[27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Klub WKFT
Zarejestrowany użytkownik

[27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Post autor: Klub WKFT »

Zapraszam do dyskusji.
pozdrawiamy,

Klub WKFT

Awatar użytkownika
Jabu_LFS

Re: [27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Post autor: Jabu_LFS »

Kurka wodna, jest to chyba jedyny termin tego lata, który mam bezwzględnie zarezerwowany na rodzinne uroczystości:( Nie przeskoczę tego. Bawcie się dobrze :)

Awatar użytkownika
Klub WKFT

Re: [27-28.06.2020] Kuklówka k/Warszawy - Rozpoczęcie Pucharu PFTA oraz Pucharu WKFT

Post autor: Klub WKFT »

W najbliższych dniach opublikujemy uwarunkowania sanitarne obowiązujące podczas zawodów.
Podamy rownież listę środków które zapewni Organizator, oraz tych w które należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Bardzo proszę o wnikliwą lekturę i poważne potraktowanie wymogów i zaleceń.
Do startu w zawodach zostaną dopuszczeni wyłącznie Zawodnicy którzy zaakceptują i podpiszą "Oświadczenie o poddaniu się reżimowi sanitarnemu podczas zawodów WKFT".

Są to pierwsze zawody organizowane w warunkach zagrożenia epidemicznego, dlatego staramy się opracować procedury które zapewnią każdemu maksymalnie bezpieczny udział.
Z góry dziękujemy za zrozumienie.
pozdrawiamy,

Klub WKFT

Awatar użytkownika
joker-os

Post autor: joker-os »

Jak ktoś się zapisał przed poprawnym formularzem to do kogo się ma zgłosić? Ja mam taki problem, ale widziałem, że więcej osób nie ma optyki, karabinku i śrutu wpisanego.

Awatar użytkownika
DrA

Post autor: DrA »

PW albo mail do mnie.

admin@wkft.pl
Walther LG400 Gary Canes Custom / Schmidt&Bender FT2 1/8

Walther LG400 / March 1-10x24

Daystate MK4 Platinum / Vortex PST2 2-10x32

Feinwerkbau 800 Alu Black / Schmidt&Bender FT2 1/4

Awatar użytkownika
DrA

Klika przydatnych informacji o zasadach które będą obowiązywać podczas zawodów :

1. Wymogiem uczestnictwa w zawodach jest podpisanie oświadczenia epidemiologicznego, oraz przestrzeganie wszystkich zasad zawodów.

2. Każdy ze strzelców musi mieć przez cały czas trwania zgromadzenia zakryte usta i nos. Dopuszcza się zdjęcie maski ochronnej wyłącznie po zajęciu miejsca na stanowisku strzeleckim, na czas potrzebny do ostrzelania figurek.

3. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania oraz używania płynu do dezynfekcji rąk. Dezynfekować ręce należy szczególnie przed dotykaniem jakiegokolwiek wspólnego przedmiotu.
Organizator zapewnia określoną ilość płynu, aby zaopatrzyć w płyn uczestników, którym go zabrakło. Organizator nie zapewnia atomizerów, należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

4. Strzelcy otrzymają indywidualne paliki i są zobowiązani do ich używania oraz nieużyczania innym strzelcom.

5. W grupach 3 osobowych, każdy strzelec odpowiada za zapisywanie wyników jednego kolegi z grupy, na jego karcie startowej. Nie dopuszcza się łączenia kart, ani przekazywania powierzonej karty innym osobom. Organizator nie zapewnia długopisów oraz podkładek usztywniających.

6. Po zakończonym strzelaniu, należy zsumować i zapisać punkty, posiadanej karcie zrobić zdjęcie telefonem oraz wysłać na adres e-mail: admin@wkft.pl (w temacie wiadomości należy wpisać nick startującego). W szczególnych przypadkach przed opuszczeniem toru należy okazać kartę sędziemu, aby ten wykonał zdjęcie i wysłał do biura zawodów.

7. Kartę należy zdeponować w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Nie oddajemy karty do biura zawodów, ani sędziemu.

8. Palenie tytoniu oraz używanie e-papierosów jest zabronione poza wyznaczoną strefą.

9. W miarę możliwości należy zachowywać dystans co najmniej 1-2 m od siebie.

10. W związku z aktualizacją regulaminu PFTA na niedzielnym Pucharze PFTA obowiązywał będzie limit czasu na stanowisku dla zawodników FT i HFT.
Organizator nie zapewnia stoperów. Każdy z uczestników zobowiązany jest posiadać własny sprzęt pozwalający na pomiar czasu ( stoper, smartfon, zegarek, itp.). Nie dopuszcza się posługiwania jednym urządzeniem przez kilku zawodników.

