[27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik

Re: [27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Post autor: DrA »

Tomek - dzieki za info, zaktualizowałem liste.

Gdybys jednak zmienił zdanie i nabył przyłbicę zamiast maseczki ( koszt ok. 20zl ) to serdecznie zapraszamy.
Walther LG400 Gary Canes Custom / Schmidt&Bender FT2 1/8

Walther LG400 / March 1-10x24

Daystate MK4 Platinum / Vortex PST2 2-10x32

Feinwerkbau 800 Alu Black / Schmidt&Bender FT2 1/4

Awatar użytkownika
lisek1-72

Re: [27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Post autor: lisek1-72 »

Mnie również nie będzie. Pozdrawiam.
Steyr Challenge + Sightron S III
"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"
Obrazek.

Awatar użytkownika
joker-os

Post autor: joker-os »

Jako, że nie strzelam w HFT, ale osoby te mogą grupie FT lekko "przeszkadzać" to zapytam organizatorów:
1. Czy każdy zawodnik musi mieć swój młotek aby wbić palik?
2. Co z podpunktem regulaminu, że każdy zawodnik ma mieć równe szanse i to samo stanowisko? Popatrzmy co się dzieje z gruntem jak chodzimy, a tutaj jeszcze ludzie zaczną ryć tymi plikami.
3. Czy dla osób starszych lub niepełnosprawnych jest przewidziany sędzia / osoba do pomocy przy wbijaniu/wyciąganiu palika?

Teraz trochę FT:
Co z zapisem, że każdy z sędziów w grupie ma mieć widoczność czy stoper został włączony i czy czas się skończył? Mam minutnik tylko w zegarku pod kurtką strzelecką i nie chcę go ściągać co chwilę... Bo przecież regulamin PFTA mówi wprost(a jest on ponad tym co wymyślił sobie organizator) że komórki nie wolno nam używać.

Awatar użytkownika
Januszpelle

Post autor: Januszpelle »

1, 2, 3, - Czy wystarczy, jeśli w ziemi będzie wbita rurka i włożysz w nią swój palik? (tylko nie dopytuj o pasowania tych elementów, bo będzie to świadczyło o Twojej niechęci do tych zawodów)

FT - Czy pozwolisz, że Cię "wystartuję" swoim stoperem, mówiąc " START" i " np. .... "Pozostało 12 sek" ?
Czy jesteś takim niedowiarkiem, że musisz mieć przed sobą zegar, jak na dworcu na Centralnym ?

Jakoś trzeba sobie radzić życiu.
Dlatego będę miał podest hydrauliczny, wyrównujący nierówności na stojakach, reszta to pikuś :-)
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)

Awatar użytkownika
Paulo76
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Paulo76 »

Nie zle chlopaki wkft chce i musi to wszystko ogarnąć bo to do naszego bezpieczenstwa ale kto nie chce to nie musi brać udziału nikt nikogo do tego nie zmusza o ile sytuacja sie nie zmieni to na każdych zawodach tak będzie wszyscy przejeżdżamy z różnych regionów Polski wiec Panowie i Panie uszanujcie obowiązki organizatorów pozdrawiam i do zobaczenia na pierwszych zawodach PFTA
Walther lg300 s&b

Awatar użytkownika
joker-os

Post autor: joker-os »

Januszpelle jak dasz fi rurki i każdy przygotuje sobie odpowiedni palik to już ja jestem happy, bo to wtedy pójdzie mam nadzieję sprawniej :)

Co do zegara to ja wierzę w uczciwość ludzi, ale nie chcę drugiego Morska ;)

PS źle odbieracie moją wiadomość. Nie chcę nikomu "dokopać" bardziej chcę ten regulamin lub podejście do niego poprawić aby wszystko poszło sprawnie i aby jedne zawody nie trwały 3 dni ;)

Awatar użytkownika
Januszpelle

Uwierz, że jest wielu, którzy wypruwają sobie żyły i swoją kasę, byśmy mogli sobie postrzelać. Zaufaj!
Zdjęcie cichcem ściągnięte od autora pomysłu. Wiwat DrA :-)
Obrazek

Edit: Wyobraź sobie, że są tacy ludzie bezinteresowni dookoła Ciebie np ... jak ja . Zapieprzałem w przygotowaniach do zakończenia zeszłorocznego sezonu w Kuklówce, po to, by nie wziąć w nich udziału i wyjechać w dniu zawodów na zaplanowany wcześniej urlop. Czaisz?
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)

Awatar użytkownika
witboj
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki

Post autor: witboj »

MASZOT pisze:
13 czerwca 2020, 13:37
Tak bardzo chciałem przyjechać, złoić du...o Witbojowi
Taaaa...

Fakty:
11 czerwca wieczór - Witboj zapisuje się na zawody
13 czerwca południe - Maszot zrejeterował.

