Strzelnica BEMOWO-spotkania

Lokalne forum warszawskie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Kel
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:58
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Kel »

Dziękować i do zobaczyska :)
stg21
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 14:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: stg21 »

Witam wszystkich

Czy w tym tygodniu da się spotkać kogoś na strzelnicy bemowskiej? Jeśli tak w w jakich godzinach? Gdyby był ktoś w godzinach 12-15 i byłby w stanie udzielić kilku porad dot. strzelania, ułożenia się, chwytu itd (ewentualnie drobna pomoc przy zerowaniu lupki) to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
HW 100S + dot 4-16x42, Beeman P17
Awatar użytkownika
Andrzej
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 340
Rejestracja: 31 marca 2009, 05:51
Tematy: 4
Lokalizacja: Milanówek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Andrzej »

Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
Stasieczekk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 120
Rejestracja: 16 listopada 2010, 20:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Stasieczekk »

Strzelnica pod moja szkolą XD na pewno wpadnę
Steyr LG110 Custom + DOT 4-16x42
WKFT / PFTA
Toolism
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 10:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Toolism »

Widzę że temat od prawie roku zamknięty. Z mojej strony lekkie uaktualnienie. Wybrałem się tam dzisiaj żeby zobaczyć co i jak. Od strony wieży kontrolnej i parkingu teraz jest podwójna siatka i nie ma wstępu. Jedynym sposobem na dostanie się na strzelnicę jest przejście od ulicy westerplatte lasem (obecnie komary tną jak dzikie..)

Muszę powiedzieć że jestem trochę zaskoczony stanem strzelnicy. Teren wygląda jak małe śmietnisko. Ogromna ilość potłuczonego szkła, podziurawionych butelek, tarcz, puszek i ogólnie syf. Od razu uświadomiłem sobie że musi tam strzelać ktoś z poza forum bo nie wierzę że ktoś z forumowiczów nie posprzątałby po sobie.

I teraz finalnie pytanie:) Czy ktoś z was jeszcze tam chodzi? Czy to jest aktywne miejsce spotkań jeszcze w ogóle, czy raczej wszyscy na siekierkach siedzą?:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marekpajer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 17 maja 2010, 21:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marekpajer »

PCP-ki i CP-ki
Toolism
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 10:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Toolism »

Hmm.. może w takim razie byłem jakoś krótko po ich wizycie i nie zdążyli uprzątnąć
Awatar użytkownika
blind
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 765
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 21:00
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: blind »

Toolism pisze:Hmm.. może w takim razie byłem jakoś krótko po ich wizycie i nie zdążyli uprzątnąć
Myślisz że tylko koledzy ze Swawolnej tam bywają. Uważaj bo takimi osądami możesz kogoś urazić. I zapewniam Cię do butelek nie strzelają.
Przyjedź w niedzielę od rana spotkasz kilka/kilkanaście osób.
Toolism
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 10:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Toolism »

@blind : oczywiście moim celem było raczej odswieżenie wątku i poinformowanie społeczności forum o obecnym zaśmieconym stanie strzelnicy. Nie przemyślałem dokładnie swojej poprzedniej odpowiedzi. Teraz czytając to rzeczywiście można stwierdzić że oskarżam panów ze swawolnej o burdel na strzelnicy. Z góry za to przepraszam nie o to mi chodziło. Staram się jedynie dociec kto odpowiada za taki stan tego miejsca bo sam chciałbym tam zacząć uczęszczać.
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Post autor: green_thunder »

Toolism pisze:Hmm.. może w takim razie byłem jakoś krótko po ich wizycie i nie zdążyli uprzątnąć
Bardzo szybko osądzasz...przyjedz w niedzielę, a poznasz nasze towarzystwo...
Kto bywa w ciągu tygodnią ? Niekulturalni strzelcy ...niejednokrotnie tam sprzątaliśmy, starczało na weekend.
Fakt, że się zreflektowałeś, ale miłe to nie było...
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
Toolism
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 10:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Toolism »

No cóż, nie tak chciałem wejść w bemowską społeczność wiatrówkową. Pierwsze wrażenie najważniejsze hehe.. Jak juz wcześniej napisałem mój pierwszy post miał charakter informacyjny natomast drugi był jedynie odpowiedzią na post poprzedni

