zobaczyć na własne oczy różnice w sprzęcie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bert_2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 23 lutego 2007, 10:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Bert_2 »

Witamy Cię! :)

Mogę dać do pomacania i postrzelania HW-30S i HW-98.
50tki nie mam i nie chcę mieć. Moim subiektywnym zdaniem, to albo kupować "kochane maleństwo" czyli HW-30S, albo "dorosłe" HW-95/98/97/77.
Zwykle strzelam w niedzielę +/- 11 na Pasterniku, jak się da na myśliwskiej 50m, więc jak mi dasz wcześniej znać, to zabiorę te dwie zabawki.
Krytyk i eunuch z jednej są parafii
Każden wie jak, a żaden nie potrafi.
Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1340
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

Bert_2 pisze:Witamy Cię! :)

Mogę dać do pomacania i postrzelania HW-30S i HW-98.
50tki nie mam i nie chcę mieć. Moim subiektywnym zdaniem, to albo kupować "kochane maleństwo" czyli HW-30S, albo "dorosłe" HW-95/98/97/77.
Zwykle strzelam w niedzielę +/- 11 na Pasterniku, jak się da na myśliwskiej 50m, więc jak mi dasz wcześniej znać, to zabiorę te dwie zabawki.
Dzięki za serdeczne przywitanie :)

bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia i "pomacam" obydwie by zobaczyć co i jak

chętnie też się dowiem czemu nie 50tke a myślałem o niej bo myślałem że 30stka jest za mała :)

... będę w niedzielę, może się ktoś z 50tka trafi albo ze slavką
Awatar użytkownika
efendi_rekin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1065
Rejestracja: 15 marca 2008, 15:35
Tematy: 0
Lokalizacja: KKST Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: efendi_rekin »

slavkę miałem ale sprzedałem 2 tygodnie temu więc nie pomogę.
dahrek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 19 lipca 2009, 15:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków/ Leicester UK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: dahrek »

Poszło PRIV
Stoeger X10 >> HW95 >> TX 200 MK 3
Original mod. 50 - się odnawia
Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1340
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

Dzisiaj dzięki uprzejmości Bert_2'a miałem okazję przestrzelić

HW-30S
HW-98

i Steyer'a :)

powiem że HW-98 to jest coś, również fajnie się strzela z 30stki - teraz rozumiem dlaczego nie ma sensu brać czegoś pośredniego.

Dzięki uprzejmości Bolus74'a pomacałem również Slavię 634 po tuningu w cekausie i poprawką (zapomniałem u kogo) i byłem naprawdę miło zaskoczony - małe i mocne.

a AA S400 to naprawdę fajna maszynka.

co do różnicy pomiędzy spustem w Slavi i HW jest znaczna wyczówlana różnica. Zanim dobrze przymierzyłem się w tarczy w HW, śrut już dawno gdzieś poszybował (a spust ponoć nie był ustawiony na pierd muchy :) )


niebawem będę miał okazję pomacać HW 95 i AA TX200 MK3 i zobaczymy

powiem szczerze że PCP to inny świat i widzę że apetyt rożnie w miarę jedzenia :) - widzę budżet trzeba zebrać spory niestety


(HA oglądałem też chinkę na stoisku na placu ibramowskim - nie wiem jak można wogóle chcieć mieć coś takiego ;laughing: , nie mówię że każdy powinien jeździć mercedesem lecz nie należy odrazu popadać w drugą skrajność)


chłopaki raz jeszcze dzięki, żałuję że miałem tylko tyle czasu ......
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 883
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 19:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Darlon »

jeśli chcesz zakupić dobry i przebadany sprzęt to właśnie pozbywam się mojego TX200 mk3 i małego dota. miałem dziś jechać, ale zaspałem :P jak byś postrzelał to już byś nie chciał oddać :)
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858
Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1340
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

