Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Post autor: PawelW »

Nie ma to jak piękna jesień, wspaniałe Towarzystwo no i ciekawy tor. I tak właśnie było w Sierakowie. WSSt pokazali, że na 100 metrach mozna ułożyć ciekawy i interesujacy tor. Było niby prosto ale po wynikach widać, że jednak łatwo nie było.
Podziękowania dla Organizatorów - na takie zawody zawsze się piszę !!
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
sindbad
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 130
Rejestracja: 05 stycznia 2008, 16:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Głogów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Post autor: sindbad »

Popieram Pawła w 100 %- plus mój post z forum WSST:
"Cytując klasyka " No Poznaniacy zaimponowaliście mi!" Fantastyczna niedziela. Zajefajna miejscówka, szkoda, że praca nie pozwoliła nam przyjechać wcześniej. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie super tor ( może dlatego, że strzeliłem swoją "życiówkę" :-D . Praktycznie zero wiatru + porady Bobrowych mistrzów ( Tomka i Sławka ) i ..... jestem :mrgreen: Koleżanki i koledzy z WSST - dziękujemy."
...kto nie szanuje własnej armii ten będzie musiał szanować obcą...
DGST Beaver
Awatar użytkownika
Megabos
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 05 grudnia 2016, 09:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Post autor: Megabos »

W imieniu całej grupy - bardzo dziękuję wszystkim za świetną zabawę!

Wyniki znajdziecie w temacie na naszym forum: Mistrzostwa Wlkp 2019 - wyniki

Ewentualne uwagi proszę kierować na PW.

Pozdrowienia dla wszystkich kolegów po lufie!
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2543
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 52
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Post autor: MASZOT »

Dziękuje wszystkim za kolejne fantastyczne spotkanie "przyjaciół po lufie". Bardzo ciekawa miejscówka, która organizatorzy umiejętnie wykorzystali.
Tor, choć bardzo krótki i dość ciasny, nie powodował żadnych problemów (i chyba dzięki temu) pozwolił na wyjątkowo szybkie i sprawne jego przejście, a też i sprzyjał przyjemnym pogawędkom z innymi zawodnikami w pobliżu. Podobało mi się i do domu wróciłem bardzo wypoczęty psychicznie, a po ostatnich ciężkich tygodniach w pracy, bardzo tego potrzebowałem.
Dziękuję organizatorom za to co dla nas zrobili, kolegom z grupy: Bartkowi i Jackowi, za wspólne przejście toru, no i oczywiście mojej ekipie Wikingów za godne reprezentowanie naszych barw i ponowny powrót do domu z tarczami.
Pozdrawiam i do następnego.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
Megabos
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 05 grudnia 2016, 09:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Post autor: Megabos »

Dzięki za miłe słowa. Bardzo nas cieszy, że się podobało.
A to, że Wikingowie wywożą z Poznania co się da, to już taka tradycja. Gratulujemy!
Awatar użytkownika
Brandon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 19:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja - [19-20.10.2019] Mistrzostwa Wielkopolski 2019 - Finał Ligi Letniej WSST 2019 - Sieraków

Post autor: Brandon »

Dołączam do podziękowań dla organizatorów, było super.
Fajna nowa miejscówka, jak zawsze dobre towarzystwo, świetna pogoda i do tego duża porcja humoru :one:
Dzięki i do zobaczenia na kolejnych zawodach :piwo:

Pzdr
Piotrek
Brandon
DGST BEAVER
"Secreti ac Efficaces"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”