Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Kilka sprzętów

Krakowskie Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
jak_co
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Kilka sprzętów

Postautor: jak_co » 2017-04-13, 19:06

Witam
Wiem nie udzielam sie na grupie bo i jakoś czasu brak.
Ale mam trzy karabinki z których nie korzystam i ciężko się z nimi rozstać, więc pomyślałem że może najpierw Was zapytam czy by się komuś nie przydało coś zanim w świat pójdzie. Jest to co widać na fotach plus oczywiście złącza do butli. Do steyra są papiery i książeczka, aas400 carbine trzyma ladnie powietrze strzela powtarzalnie nie ma regulatora a airrangera to nad nim musze się zastanowić bo chyba się przywiązałem.
Jak ktoś chcialby lepsze foty albo umówić się żeby pomacać to grzegorz.tryjefaczka@gmail.com lub przez Facebooka. Jak ktoś chce postrzelać to potrzebna luneta ja posiadam tylko tego kahlesa na airrangerze. Co do cen to jesli mogę podam w mailach lub przy ogledzinach nie sa niskie ale karabinki nie są zaorane pogniecione od montaży ani poobijane.

Pozdrawia

Awatar użytkownika
jak_co
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Kilka sprzętów

Postautor: jak_co » 2017-04-13, 19:06

https://drive.google.com/folderview?id= ... HhYWmpKNWM

I bym zapomnial link do fotek mam nadzieje ze dziala

Wróć do „KSPST - Kraków”