Na cześć starego, dobrego Tomka założę koszulkę z Kolibek 2009 :-)

P.S.
Czy może być maska Zorro ;-)

Awatar użytkownika
MASZOT

Post autor: MASZOT »

No, no! Tylko nie starego! :-D
Masz tym razem ode mnie fory. Ale bądź czujny. Ten dzień wkrótce nadejdzie. :mad:
Pozdrawiam. :piwo:
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Obrazek

Awatar użytkownika
czaputek

Post autor: czaputek »

Dają mi szansę. Może okazać się że będę z Wami, Co prawda jestem na samym dnie i walczę o kolejne oddechy ale mam jeszcze czas. Magda mnie przywiezie. Moim jedynym celem w życiu jest teraz zawalczyć z Wami. Przyjaciele, kochani, koledzy, uwierzcie że robię codzienne ogromny wysiłek aby jak to możliwe stawić wam czoła. Mój organizm okazał się mocny i walczę. Zrobię wszystko aby z Wami być. Ciężko na to pracuję, jednak cały czas tracę oddech. Zrobię też wszelkie możliwe badania przed zawadami i jeśli tylko mi pozwolą aby móc być z Wami to przyjadę. Niestety na tą chwilę ten post pisze pod moje dyktando mój syn, bo jest źle, czuję jednak że będzie lepiej i w to wierzę, QBA syn czaputkta, kiedyś i ja będę mistrzem jak mój Tata, QBA, jeśli tylko możecie to pomódlcie się, coś napiszcie bo mój Tata jest w okropnym stanie, ale z tego co mi opowiada to wszystkich was bardzo kocha i nie potrafi sobie żyć bez was. QBA.

Awatar użytkownika
ArturR

Post autor: ArturR »

Nie będę udawał, że nie widzę tego tematu.
Widzę, i tym bardziej szlag mnie trafia, że tym razem nie będzie mnie w Kuklówce.
Powodów jest kilka i niezależne ode mnie. Rok temu byłem tam na zakończeniu pucharu PFTA, i podobało mi się tam wszystko.
Ludzie/noclegi/posiłki/same zawody - wszystko było na tip-top.
Ci którzy mogą tam być, ale jeszcze się wahają to polecam - naprawdę warto.

joker-os pisze:
13 czerwca 2020, 22:15

Co do zegara to ja wierzę w uczciwość ludzi, ale nie chcę drugiego Morska ;)
Rozumiem, że chodzi Tobie o zawody z listopada 2019 organizowane przez grupę Hunter Team ?
Tak się składa, że jestem jednym z członków tej grupy, która organizowała te zawody.
Bardzo proszę na PW, co miałeś na myśli ? cyt:"nie chcę drugiego Morska".
LOK Hunter Team Śląsk

Awatar użytkownika
Januszpelle

czaputek pisze:
13 czerwca 2020, 23:31
jeśli tylko możecie to pomódlcie się

Jarku, głowa do góry, będzie dobrze. Za mnie się kilka osób pomodliło, za Ciebie też się kilka osób znajdzie. Mnie pomogło.

Awatar użytkownika
Zapp

Post autor: Zapp »

09/06:
czaputek pisze:
...ja w tej chwili mam gorączkę 41 stopni i niestety ale jestem chory i robię to co robię czyli Piszę do was ostatnimi siłami jakie posiadam trzęsąc się z zimna mają z drgawki, i nikt nie jest w stanie mi teraz pomóc bo nawet pogotowie nie chce przyjechać...
13/06:
czaputek pisze:
...walczę o kolejne oddechy ...
...Magda mnie przywiezie...
...jednak cały czas tracę oddech...
Jarek,
Zdrowia życzę, szczerze.

Jednak:
DrA pisze:
12 czerwca 2020, 22:02
Klika przydatnych informacji o zasadach które będą obowiązywać podczas zawodów :

Wzór oświadczenia :

Ja, niżej podpisany, oświadczam że w ciągu ostatnich 14 dni:

- Nie występowała u mnie gorączka, kaszel, duszność.
- Nie miałem kontaktu z osobami u których stwierdzono, lub wysunięto podejrzenie zakażenia wirusem SARS-COV-2.
- Nie miałem kontaktu z osobami przebywającymi na kwarantannie.
...
Wierzę też, że wykażesz się rozsądkiem.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2020, 08:53 przez Zapp, łącznie zmieniany 1 raz.
Różne alu-sprzęty :)

Awatar użytkownika
debowy

Post autor: debowy »

Panowie, żarty żartami, ale przyszedł czas próby. Proszę o wykazanie się dojrzałością i wzięcie odpowiedzialności za innych, rozważając udział w zawodach.
"no drill, no skill"

Obrazek

Awatar użytkownika
Zapp

Post autor: Zapp »

Panie i Panowie.
Różne alu-sprzęty :)

Wróć do „Dyskusje o zawodach”