Darlon pisze:jeśli chcesz zakupić dobry i przebadany sprzęt to właśnie pozbywam się mojego TX200 mk3 i małego dota. miałem dziś jechać, ale zaspałem :P jak byś postrzelał to już byś nie chciał oddać :)
niestety muszę pogodzić budżet domowy z planami zakupu i podejrzewam że nastąpi to dopiero na wiosnę :( ..... i może dobrze, bo dzięki temu będzie to przemyślany zakup (a z tego co zdążyłem się zorientować parę złotych muszę zgromadzić




powiem szczerze że najchętniej to bym to AA S400 które miałem w dłoniach ... nie oddał :)
Awatar użytkownika
ZONK28
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1278
Rejestracja: 22 września 2008, 15:34
Tematy: 0
Lokalizacja: KRAKÓW/LEGIA W.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ZONK28 »

Marin205 pisze:
Bert_2 pisze:Witamy Cię! :)

Mogę dać do pomacania i postrzelania HW-30S i HW-98.
50tki nie mam i nie chcę mieć. Moim subiektywnym zdaniem, to albo kupować "kochane maleństwo" czyli HW-30S, albo "dorosłe" HW-95/98/97/77.
Zwykle strzelam w niedzielę +/- 11 na Pasterniku, jak się da na myśliwskiej 50m, więc jak mi dasz wcześniej znać, to zabiorę te dwie zabawki.
Dzięki za serdeczne przywitanie :)

bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia i "pomacam" obydwie by zobaczyć co i jak

chętnie też się dowiem czemu nie 50tke a myślałem o niej bo myślałem że 30stka jest za mała :)

... będę w niedzielę, może się ktoś z 50tka trafi albo ze slavką
---Składaj na HW95 a czemu to jakbyś postrzelał to byś wiedział :-D w dziale k/s kupisz po tuningu bez problemu i za dobre pieniądze.HW30 jest jak slavia to słaby karabinek o małej mocy na dalekie dystanse nie postrzelasz........no chyba że chcesz sie pobawić na 20 metrów to wtedy tak :)
HW 80k kal.5.5 :")
Theoben RAPID MK II 5.5
Awatar użytkownika
Marin205
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1340
Rejestracja: 12 września 2011, 13:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kr. M. Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

ZONK28 pisze:Składaj na HW95 a czemu to jakbyś postrzelał to byś wiedział :-D w dziale k/s kupisz po tuningu bez problemu i za dobre pieniądze.HW30 jest jak slavia to słaby karabinek o małej mocy na dalekie dystanse nie postrzelasz........no chyba że chcesz sie pobawić na 20 metrów to wtedy tak :)
oj pomacałbym z chęcią i HW95 - podobają mi się strasznie karabinki HW, HW to wykonanie i wygląd a wyższe modele to już poezja
Awatar użytkownika
strider
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3464
Rejestracja: 14 marca 2005, 17:32
Tematy: 70
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: strider »

Marin205 pisze:
oj pomacałbym z chęcią i HW95 - podobają mi się strasznie karabinki HW, HW to wykonanie i wygląd a wyższe modele to już poezja
Powitać Krakusa :516: .
PS. Wysłałem Ci pw.
Awatar użytkownika
ZONK28
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1278
Rejestracja: 22 września 2008, 15:34
Tematy: 0
Lokalizacja: KRAKÓW/LEGIA W.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ZONK28 »

Marin205 pisze:
ZONK28 pisze:Składaj na HW95 a czemu to jakbyś postrzelał to byś wiedział :-D w dziale k/s kupisz po tuningu bez problemu i za dobre pieniądze.HW30 jest jak slavia to słaby karabinek o małej mocy na dalekie dystanse nie postrzelasz........no chyba że chcesz sie pobawić na 20 metrów to wtedy tak :)
oj pomacałbym z chęcią i HW95 - podobają mi się strasznie karabinki HW, HW to wykonanie i wygląd a wyższe modele to już poezja
Strider-os ma HW 85 a to to samo co HW95 .Pogadaj z Robortem to ci może sprzeda swoje HW85 , będziesz miał pewny karabinek.A jak chcesz postrzelać z HW80 w kal.5.5 to podjedż do Skały to zobaczysz jak się strzela z takiej "pukowki" :) Zapraszam
HW 80k kal.5.5 :")
Theoben RAPID MK II 5.5
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „KSPST - Kraków”