W przypadku stwierdzenia naruszenia przez strzelca powyższych zasad, zostaje on natychmiast zdyskwalifikowany oraz poproszony o opuszczenie terenu zawodów, bez możliwości odwołania.

Wzór oświadczenia :

Ja, niżej podpisany, oświadczam że w ciągu ostatnich 14 dni:

- Nie występowała u mnie gorączka, kaszel, duszność.
- Nie miałem kontaktu z osobami u których stwierdzono, lub wysunięto podejrzenie zakażenia wirusem SARS-COV-2.
- Nie miałem kontaktu z osobami przebywającymi na kwarantannie.

Nick: …................................... Podpis: ….....................................

Awatar użytkownika
Artkor
Moderator silhouette
Moderator silhouette

Post autor: Artkor »

Hehe, niezły cyrk. To ja jednak zrezygnuję, jak dotąd jeszcze nikt mnie nie zmusił do założenia maski i do przestrzegania tych dziwnych zaleceń. Do zobaczyska kiedy indziej.
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku JanuszaPelle :) Obrazek

Awatar użytkownika
Spinner
Moderator
Moderator

Post autor: Spinner »

Cyrk rzeczywiście niezły ale w świetle obowiązującego prawa bardzo rozsądne rozwiązanie. I wydaje mi się, że nie powinno podlegać dalszej dyskusji.
Niezależnie od tego z jakim rozwiązaniem ja sympatyzuję :) gdyż tu nie chodzi o nasze prywatne podejście ale o przestrzeganie prawa.
http://www.plinkingtargets.pl
Dietriech - " ale co jak co, nic nie daje tyle co usuwanie oksydy z lufy i dźwigni naciągu".

Awatar użytkownika
DrA

Staramy się jako organizatorzy zapewnić maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zawodów.
Opublikowaliśmy zalecenia i wymogi sporządzone na potrzeby zawodów, przez ratownika medycznego, bezpośrednio zaangażowanego w zmagania z obecną epidemią ( dzięki Maciej :) ).

Artur - dzięki za info, usunąłem Cie z listy zapisanych.

Jeśli ktoś jeszcze poczuł się równie rozbawiony lub zniesmaczony, proszę o info, będę na bieżąco aktualizował listę zapisów.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2020, 23:50 przez DrA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cin91

Post autor: Cin91 »

Tu chodzi o bezpieczeństwo ogółu, a jak komuś to nie pasuje, to obecność nie jest obowiązkowa. Bezpieczeństwo pozostałych ludzi jest istotniejsze niż cudze widzimisię poparte swoim "wiem lepiej".
Walther LG400 + Vortex DiamondBack 4-16x44 FFP

Awatar użytkownika
Artkor
Moderator silhouette
Moderator silhouette

Post autor: Artkor »

Chłopaki, czy ja oceniam, dyskutuję?? Napisałem że się nie zgadzam i rezygnuję. Decyzję WKFT szanuję i tyle, co nie jest OK?
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku JanuszaPelle :) Obrazek

Awatar użytkownika
joker-os

Post autor: joker-os »

Rozumiem, że przyłbica także wchodzi w rachubę?

Awatar użytkownika
DrA

Tak.

Awatar użytkownika
Zapp

Post autor: Zapp »

Obrazek
Różne alu-sprzęty :)

Awatar użytkownika
MASZOT

Post autor: MASZOT »

Szanowni Koledzy, Gospodarze,

Szanuję i jak najbardziej podzielam Waszą troskę o bezpieczeństwo - bez zbędnej dyskusji. Ja jednak ze względu na inne problemy zdrowotne, pól dnia w masce wykończy mnie, a już na pewno pozbawi przyjemności ze strzelania. Poczekam jednak na bezpieczniejszy czas.
Szkoda. Tak bardzo chciałem przyjechać, złoić du...o Witbojowi i strzelić kilka dogrywek z Januszem P. (gorące pozdrowienia dla Was Panowie).

Do następnego razu.
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2020, 14:33 przez MASZOT, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Obrazek

Wróć do „Dyskusje o zawodach”