A teraz pare pytań z mojej strony

1. Czy sprawa z ochroną lotniska jest nadal aktualna? Tak jak pisałem teren jest ogrodzony od strony parkingu przy barze Zeppelin i wydaje się że ktoś nie chce żeby tam się ktokolwiek kręcił? Dodatkowo widziałem zdjęcia zimowe zamieszczone przez jednego z forumowiczów i widać na nich że kiedyś było tam tylko prowizoryczne ogrodzenie , teraz jest solidna siatka. Czy zdarzały się jakieś problemy? Niby mam oświadczenie o mocy wiatrówki z forum + wydruk o średniej sile pocisku i prędkości wystrzału ale wiadomo że ewentualne służby mogą mieć różne nastawienie.

2. Ostatni post w tym wątku ma prawie rok. Stąd moje założenie że miejsce opustoszało. Czy jest jakiś powód dla którego wątek przycichł?

3. Jeśli chciałbym wpaść w niedzielę to o której mniej więcej godzinie?
Awatar użytkownika
Walend
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2007, 13:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa/Świercze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Walend »

Witam!
Strzelamy tam dosyć regularnie, w weekendy, a czasem w tygodniu. Zazwyczaj zaczynamy około 9.
Wszystko jest w temacie:
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php ... sc&start=0
Pozdrawiam
Walend
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 515
Rejestracja: 03 lipca 2009, 09:22
Tematy: 1
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Post autor: Hiszpan63 »

Toolism pisze:No cóż, nie tak chciałem wejść w bemowską społeczność wiatrówkową. Pierwsze wrażenie najważniejsze hehe.. Jak juz wcześniej napisałem mój pierwszy post miał charakter informacyjny natomast drugi był jedynie odpowiedzią na post poprzedni

A teraz pare pytań z mojej strony

1. Czy sprawa z ochroną lotniska jest nadal aktualna? Tak jak pisałem teren jest ogrodzony od strony parkingu przy barze Zeppelin i wydaje się że ktoś nie chce żeby tam się ktokolwiek kręcił? Dodatkowo widziałem zdjęcia zimowe zamieszczone przez jednego z forumowiczów i widać na nich że kiedyś było tam tylko prowizoryczne ogrodzenie , teraz jest solidna siatka. Czy zdarzały się jakieś problemy? Niby mam oświadczenie o mocy wiatrówki z forum + wydruk o średniej sile pocisku i prędkości wystrzału ale wiadomo że ewentualne służby mogą mieć różne nastawienie.

2. Ostatni post w tym wątku ma prawie rok. Stąd moje założenie że miejsce opustoszało. Czy jest jakiś powód dla którego wątek przycichł?

3. Jeśli chciałbym wpaść w niedzielę to o której mniej więcej godzinie?
Dla jasności ; ... strzelamy w każdą niedzielę od około 9.00 do ... ostatniego żywego kapsla ... :) Niestety strzelnica nawiedzana jest także w tygodniu , przez amatorów tłuczenia butelek , grillowania z "procentami" itp. itd. W wyniku czego już dwukrotnie dokonano spalenia całości :-? ... za porządek sami odpowiadamy , ale niestety często jest to ponad siły ... dziś posprzątamy , a jutro jest gorzej niż przed sprzątaniem ...

Wątek zapewne przycichł , ponieważ strzelcy bemowscy skupiają się głównie na forum SKS( patrz link Walenda) , a miejsce nie opustoszało :-D

Przybywaj :-D ... jeno bacz byś humor swawolny ze sobą w nadmiarze miał i cierpliwość okrutną , bo my nieokrzesane prostaki jesteśmy i świętości nijakich nie uznajemy :) Strzelać zaś można ze wszystkiego , byle w zgodności z prawem i poszanowaniem zasad na strzelnicy ...
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
HWunderGnom70 .
Awatar użytkownika
DZIKIslupsk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 03 marca 2010, 20:14
Tematy: 0
Lokalizacja: Słupsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: DZIKIslupsk »

OT
Kolego nie strzelaj do pierwszego kapselka z prawej na pierwszej belce. Jest przybity mnie też tak wykołowali :) :) :)
kinkong
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 75
Rejestracja: 24 września 2008, 17:15
Tematy: 6
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kinkong »

Witaj
Fakt! Tam są takie łajdaki którzy przybijają kapsle do belki :)
Powiem szczerze UBAW PO PACHY :mad:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Lokalne forum warszawskie”