Polecane kluby dla chcącego zrobić licencję

Lokalne forum warszawskie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

wojekkubicz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 22:54
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Polecane kluby dla chcącego zrobić licencję

Post autor: wojekkubicz »

Witam starszych stażem kolegów.
Przepraszam, jeśli post w niewłaściwym miejscu.


Mieszkam w Warszawie i chciałbym zrobić sobie licencję i docelowo pozwolenie na broń.

Polecicie jakieś miejsca w Warszawie?
Znajomy jeździł gdzieś poza, żeby zaoszczędzić jakiś pieniądz ale wolałbym chyba tutaj lokalnie sprawnie do tego podejść.

Z góry dzięki
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Polecane kluby dla chcącego zrobić licencję

Post autor: red5555 »

pytaj na podforum WBP
to jest podforum "wiatrówkowe"
oczywiście pewnie znajdą się zaznajomieni z tematem ale większe szanse masz na WBP

ze swojej strony podpowiem: ZKS, Legia

pozdrawiam
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Polecane kluby dla chcącego zrobić licencję

Post autor: mildot »

Tam gdzie masz łatwo dojechać. Legia i ZKS jak najbardziej.
Co do Legii to wstępny koszt jest duży - trzeba od razu wyłożyć kasę hurtem za wpisowe, składki, szkolenie, ammo treningowe.... ale jak policzyłem to na ZKS wychodzi podobnie po zsumowaniu opłat i wymaganych strzelań. Więc to takie złudzenie, ze na ZKS jest dużo taniej. Jest tylko ciut taniej (100-200zł - nie pamiętam). Wybrałem Legię, ponieważ strzelam głównie pneumatyk i mam blisko. Ale ZKS tez lubię i wpadam czasem postrzelać jak akurat z jakiegoś powodu na Legii nie mogę potrenować (bo mają np zawody).
Jakby jeszcze na ZKS wreszcie coś z tą dyżurką zrobili to wpadałbym częściej na zawody. Przez niewydolność tej dyżurki zawsze kolejki się tworzą. Ma bardzo negatywny wpływ na odbiór ogólny tej strzelnicy. No i zamiast remontować parking najpierw powinni zainwestować w tarczociągi... jak na osi 50m strzela kilka osób to co nie można normalnie postrzelać w swoim tempie bo co chwila ktoś idzie zmieniać tarcze i trzeba robić przerwy. Podobnie na osiach 25m chociaż tam jest to mniej uciążliwe bo są sektory po bodajże cztery stanowiska.
Jeśli interesuje Cię strzelanie czysto sportowe to Legia. Jeśli bardziej centralny zapłon i strzelanie z broni bojowej (z braku lepszego słowa) lub dynamika to zdecydowanie ZKS. Jeśli strzelba to znów Legia, ale Rembertów...
Strzelam... bo lubię. ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Lokalne forum warszawskie”